Feromony w biznesie

smelt / 89.40.147.* / 2019-11-13 08:25
Zastanawialiście się kiedyś nad wpływem feromonów na kontakty biznesowe z innymi ludźmi? Od pewnego czasu zacząłem interesować się tym tematem - wiele osób twierdzi, że znacznie pomagają one w kontaktach z pracownikami - ulepszają one ich nastawienie do nas i tak się zastanawiam czy nie spróbować Z tego co wyczytałem na innych forach największe powodzenie mają albo Love Desire albo pheromone essence. Czy ktoś może z Was stosował kiedyś coś takiego? Jak wrażenia?
Wyświetlaj:
Mrs.Di / 151.236.13.* / 2019-11-14 14:37
Ja jestem szczerze powiedziawszy sceptycznie nastawiona - feromony nie są tanie a nie dają przecież 100% pewności, że działają Nie wiem czy to nie efekt placebo. Jak sobie zamówisz buteleczkę napisz koniecznie czy zadziałało
smelt / 195.201.45.* / 2019-11-14 09:59
Zamówiłem sobie dzisiaj w feromarket te Love Desire - mimo, że nie są takie tanie postanowiłem zainwestować. Teraz czekam na dostawę, ciekawe czy przyjdą jeszcze w tym tygodniu bo ciekaw jestem zastosowania. Jak użyję to napiszę czy działa !
pinkyy / 185.90.61.* / 2019-11-13 15:06
Ja od pewnego czasu używam feromonów Love Desire (zamówiłam w intymność) i napiszę Ci, że coś w tym jednak jest
Nie wiem czy to efekt placebo ale od czas kiedy używam ich codziennie rano jakoś tak milej się pracuje.
W pracy obcuję z wieloma mężczyznami i faktycznie to na nich działa Są dla mnie mili, pomocni - czyli podświadomość pracuje.

Najnowsze wpisy