Forum Forum finansoweKredyty

gdzie najlepiej wziac kredyt hipoteczny?.

gdzie najlepiej wziac kredyt hipoteczny?.

trafka / 2012-07-26 09:47
Chcę wziąć kredyt hipoteczny i mam pytanie- orientujecie się który obecnie bank daje najlepsze warunki? to moj pierwszy tak powazny kredyt w zyciu, dlatego prosze o przemyslane propozycje
Wyświetlaj:
Martiiii742 / 78.10.46.* / 2017-03-27 08:54
Ja polecam bank BZ WBK bardzo chwale i to bezpośrednio do banku złożyliśmy papiery po miesiącu już byliśmy na swoim i rata nie jest wysoka...
Otton / 37.248.255.* / 2015-11-27 22:01
My załatwialiśmy przez Idea Expert. Chwilę trwało, bo to sporo formalności z załatwianiem takich kredytów, ale było warto, bo już jesteśmy na swoim.
Martynaa502 / 31.183.34.* / 2015-12-16 21:40
Ja brałam kredyt w Wonga. Myślę, że mogę polecić, wszystko przebiegło bez problemów.
Paweł1209 / 89.25.168.* / 2015-11-21 13:33
Jeżeli ktoś prowadzi spółkę z o.o. lub spółkę LTD w Wielkiej Brytanii i osiąga dochody - nie z UMOWY o PRACĘ, a z wynagrodzenia funkcyjnego , gdzie albo np. nie ma ZUS-u tylko podatek dochodowy albo w ogóle nic podatków nie ma - spółka LTD w Wielkiej Brytanii - i nie może uzyskać kredytu hipotecznego , to zapraszam do kontaktu pod adresem:

designpostion.eu@googlemail.com


Mogę pomóć, bo taki kredyt załatwiłem.
WitekKrk / 87.204.106.* / 2015-11-06 08:43
Sugeruję zerknąć tutaj http://1doradca.pl ja korzystałem z oferty tego Pana, plusem jest to że wybrał dla mnie najlepsza ofertę jaka jest na rynku, nie musiałem biegać po wielu bankach i marnować czasu.
Maria Witkowska / 46.113.192.* / 2015-11-20 10:23
Ja potrzebowałam 50 tysiecy na remont mieszkania i zgłosiłam się do http://www.multisfera.pl/kredyty szybko przedstawiono mi odpowiednią ofertę, a załatwianie formalności trwało dosłownie kilka minut. Bardzo fajna obsługa i odpowiednie traktowanie klienta.
pozyczkanadom.com.pl / 5.172.238.* / 2015-05-25 18:33
Pożyczka na Dom http://www.pozyczkanadom.com.pl
- Kredyt dla Każdego
- Minimum Formalności
- Szybka Decyzja
- Na wymarzone Mieszkanie lub Dom
Spełnij swoje marzenie dla Całej rodziny już teraz!
Wypełnij wniosek kontaktowy a my bezpłatnie oddzwonimy i dobierzemy odpowiedni kredyt dla Ciebie. Wniosek o kredyt tutaj http://www.pozyczkanadom.com.pl
nfinansepl / 37.248.254.* / 2015-04-13 22:33
Kredyt Hipoteczny lub Mieszkaniowy przez Internet dla każdego!
- Bogaty wybór różnych pożyczek gotówkowych
- kredyty bez zaświadczeń w 15min
- Porównywarka kredytowa wyliczysz ratę kredytu
- najlepsza strona kredytowa w Polsce!
zobacz tutaj http://nfinanse.pl/oferta/pozyczki-hipoteczne
virtka / 164.127.61.* / 2015-03-25 12:36
Kredyt hipoteczny wzięłam w pko bp, w tamtym momencie były to najlepsze warunki. Sprawdź to.
Artresan / 217.153.72.* / 2015-01-20 16:51
Nie przejmuj się doradacami sam poczytaj co i jak i zawnioskuj wyjdzie taniej.
Tu masz art też z money dobry na początek.
http://marketmoney.pl/sekcje/zdolnosc-01-2015/?rfguidfo
Business Finance Solutions / 178.235.99.* / 2014-10-01 13:53
Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki dla Ciebie. Jako grupa doradców finansowych na bieżąco analizujemy sektor bankowy, w związku z tym przygotujemy kilka ofert (wyliczając wszystkie koszty kredytu) oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. magdalenazajac.doradca@gmail.com
Business Finance Solutions / 178.235.99.* / 2014-10-01 13:51
Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki dla Ciebie. Jako grupa doradców finansowych na bieżąco analizujemy sektor bankowy, w związku z tym przygotujemy kilka ofert (wyliczając wszystkie koszty kredytu) oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.
paweł222 / 78.10.194.* / 2014-10-01 10:24
Zgadzam się z poprzednimi opiniami nie warto brać kredytu na własna rękę jeśli się na tym nie zna! lepiej skonsultować to z kimś kto ma doświadczenie i obeznanie na rynku. Polecam doradców z Gemini Polska ja sie nie zawiodłem!
asystent279 / 2014-09-03 15:32
Nie składa się wniosków samodzielnie, tylko przez firmy doradcze. Największym błędem jaki popełniają potencjalni Klienci to to, że sami na własną rękę załatwiają sprawy kredytowe z bankiem, nie znając kompletnie procedur i konsekwencji z nimi związanych. Każde zapytanie w banku obniża ocenę punktową w BIK. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji: asystent@silvafinance.pl
Artur Barek / 128.204.203.* / 2014-09-05 18:17
Mocno mijasz się z prawdą Panie asystent279, owszem zapytanie w BIK jest widoczne dla innych ale to nic nie implikuje de facto.

Na EHIP jest lista banków, do których warto składać wniosek jeśil już ktoś boi się obniżonej oceny punktowej w skutek skłądania wniosków do wszystkich banów...
art_32 / 2014-09-30 18:33
Dokładnie, ludzie załatwiają sami kredyty i jakoś nie narzekają, a doradca nie zrobi tego w ramach wolontariatu, więc to żadna oszczędność.
michal1988207 / 31.2.57.* / 2014-08-06 01:48
Witam,
mam już jakieś doświadczenie w kredytach hipotecznych i powiem wam, że najlepiej samodzielnie złożyć wnioski w powiedzmy 3 bankach i wybrać najlepszą ofertę. Oczywiście nie przyjmować tak od razu oferty banku tylko negocjować, bo każde 0,1% na marży albo prowizji przy kwotach kredytów mieszkaniowych to konkretne kwoty. Jeśli chodzi o doradców finansowych to odradzam, żadni doradcy tylko absolwenci po kilkugodzinnym szkoleniu, którzy nie oferują najlepszej oferty dla nas tylko dla siebie-będą doradzać Ci bank dla którego pracują albo ten który im najwięcej zapłaci za zwerbowanego klienta i nie wierzcie w niezależnych doradców bo takich nie ma- każda firma doradcza jest powiązana z jakimś holdingiem finansowym np: jak choćby najbardziej popularne z Open Finance czy Home Broker z Getinem. Jakbym miał doradzać osobą banki pod kredyt to polecam głównie Alior Bank, Eurobank oraz Raiffeisen Bank. W tych bankach mam kredyty. Kredyt do Raiffeisenie przeniosłem z Getinu. Getin jest bankiem w którym chyba najłatwiej z polskich banków dostać kredyt, jednak coś za coś- koszty w tym banku są jedne z najwyższych na rynku jeśli nie najwyższe, a poza tym mają rozbudowany system kar także czytajcie umowę gwiazdka po gwiazdce.
Jak już będziecie składać wniosek o kredyt polecam zrobić to przez internet, bo są korzystniejsze oferty -możecie skorzystać z mojego linka(dostaniecie rabat na prowizji od 0,1% do 0,5% oraz na marży od 0% do 0,3% w zależności od banku). Niby procenty małe ale np od 300tys to są już niezłe sumki.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Krzysztof568 / 31.178.218.* / 2015-03-06 21:26
Gościu każdy ma inną zdolność kredytową. Każdy bank da ci inny kredyt Ja skorzystałem z doradcy kredytowego i świetnie mi wybrał. nie wiem u kogo byłeś, ale ja byłem u sprawdzonego przez innych znajomych. Jest 21 wiek ludzie zaciągają co chwile kredyty tylko, żeby nie płacić wynajmu. Ja polecam doradce kredytowego. A jeśli ktoś chce mniej płacić i ma 30 minut chwili proszę wejść na porównywarkę kredytów luib skontaktować się z doradcą kredytowym, aby znalazł lepszy kredyt po tym pół roku.Tak jak ja to zrobiłem. Banki się prześcigają w kredytach i co kilka miesięcy w innym banku jest taniej. Ja zmieniłem z najlepszego banku kredyt który był w tamtym roku nr 1 dziś 3 i zajęło mi to 30 minut. Dziś mam inny i jeszcze taniej płacę. Tylko musicie poświęcić te głupie 30 minut. Kto szuka nie błądzi. To jest jak z abonamentem na telefon, co kilka miesięcy w innej sieci taniej. Tak samo z kredytem. Prześcigają się
Mowerom / 217.153.72.* / 2014-07-15 11:53
poczytaj sobie tu

http://marketmoney.pl/sekcje/zdolnosc-07-2014/?rfguidfo
wiktorrr3212 / 83.9.192.* / 2014-02-28 10:32
warto podpytać jakiegoś dobrego doradcę finansowego np z open finance jakie oferty są dostępne na rynku i gdzie spełniamy wymogi
Tamara77 / 31.0.101.* / 2014-03-08 00:35
Ja szukając kredytu dla młodych zwróciłam się do Idea Expert. Uważam, że znalezienie dobrej oferty bez fachowej pomocy doradcy, to jak szukanie igły w stogu siana. Na rynku jest wiele ofert i jak ktoś się na tym nie zna jak ja, to można się w tym strasznie pogubić.
przemikoo / 79.186.201.* / 2014-03-17 21:03
Dokładnie popieram:) Siostra też korzystała z ich usług i była zadowolona. Najważniejsze jest to że korzystając z usług doradcy finansowego możemy zaoszczędzić sporo naszego cennego czasu a ten poświęcić innym równie ważnym rzeczom:)

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: