Forum Spółki giełdowe EMPIK MEDIA

Empik ma problemy. Spółka opublikowała wyniki

Empik ma problemy. Spółka opublikowała wyniki

Wyświetlaj:
Anka903 / 37.47.42.* / 2015-09-02 12:22
Nie przesadzajcie z tymi cenami, bo ja nie raz kupiłam coś taniej właśnie w Empiku, to wszystko zależy od produktu i wiadomo, że jedne rzeczy są tańsze a inne droże, tak działa rynek. Już nawet nie mowię o promocjach, gdzie książkę i za 7zł można wyczaić.
amelie2 / 217.8.185.* / 2015-09-02 07:04
"Pomogły" przeprosiny skierowane do Cejrowskiego. Od tej pory omijam EMPiK szerokim łukiem. Jak można było potraktować poważnie tego błazna?
zyga59 / 185.23.15.* / 2015-09-01 19:20

Empik ma problemy

a może tak ceny dostosować do polskich realiów (będzie w tedy zbyt)
piotr 57 / 178.235.233.* / 2015-09-01 18:31
Jak się ma w sklepie kosmiczne ceny to nic dziwnego.
Ja osobiście chodzę do Empiku żeby zobaczyć " co nowego ciekawego" a następnie kupuję w sieci DUŻO taniej.
Pozdrawiam.
Wojtek Empik / 95.49.235.* / 2015-09-01 18:19
Empik powinien renegocjować złodziejskie umowy najmu lokali w galeriach handlowych.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bestoncie te / 89.64.61.* / 2015-09-01 18:14
jak spolka ktora sprzedaje moze miec straty...przeciez to sensu nie ma...kto to bilansuje...jesli produkujemy gwozdz...i sprzedajemy go ponizej kosztow wytworzenia (na to skladaja sie skladki, pensje , media, ....) to chyba sami budujemy sobie grob...
misio-fisio / 93.181.133.* / 2015-09-01 17:45
W Empiku to się tylko ogląda\czyta a kupuje w sieci..
hihitnik / 159.205.66.* / 2015-09-01 17:37
Niech zdycha.
Kupowałem w EMPIKU całe lata 90-te. Obowiązkowo co roku Skarb kibica Bundesligi 'Fussball Extra" (te żółte kultowe) i dorywczo inną niemiecką prasę piłkarską. Szlo wyszukać świetne cd-iki niedostępne nigdzie indziej. Fakt, że nie było nigdy tanio ale też nie drożej niż w record storach. Ceny porównywalne. A gość co puszczał muzę znał się na robocie i można było zapodać gadkę na temat płyt, muzyki, koncertów.
No i przeceny. raz w roku stoisko z płytami, kasetami za grosze (nie przesadzam, kasety za 1zł, płyty za 4,99). Połowa szajsu, ale szło wybrać kilka ciekawych rzeczy.
Do tego fajne spotkania z twórcami (NIE celebrytami), foteliki, dyskusje. Nikt nikogo nie wywalał
Atmosfera w sklepie lepsza bo obsługa i klient na wyższym poziomie, Wysublimowany. Melomani, kinomani, poszukiwacze zachodniej prasy, żadkich tytułów. Był to taki mały bastion kultury.
Później zaczęło się psuć, ale wytrzymałem tak mniej więcej do 2005 roku już tylko dla komiksów.
Były ich całe pokaźne regały. W zasadzie było to miejskie centrum komiksowe (na samą mangę był przeznaczony osobny regał).
Ostatnie 10 lat to już coraz większe dno. Cena płyty za którą w MM płacisz 35 zł. w eMPIKU 40 -45 (!!). A już ceny na poziomie 50-60 to normalka. Zresztą wybór gorszy niż w PRL. Skarby kibica sprowadzam sobie z Niemiec, bo bym już od lat ich nie miał. Komiksy zniszczone (podobno świadomie, olbrzymie długi wobec hurtowników). Gdzieniegdzie poszczególne egzemplarze z pogiętymi narożnikami wciśnięte między kubki, a setki kolejnych albumów Star Wars.
Nie idzie przejść środkiem, żeby nie zawadzić o jakiś dzbanek, dzwonek, żyrafkę czy inną chińszczyznę (w dodatku wystawione za ciężkie pieniądze).
Dookoła dzieciarnia i kobieciny przebierające sobie bibeloty do kuchni i łazienek.
Nawet już usiąść nie ma gdzie. Chyba, że na wiecznie porozwalanych bez ładu, niebieskich skrzyniach.
1950CZESIO1950 / 89.70.246.* / 2015-09-01 17:28
1. Przy Empikach są jakieś tandetne bary, cafe empik czy coś takiego - wg. mnie jest to pomysł chybiony bo w centrach handlowych jest od groma różnorakich barów i restauracji i kolejne takie coś jest zbędne.

2. Przy paru Empikach są stanowiska do sprzedaży biletów kinowych i teatralnych - też wg. mnie jest to zbędne.

3. Z Empika zrobił się supersam w którym jest wszystko od gazet, książek i gier po elektronikę i wózki dziecięce ... wg. mnie nie tędy droga - powinni pozostać przy gazetach i ksiązkach plus gry a od reszty z daleka.

4. Wcale się nie dziwię że toną w długach skoro co 2 dni na maila dostaję z Empiku płatną reklamę zamawianą przez Empik w firmie Media Impact czy jakoś tak - zyski zżerają reklamy w mediach elektronicznych.
Takiktoś / 46.77.124.* / 2015-09-01 17:11
W salonach Empik jest ciasno, towary poukładane są w stertach, a królują tam gadżety w poniszczonych opakowaniach. Oferta książek, filmów i muzyki jest uboga, a towar wymieszany bez ładu i składu. Obsługa całkowicie o to nie dba. Ceny nie zachęcają do zakupów. Jakość obsługi klienta jest mizerna. Zatrudnione osoby nie mają pojęcia o sprzedawanym towarze i chyba są słabo motywowane, bo najczęściej wyglądają po prostu na obrażone na cały świat. Dziwne, że firmie udało się przetrwać aż tak długo.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Stefan pracownik Empik / 195.212.29.* / 2015-09-01 16:50
Wystarczy wywalic pewna pania ze stolka i problem sie rozwiaze.
kjhuyio / 185.53.155.* / 2015-09-01 16:46
SUPER, życzę im jak najgorzej. Najgorszy polski monopolista.
ZMIECIO / 83.145.186.* / 2015-09-01 16:39
Empik jest drogo, słaba obsługa, oferta książkowa nie rożni się od innych księgarń a nawet jest gorsza. Półki zalegają książki domorosłych literatów a sortyment jak w większym kiosku z gazetami, jeszcze tylko jakieś napoje, krakersy to utarg może się zwiększy.
Hrebetak / 91.236.137.* / 2015-09-01 16:37
Nigdy tam nie wejdę, podobnie jak do Biedronki
fgfdcgf / 212.106.185.* / 2015-09-01 15:48
Smyk jest mega drogi, większość tych samych rzeczy można kupić gdzieś indziej minimum o połowę taniej... więc tak się robi i obrotów nie mają - życie :)
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy