Forum Forum finansoweInne

Filar zapowiada kolejne podwyżki stóp

Filar zapowiada kolejne podwyżki stóp

Money.pl / 2008-06-09 10:00
Komentarze do wiadomości: Filar zapowiada kolejne podwyżki stóp.
Wyświetlaj:
Dzejas / 2008-06-10 10:54
"większość pracy jest już za nami" - czyli już prawie się udało przywrócić odpowiedni poziom biedoty w kraju,
czyli realizacja hasła "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ" - tylko niektórym
sceptyk / 2008-06-09 11:02 / Tysiącznik na forum

Większość pracy jest już za nami


Filar, człowiecze prześmieszny, jaką to pracę wykonałeś dotychczas?
Rozkręciłeś spiralę inflacyjną nakręcając oczekiwania inflacyjne swoim bezsensownym gęganiem. Jakoś przez poprzednie lata wzrost gospodarczy odbywał się dzięki wzrostowi wydajności pracy.
I co? Nagle, jak Filar został, przepraszam za wyrażenie CZŁONKIEM RPP, to wydajność się skończyła?
Nie bądź pan śmieszny, panie Filar, bo wygląda, że z pana taki sam "profesor" jak z pańskiej poprzedniczki wiewiórzycy Ziółkowskiej i absolwenta matury Bartoszewskiego.
KAP / 2008-06-09 11:45 / Tysiącznik na forum

Nie bądź pan śmieszny, panie Filar, bo wygląda, że z pana taki
sam "profesor" jak z pańskiej poprzedniczki wiewiórzycy
Ziółkowskiej i absolwenta matury Bartoszewskiego.


no gratuluje koledze argumentów merytorycznych. proponuje dodac jescze cos o dzaidku z wermahtu i juz caly ciemny lud kupi....
bonawentura / 79.188.238.* / 2008-06-09 10:01
cudów nie ma końca. Ile stracimy na rządzeniu super ekipy tuskowej ? ile miliardów stracą Polacy !

pozdrowienia dla SAWICKIEJ

przypomnienie jej limeryku !

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: