Forum Forum inwestycyjneForex

Eurodolar pod presją spadkową

Eurodolar pod presją spadkową

Money.pl / 2011-01-10 20:45
Komentarze do wiadomości: Eurodolar pod presją spadkową.
Wyświetlaj:
P Z / 2011-01-10 20:45
Pani Joanno, co Pani sądzi o poprawiającej się ekonomii USA, czy USD będzie dalej się wzmacniał? Czy Fed poradzi sobie z skalą skupu obigacji?
Sądze że EURO będzie miał pechowy rok a USD jest w miare stabilny dla wilekich graczy. Ja sądze że EUR/PLN to tylko małzenstwo z przymusu.
gosc z NYC / 24.90.254.* / 2011-01-11 03:36
PZ.Pani Joanny ty nie pytaj bo ona sie pokazuje jak zly duch kiedy zloty spada.A widzisz nie jestem ekonomista a wiem ze amerykanie robia wszystko zeby dolar byl niedowartosciowany.Tylko pseudo-ekonomisci z POLSKI ciesza sie gdy zloty rosnie w sile.Pani Jo Anna(a jo Janek) tez do tych nieukow nalezy.
P Z jo / 188.33.160.* / 2011-01-11 09:19
Jo-Janek, widocznie w NYC nie trzeba byc ekonomista bo w NY kazdy umie liczyc na siebie! Pani Joanna uczy sie od jej guruw....a ci nie maja wiedzy co NY potrafi tworzyc by im bylo najlepiej. USD to mocniejsza wersja Osamy...przykre ale cos w tym jest, jednak wole USD niz EUR ktore nie reprezentuje tych myslacych ale biednych materialnie...moje marzenie to zjesc w NY pierogi z Pieca takie jakie mamy w Wawie i Toruniu!! Ja niestety jestem ekonomista ale wychowany na wiosce i jestem dumny z tego tak jak moja mama!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy