Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Edukacja mniejszości. 80 milionów trafiło na Opolszczyznę

Edukacja mniejszości. 80 milionów trafiło na Opolszczyznę

Wyświetlaj:
sir / 89.167.72.* / 2013-01-18 08:45
My dajemy grubą kasę na kształcenie Niemców w Polsce, a oni u siebie zabierają nam polskie dzieci. Tak wygląda równowaga w stosunkach polsko - niemieckich.
droga do nikąd / 94.42.189.* / 2013-01-18 10:37
czego oczekujesz przy takim premierze ?

Polska t jak samochód, w którym on odkręca kolejne koła na sprzedaż. Jak ten pojazd ma jechać ?
marggot / 2013-01-18 15:18
na pewno jest dużo lepiej niż jakby Kaczyński rządzil, wtedy by było fatalnie w calej Polsce, a tak chociaż niektóre regiony zyskują
prognozaupadku / 94.42.189.* / 2013-01-18 08:27
to jest więcej niz połowa dofinansowania przedszkoli w Polsce (~154 mln zł.)

No ale skoro ciotka Angela kazała tuskowi, to co on może ?

w 2007 roku obiecywał LAPTOPY dla szkół otwierajć rok szkolny 1 września, rok temu obiecywał TABLETY dla polskich szkół ! Na litwie obiecywał WYPRAWKI i pomoc dla Polonii.

TO WSZYSTKO LIPA, LIPA , LIPA !!!

ale dla niemiaszków ma kasę.

takiego premiera wybrali "wykształceni z dużych miast"
w te wykształcenie aż trudno uwierzyć !
Coins / 109.173.152.* / 2013-01-18 09:13
Nie myl wykształcenia z inteligencją. To, że ktoś skończył szkołe wyższą, średnią, zawodową nie oznacza, że myśli. Ja mam wyższe wykształcenie i nie głosuje na nikogo z wiejskiej, mam swoje poglądy czytam i dowiaduje sie na temat programu i ludzi w partiach. Gdyby chociaz połowa ludzi wiedziała kogo wybrać w Polsce byłoby lepiej. Nie wiem czy slyszales o głosach za flaszke itd. Nie bierz wszystkich jedną miarką. Ludzie dzielą sie na myślacych, biorących ster zycia na siebie i na zmanipulowanych przez media, szukających usprawiedliwień porażek, bezpieczenstwa nie ma innego podziału. Gdyby lemingi myslały to socjalizm ustąpiłby wolnemu rynkowi.... Nikt nie wyda lepiej swoich pieniędzy niż Ty sam, a jeśli popełnisz błąd to bedzie to Twoja odpowiedzialność, a nie sąsiada. Teraz płacimy pieniązki aby "madry" pinokio i vincent je jakos wydali i jakos wydają... Poki ludzie sie nie obudzą i nie będa sami szukali wiedzy będą beczeć jak owieczki stadnie, to co ktos im powie. Nie łódź się, ze cos zmienisz swoim lamentem...
droga do nikąd / 94.42.189.* / 2013-01-18 10:34
polecam ci do analizy demokracje skanywnawskie. Jakos tam sobie żyją. a wiesz dlaczego ? bo mają uczciwe rządy. Co brakuje Polsce, czego nie ma co ma np Austria,

Gdzie jest Dania, Szwecja, Finlandia ?
dlaczego Holandia jest 5 na liście globalnych eksporterów ?

podobno myślisz ? twoja wizja Polski - sami biznesmeni , genialne. A kto pozamiata ulice i wyrzuci twoje śmieci ?

Najnowsze wpisy