Forum Forum inwestycyjneFundusze

dws czy investor ten sam szajs :)

dws czy investor ten sam szajs :)

astek2000 / 2011-08-04 03:44
sluchajcie lolki dajcie no mi jakas rade bo......z jakies 5 lat temu troche czasu minelo :)) wsadzilem w dawne dws top 50 miss plus troche siana,wiem moj blad to chyba glownie to ze wsadzilem cala kwote w jeden fundusz.Niewiem,jak to sie stalo czlowiek glupi chcial zarobic czy cos takiego .... :)chodzi mi konkretnie oto,wczora wyslalem podpisana umowe o investor on-line chce miec wglad w moj rejestr i zarzadzac moim portfelem,bo do tej pory wglad do tego maja tylko ci wszyscy madrzy co siedza w biurze i pier...to samo jak malpy.Prosilbym sie poradzic jakies opinie czy sprzedac calosc funduszu i przeniesc do innego myslalem nad dws rosja bo bardzo dobrze idzie....a robic operacje u tego samego t.f.i nie placimy nic prowizji itp...wiec dajcie znac co o tym myslicie pozdrawiam i zycze powodzenia .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy