Faktura VAT.

Hrabal / 2012-02-27 13:37
Za niedługo stanę się vatowcem. Dotychczas prowadziłem firmę jako bez vatowiec. Poszukuję dobrego i sprawdzonego programu, najlepiej bezpłatnego , ławtego w obsłudze do wystawiania Faktur VAT. Bardzo bym prosił o jak najszybszą odpowiedź na mojego posta!! Jest to dla mnie bardzo ważne!!
Wyświetlaj:
De_Iete / 2017-10-30 15:02
Jak Marek słusznie napisałem też bym się nie skupiał na droższych programach. Zobacz ranking najlepszych programów udostępniony przez serwis dobreprogramy.pl Znajdziesz tam chociażby taki program jak abcFaktury spełniający aktualne wymogi oraz przygotowany na nadchodzący JPK.

Darmowy do 10 dokumentów w miesiącu, bez limitu 49 zł netto/rocznie.
marekkmiecik / 2017-10-27 13:04
jezeli tylko wystawiacsz faktury vat to ma prosta sprawe bo takie progrmay z tak maja funkcjonalnoscia sa bardzo tanie. np. z 8zl na miesiac, co to jest? Takze na twoim miejscu bym zainwestowal w jakis program tani. Platne sa stabilne, a te bezplatne to jakos im nie ufam osobiscie, no ale jak kto woli. Ja ci moge polecic www.systim.pl jaki uzywam i to jest tylko 8zl za msc za faktury, wiec chyba nie tak duzo? a nie musisz sie martwic przepisami prawa, aktualizacjami bo wszystko robia za darmo.
Opron / 2012-03-22 13:28
polecam znajdujące się ofercie naszej firmy programy firmy InsERT
do faktur i zarządzania magazynem i bazą klientów: Subiekt GT - w przyszłości z możliwością rozbudowania o nowe stanowiska lub dodatkowe moduły (np. księgowy, CRM czy wersję mobilną).

Programy nie są darmowe, ale gdyby był Pan zainteresowany zapraszam do kontaktu

Najnowsze wpisy