Forum TechnologieNauka i wiedza

Ekolodzy zawiedzeni wynikami szczytu klimatycznego, ale widzą pozytywy

Ekolodzy zawiedzeni wynikami szczytu klimatycznego, ale widzą pozytywy

Wyświetlaj:
Bekoekoo / 89.186.21.* / 2013-11-25 00:05
WWF chce nam zrobić 2 Filipiny, bo czym bedzie zamkniecie kopalnii? Czym bedzie debilki zakaz palenia weglem dla ludzi majacych po 1000 zl i mniej na miesiac! Jedzcie do USA i tam protestujcie. Niech EKO mafia zamyka obwodnice przez ślimaki, itp... Ludzie niech gina. Tez jestem za ekologia, wkur.. Mnie smród z kominow, ale troche rozsadku! Ekologom od jedzenia trawy we łbach zostało chba tylko siano! To cud, że Polska sie tu nie podłożyła! Nikt nie dawał w łapę?.. A moze ostatnia afera przestraszyła biorców?
rybak2 / 87.116.254.* / 2013-11-24 19:57
Energia ekooszołomska jest obecnie najmniej opłacalną inwestycją - ze stopą zwrotu rzędu kilkudziesięciu lat, awaryjną - mechaniczne uszkodzenia wiatraków i niski czas eksploatacji fotoogniw, drogą - płaci się za urządzenia i eksploatację, nie za energię właściwą. Wyrzucanie pieniędzy w błoto w imię chorych, idealistycznych wizji grupki bogaczy.
Chochlik2 / 87.206.19.* / 2013-11-24 15:45
Ci ekolodzy(a dla mnie ekoterroryści),upodobali sobie Polskę z jej zasobami dosyć taniego węgla i biją w nią,jak w bęben. Nie czytają widać danych,mówiących,że w 2012 r. emisja CO2 w UE była taka: Niemcy-728 mln ton,Wielka Brytania-472,Włochy--366,Francja-332 i Polska-297.Jak z tego widać,emitujemy prawie trzy razy mniej CO2,niż Niemcy,a ostatnio to z Polski robi się potwora węglowego.Mamy więc pozamykać elektrociepłownie węglowe,kopalnie i...co dalej?Proste!Kupować energię(jak dzieje się to z cukrem)od Niemców,zwiększyć zakupy gazu z Rosji po najwyższych cenac w UE.,bo na energię słoneczną,wiatrową i wodną nie ma co liczyć ze względu na klimat i zasoby wodne.

Najnowsze wpisy