Forum Polityka, aktualnościGospodarka

#dziejesiewbiznesie: Co nam przeszkadza w pracy

#dziejesiewbiznesie: Co nam przeszkadza w pracy

Wyświetlaj:
phi.. / 109.243.253.* / 2015-10-20 11:40
debilny sondaż, chyba wszyscy naćpani więc odrealnieni aż do momentu otrzymania wypowiedzenia... wg mnie każdy trzyma się kurczowo pracy chyba że ma dość ale nie brak awansu o tym decyduje...
smieszek88 / 77.253.229.* / 2015-10-20 10:15
Ile z tych niezadowolonych zaczyna dzień w pracy od piwka? Zwłaszcza widać to na budowach i remontach. Jak startują od piwka/ćwiartki to na dobrą robotę nie ma co liczyć, a jak wyskoczą z kanapkami nie mówiąc już o jogurcikach to zrobią szybko i dobrze za tą samą stawkę bo jeszcze zdążą obskoczyć drugą robotę w tym samym czasie.
jarek 555 / 212.77.105.* / 2015-10-21 15:18
a dla czego obskakują drugą robotę? Jeden udaje że płaci drugi udaje że pracuje.
sdafcf / 46.45.78.* / 2015-10-20 08:46
Może dlatego ogłoszenie z pup zduńska wola:
"pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowane (staż)" za 0 zł. w czym ten człowiek nabierze doświadczenia skoro będzie wykonywał proste prace gdzie indziej nie sklasyfikowane" nie wspomnę że za darmo. To jest współczesne niewolnictwo. Wiele można zrobić jeżeli cie PŁACA nie hańbi więc proszę o nie pisanie głupot bo do pracy chodzi sie zarabiać a nie pracować tylko na opłaty.
arnold / 188.146.73.* / 2015-10-19 16:21
Pieprzenie głupot dla gryzipiórków wymyślonych przez cwaniaczków nierobów biurowych.Pomocnik na budowie bierze jedna deskę na raz, jak się rozwinie to weźmie dwie deski.
leon121 / 88.156.131.* / 2015-10-19 15:30
pracując w Pl zawsze tym bucom było źle, mało, za wolno i jeszcze podwyżkę by chciał i za nad godziny. przekraczając granicę PL-De nagle stałem się fachowcem, mam czas na śniadanie, robię na spokojnie, jestem uczciwy, nie piję w robocie i na kacu nie przychodzę, nie kradnę. Czuję sie doceniony, nie zaszczuty. Ale najbardziej mnie boli to , że to "obcy" nie swój, traktuje mnie jak człowieka, a spodziewać można by się odwrotnie.
altemila / 83.11.158.* / 2015-10-19 14:43
Przestańcie sobie i innym mącić w głowach że praca to miejsce gdzie człowiek powinien się rozwijać. To teoria którą coachowie i trenerzy zawodowi wymyślili aby uzasadnić swoje istnienie i potrzebę istnienia swego zawodu A to guzik prawda. Człowiek w pracy ma pracować. Menagerów nie może być tyle żeby wystarczyło stanowisk dla wszystkich lecz tyle ile trzeba do sprawnego zarządzania systemem. Praca to nie miejsce gdzie masz się realizować. Praca to miejsce gdzie masz pracować. Wykonywać polecenie i nie dyskutować. Tyle.
CHORE PAŃSTWO !!! / 46.149.223.* / 2015-10-19 14:00

Dlaczego często nie jesteśmy zadowoleni ze swojej pracy? Wcale nie dlatego, że mało zarabiamy albo czasem musimy zostać po godzinach. Wśród osób negatywnie oceniających swoje miejsce zatrudnienia aż 60 proc. wskazuje, że nie daje im ono możliwości realizacji ambicji zawodowych – wynika z badania przeprowadzonego przez Work Service.

Kto przeprowadzał to "badanie i na czyje zlecenie" - jasno z tego wynika, że taki wynik był z góry oczekiwany. Jeżeli pracownik nie zarobi na minimum potrzebne do egzystencji swojej, rodziny którą ma utrzymać, a jego "pracodawca i dobrodziej" jest tyranem i pasożytem, to jak można mówić o zadowoleniu...
pipi717 / 89.72.242.* / 2015-10-19 11:37
szef-idiota, to zawsze demotywuje pracowników, a niestety polscy "byznesmeni" to w 99% chłopki-roztropki, którzy jeszcze niedawno przemycali fajki i wódę zza wschodniej granicy.
Waniek / 2015-10-19 13:28 / Bywalec forum
Dlaczego większość polskich pracodawców to byli bądź obecni krus-owcy? Przecież to bardzo nierówna konkurencja!!! A państwo na to pozwala i temu przyklaskuje,
Kreiq / 83.23.100.* / 2015-10-19 11:06
Najważniejszym zadaniem struktur rządowych jest zapewnienie najwyższych apanaży dla wszelkiej maści prezesów i dyrektorów, będących krewnymi tych pierwszych.
Waniek / 2015-10-19 10:24 / Bywalec forum
W "polsce" nie ma pracy!!! To co proponują nam organizacje które się zajmują pośrednictwem to zwykłe zabawy typu wynieś przynieś pozamiataj. To jest 90% prac proponowanych przez takie organizacje pozostałe kilka procent to stołki urzędnicze lub pseudo urzędnicze. I nic więcej.
dyyhd / 83.25.49.* / 2015-10-19 10:21
buahahah co za glupoty

Najnowsze wpisy