Forum Forum finansoweBanki

FM Bank i lokata 3miesieczna

FM Bank i lokata 3miesieczna

goblin / 2010-03-10 17:09
Witam,
Mam pytanie odnosnie banku FM... zawsze sa pewne obawy, jesli ma sie wlozyc pieniadze do czegos nieznanego... nowego...
Na ich stronie jest info, ze depozyty FM Banku objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do kwoty 50 000 euro w zakresie określonym ustawą, wiec chyba mozna im ufac?

Interesuje mnie lokata 3miesieczna z codzienna kapitalizacja odsetek. Czy te wszystkie odsetki zostana mi przekazane dopiero po zakonczeniu okresu 3 miesiecy? Czy moze odsetki bedzie codziennie wplywac na konto, a po prostu nie bede mial dostepu do kwoty, ktora zdeponowalem? Druga wersja malo prawdopodobna mi sie wydaje, ale jesli tak, to czy musze miec u nich konto, na ktore beda te odsetki splywac?
Wyświetlaj:
mamaz / 89.230.158.* / 2010-03-10 23:58
Musisz w mban założyć konto /bezpłatnie i potem otworzysz sobie emax plus lokatę jednodniową odnawialną i odsetki są naliczane codziennie bez podatku belki.Oprocentowanie jest netto bez podatku i wynos 4,5%
jajajajajaja / 83.10.145.* / 2011-09-07 18:59
Ty chyba z gatunku tych, ktorzy najpierw gadaja a pozniej mysla.
Mowa o FM Banku a nie mBanku!
Dzizys, co za ludzie. Analfabetyzm do kwadratu.
wiwan / 2010-03-10 20:15
Tak. Zgodnie z Regulaminem odsetki są dopisane na koniec zadeklarowanego okresu - czyli po 3 miesiącach w tym przypadku. Jeśli lokata będzie odnawialna, na nowe 3 miesiące "wejdzie" już powiększona o te odsetki.
Nie potrzeba mieć konta w FM.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: