Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Facebook ma już prawie 1,5 miliarda użytkowników

Facebook ma już prawie 1,5 miliarda użytkowników

Wyświetlaj:
kastortw / 83.10.113.* / 2015-07-30 12:16
Jakieś 80% użytkowników pejsa to ciemnogród chcący się pochwalić kotem, psem, rodziną czy starym rzęchem. W ten sposób się dowartościowują i w tym przypadku to mięso armatnie niczym się nie różni od rosyjskiego kołchoźnika żrącego kartoszki i popijającego spirtem, bo robią dokładnie to samo w MacDonaldzie i mają ten sam poziom ogłupienia. Jednak media społecznościowe to niekoniecznie samo zło. Wystarczy spojrzeć na możliwości jakie daje np. SiteTalk - nagradzanie za aktywność, darmowa loteria, zwrot kasy z zakupów, a nawet możliwość zbudowania własnej dochodowej społeczności. Ludzie będą się chcieli spotykać w necie, tego już nie zmienimy ale mogą to robić z dużymi korzyściami dla siebie i tu widzę przyszłość portali społecznościowych i takich pionierów tego nowego trendu jakim jest właśnie SiteTalk. Można dołączyć za free i sprawdzić jego możliwości (właśnie poprzez to zaproszenie buduję własną dochodową społeczność :-) ) ::: http://www.sitetalkcashback.com/referby/kastortw
Zapraszam.
:)) / 77.114.127.* / 2015-07-30 09:14
Bardzo dziwię się wszystkim użytkownikom facebooka, że dobrowolnie godzą się na tę permanentną inwigilację :)
DCQDQC / 46.205.32.* / 2015-07-30 09:09
Założyłem tam kilkadziesiąt kont. Na żadne z nich nie zalogowałem się więcej niż raz - potrzebny mi po to, by kogoś "prześwietlić", po czym zapomnieć login i hasło. Analogiczną ilość użytkowników w związku z tym ma gmail, na którym zakładałem jednorazową skrzynkę pocztową służącą do aktywowania konta a fb i zapomnienia loginu i hasła. Podejrzewam,że nie tylko ja tak robię...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy