Forum Forum finansoweBanki

Formularz kontaktowy w Millenet

Formularz kontaktowy w Millenet

mayortim / 2008-05-29 16:15
Witam.

Czy ktoś może wie, czy formularz kontaktu w systemie Millenet (Bank Millenium) w ogóle działa? Próbuje dowiedzieć się czegoś za jego pośrednictwem i jak na razie bezskutecznie. Na 4 zapytania nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Na stronie jest napisane że poczta elektroniczna w systemie zapewnia "szybki i poufny kontakt z Bankiem oraz fachową odpowiedź naszych konsultantów" ;-). Czy ktoś uzyskał tą drogą jakiekolwiek informacje?
Wyświetlaj:
marcin1984 / 77.254.76.* / 2009-05-21 19:38
Mi również nie odpisali. Wiadomość jak by przepadła:/ Nie wiem po co w ogóle jest na millenecie formularz kontaktu skoro nie odpisują.
krzys.d / 82.177.100.* / 2008-12-16 12:36
"szybki i poufny kontakt z bankiem":

1) Szybki - bo trzeba szybko pisać, jak sesja się skończy to treść przepadnie (dlatego ja najpierw piszę w notatniku, potem się loguję i wklejam)

2) Poufny - bo widać tylko to co oni napiszą - Twoje wiadomości nie są nigdzie zapisywane, klikasz "wyślij: i jak w studnię. Potem mogą się wyprzeć jakby co. I jest fajnie i poufnie dla Banku.

Coraz bardziej mnie przeraża ten Bank. Jestem w nim 11 lat, ale chyba tak z przyzwyczajenia, no i nie ma w Polsce innego dobrego wyboru... A może się mylę?
mari007 / 2008-10-21 12:34 / portfel / HARM
Tak. Zobacz czy czasem nie miga Tobie ikona koperty po zalogowaniu, widoczna w lewym górnym rogu na pasku opisu. Mi odpowiadali można powiedzieć na pniu.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: