Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Euro-wybory za nami, rząd Belki przed nami

Euro-wybory za nami, rząd Belki przed nami

brutal / .* / 2004-06-15 12:21
Komentarze do wiadomości: Euro-wybory za nami, rząd Belki przed nami.
Wyświetlaj:
George / .* / 2004-06-15 15:31
Mnie osobiście najbardzie zaskoczył - oczywiście negatywnie - wynik UW. Jak to możliwe, że to ugrupowanie przekroczyło 5% próg? Nawet dobry wynik komunistów by mnie mniej poruszył. I znów wypłynie na powierzchnię B.Geremek i jego kompania. Żygać się chce!
Krzysztof / .* / 2004-06-21 12:55
A ja mam nadzieję, że UW znowu wypłynie - sporo szumowin odpłynęło (np. do PO) i zostali tam Ci, którzy akurat chcą coś zrobić. Akurat Geremek jest właściwym naszym człowiekiem w Brukseli i głupotą byłoby nie skorzystać z jego znajomości, kontaktów i reputacji. On był zresztą świetnym ministrem spraw zagranicznych (poniekąd właśnie dlatego). Jego mentorski ton mi nie będzie przeszkadzał w europarlamencie.
Tom / .* / 2004-06-16 06:28
Tak, a media zależne od wybiórczej już trąbią, jakby to sam Mesjasz się pojawił. TOK FM wczoraj całą popołudniówkę poświęcił perspektywom UW... Fakt, rzygać się chce. A już miałem nadzieję, że mamy z tym kabotyństwem spokój.
wrafal / .* / 2004-06-15 17:37
UW ma żelazny elektorat - urzędniczo-kierowniczywygrali w Wawie i tylko dzeki temu są w parlamencie, a w Wawie glosują ludzie tam zameldowani na stałe - a więc nie napływowa fala pracowników z prowincji - a niska frekwencja pomogla...
stary_piernik / .* / 2004-06-15 16:26
A mi kamień spadł z serca. UW to ugrupowanie bardzo potrzebne również w naszym parlamencie. W czasie najbliższych wyborów jej zwolennicy nie będą obawiać się o utratę głosu. Osobiście jestem co prawda wyznawcą bardziej liberalnych poglądów, ale wierz mi George - mylisz się.
oststni / .* / 2004-06-15 14:41
Rafal!Konczysz sie!!Już nawet nikt nie chce tego komentowac!
wrafal / .* / 2004-06-15 17:34
to po piszesz Obywatelu ten ciąg znaków ?
brutal / .* / 2004-06-15 12:21
Hmm... Ciekawe, ze z rozmowy z w radiowej Trojce, Borowski mowil wrecz przeciwnie, ze nie poprze rzadu.. A moze ja zle wnioski wyciagnalem?

Najnowsze wpisy