Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Europejczycy dbają o środowisko

Europejczycy dbają o środowisko

Money.pl / 2008-07-22 15:41
Komentarze do wiadomości: Europejczycy dbają o środowisko.
Wyświetlaj:
leiho / 2008-07-23 02:04 / "Tu Ne Cede Malis"
juz wytresowali spoleczenstwo, kiedys wrogiem był kapitalizm, dzis tresuje sie na "ekologię" ciemne masy. niedługo pojawi się jeden wspolny wróg, przeciwko któremu zjednoczy sięcała lewacka europa. I ja wiem kto tym wrogiem, niestety będzie :(( Przegramy marnie, marnie...
astrolog / 2008-07-23 14:25 / Bywalec forum
faktycznym wrogiem są militaryści, każdy kto trzyma w ręku broń wspiera terroryzm. Miedzynarodowy handel bronią powinien być zakazany. Mam w dupie system polityczny. Nie chcę widzieć młodych chłystków wymachujących karabinami. OK?
Pajchiwo / 2008-07-22 18:35 / Tysiącznik na forum
heh - podoba mi się stwierdzenie, że co dziesiąty Polak nie zrobił nic :)
Świetnie sprawa wygląda w praktyce - miałem (i mam) akurat mozliwośc ogladania firm transportujących smieci na składowiska w dwóch miejscach.
Sprawa wygląda tak: stoją kosze na rożne odpady, przyjeżdża samochód i pakuje wszystko do jednego pojemnika...
Pojawiają się dwa pytania:
1. Po co w ogóle w takim wypadku je segregować?
2. Dlaczego bardziej opłacalne dla takich firm jest takie działanie niż prawdziwa segregacja?
Odpowiedź na oba pytania leży w podejściu naszych radnych ( i nas) do problemu - prawie nikt nie traktuje go jako realnego problemu gospodarczego - większość jako wymysł, z którym nie trzeba się liczyć i takie są właśnie efekty, ponieważ za stawki tak naprawdę odpowiada gmina i rada tejże i to one mają decydujący wpływ na sytuację...
astrolog / 2008-07-23 14:27 / Bywalec forum
na miejscy i tak je segregują pracownicy
Pajchiwo / 2008-07-23 14:33 / Tysiącznik na forum
heh - w kilku odosobnionych przypadkach tak, a w całej reszcie nie.
Zresztą po co płacić tym pracownikom za coś co już jest zrobione?
Gdzie tu logika?
sem18 / 83.28.121.* / 2008-07-22 18:21
A ja jestem 18-letnim prawicowym liberałem (w sferze zarówno ekonomicznej, jak i obyczajowej) i również staram się dbać o otoczenie.
astrolog / 2008-07-22 16:18 / Bywalec forum
czyli anarchiści, pacyfiści i ekolodzy. Najbardzie syfią wojskowi i politycy.
olek321 / 217.153.60.* / 2008-07-22 15:41
na te eko-socjalo-durni pracuje cały trzeci świat, w fabrykach dzieci pracują żeby obywatel UE czy USA mógł się bawić i myśleć jak spędzić weekend gdy połowa świata nie ma co do garnka włożyć. Już bio-paliwa pokazały jak krucha jest ekonomia świata, ale co to kogo obchodzi niech dalej protestują przeciwko atomowi, wymyślają limity CO2 (jakby one Ziemi i nam miały pomóc ) zamiast zająć się prawdziwymi problemami

Najnowsze wpisy