Forum Forum nieruchomościDesign

Gdzie kupić tanie wyposażenie do sklepu

Gdzie kupić tanie wyposażenie do sklepu

mariola27 / 2010-08-24 11:47
Kupiłam niedawno w bardzo przystępnej cenie regały do wyposazenia swojego sklepu.Pomimo że były używane ale mało różniły się od nowych.Polecam Firmę Progresja strona:progresja.eu
Wyświetlaj:
vasil87 / 2013-07-15 16:40
Ja też uważam, że lepiej jest kupić nowe, szczególnie jeżeli chodzi o sprzęt do gastronomii. Dodatkowo w takiej gałęzi lepiej nie oszczędzać, bo to się lubi źle kończyć. Mój znajomy najpierw tak oszczędzał, że kilka urządzeń na kuchni się popsuło, a z blatu już listwa odchodziła. Na kilka dni musiał zamknąć restaurację. W końcu kupił porządny sprzęt ze strony firmy Tanake www.tanake.com.pl i w końcu to jakoś wygląda. Produkty, które oferuje firma mają naprawdę wysoką jakość.
MarekK / 79.141.160.* / 2013-07-16 07:58
Dokładnie, też jestem zdania, że na wyposażeniu nie ma co oszczędzać, szczególnie, gdy chodzi o restauracji czy hotelu. Przecież takie rzeczy są eksploatowane cały czas, więc muszą być solidnie wykonane. Również słyszałem o firmie Tanake i środowisku gastronomicznym mają dobrą renomę firmy stawiającej w pierwszej kolejności na jakość.
biok / 89.75.70.* / 2013-05-08 15:54
tanio znajdziesz na http://top-ogloszenia.net/. ja kupowałam kilka zespołów i wyszło o niebo lepiej aniżeli w stacjonarnych punktach
MariannaLK / 31.60.141.* / 2013-07-12 11:20
sprzęty używane? No, co kto lubi… Ja tam wolę nie tracić na gwarancji i kupować nowe produkty u sprawdzonych dostawców. Posiadam klubokawiarnie, wraz z zapleczem kuchennym. Serwujemy śniadania, lunche , obiady… Na rzecz zakupu określnych sprzętów musiałam wziąć pożyczkę w banku, ale nie żałuję, wszystko udało spłacić się w niespełna 3 lata. Jestem zadowolona, ani razu nie miałam problemu z urządzeniami, a jakość przygotowanych produktów nie traci na świeżości. Jesteśmy znani ze smacznej kawy i dobrego jedzenia. Firmę, która zaprojektowała i wyposażyła cześć gastronomiczną, znalazłam w Internecie, szron.com.pl poczytałam o nich oraz dokładnie przejrzałam ich ofertę i się zdecydowałam. Ta firma to bardzo dobry wybór, jeżeli ktoś planuje kompleksowe wyposażenie gastronomii, to tam może liczyć na dobrą obsługę
heniek113 / 2012-06-26 20:03 / Bywalec forum
Polecam www.regalyprzesuwane24.pl Duży wybór i przystępne ceny
MePiotr / 2012-05-10 09:19
Używane a nowe to jednak różnica. Niestety jest tak, że większe ryzyko ponosimy, kupując mebel używany – jak się popsuje, naprawiasz (o ile się da) na własną rękę ;/). Ja raz już się przejechałem na wyposażeniu używanym – kiedyś do swojego sklepu mięsnego kupiłem 2 chłodziarki używane ponoć u sprawdzonego dostawcy – rozwaliły się po 2 tygodniach, naprawa kosztowała prawie tyle, co chłodziarki. Mój drugi zakup do mojego drugiego sklepu już był robiony w sklepie internetowym – nowy sprzęt z gwarancją, dostawą http://www.probox.com.pl/. Chłodziarki od zakupu (a minął już rok) chodzą bez zarzutu – ciągle jednak mam gwarancję więc jak coś się zadzieję, dzwonię do nich i przyjeżdżają naprawiać. Polecam, dodam, że to bardzo mili, profesjonalni ludzie, którzy dbają o swoich klientów
bernyy / 2017-10-12 15:08
Ja kupiły regały i pozostałe wyposażenie do sklepu od firmy http://www.jalama.pl/. Zamówienia można składać przez sklep internetowy albo w sklepie stacjonarnym w Krakowie. Z tego co się orientuje mają też oddział w Łodzi.
Ewcia13 / 89.75.94.* / 2014-09-15 00:35
Wiadomo, że bez dobrego wyglądu sklepu nic dziś się nie zrobi. Kupowałam w Bako2000 i zrobiłam trochę misz masz. Mają meble nowe i używane, więc trochę przemieszałam. Chłodnictwo wzięłam wprawdzie używane, ale remontują, więc się mniej bałam.(Do dziś nic się nie dzieje) Poza tym są prawie na zawołanie. Wyposażali mi sklep w całości, więc o nic nie musiałam się martwić. Stolarka też fajnie wyszła. Cenę gruntownie sprawdzałam, bo wiadomo, jak się coś uruchamia, to każdy grosz się liczy i byli najlepsi. Wkrótce ruszam z kolejnym sklepem i na razie robią mi aranżację. Mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak ostatnio.
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy