Forum Forum inwestycyjneForex

Forint traci po fiasku rozmów rządu z MFW i UE

Forint traci po fiasku rozmów rządu z MFW i UE

Wyświetlaj:
rozwado / 2010-07-19 13:34 / Tysiącznik na forum
Obecny rezym na Wegrzech to ichnia odmiana PiSu. Populistyczna partia gotowa pograzyc kraj byle skompromitowac opozycje. Widac, coby nas czekalo pod rzadami PiSu. Byloby jeszcze gorzej, bo fanatyzm PiSu porownac mozna juz tylko z fundamentalizmem islamskim.
POgromca duchów / 83.31.233.* / 2010-07-21 19:19
Rozwado co ,liczysz na premię od sponsorów,POważnych i POtrzebnych Narodowi POLSKIEMU? Chyba potrzebujesz bardzo kaski na wakacjeTakie bzdety wypisywać to już obciach totalny.Uważasz ,że na tym forum nikt nie myśli .?Nie rozumiesz słowa fanatyzm a już islamski cie przerasta
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-07-19 14:22
Byłem w szoku, luka cenowa na forincje wyniosła 500pkt. Najlepsze jest to że przez to ze to odpowiednik PIS rzadzi na wegrzech ja im niedaje wiekszej szansy na wyjscie z tego bez szwanku. Najwiecej bedzie mozna zarobic grajac na upadek wegier (stop jesli wegry sie dogadaja z MFW).
WiP / 212.191.80.* / 2010-07-19 15:57
to już robi się nudne, wez nie pisz głupot i powiedz w swoim jednym poście kto to zadłużenie zrobił.
~komunista / 62.22.72.* / 2010-07-19 11:44
Ostrzejsze oszczednosci i wyzsze podatki - to zyskuje akceptacje UE i MFW. Problem pojawil sie przy okazji podatku bankowego, ktory by od razu zalatwil obie sprawy. Widac reke lobby, oj ta nowa oligarchoarystokracja albo sama sie zreformuje, albo ja zreformuja, tylko wtedy juz bedzie trzeba lac po tylku i patrzec czy rowno puchnie.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-07-19 12:55
CIekwe kto wygra MFW i UE czy węgrzy wymachujący szabelkami???
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy