Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Gdzie szukac pracy za granicą?

Gdzie szukac pracy za granicą?

rask1 / 2017-05-10 09:38
Witam.
Wraz z przyjaciolka postanowilysmy wyjechac za granice do pracy. Wczesniej rowniez pracowalysmy za granica, ale bylo to zalatwiane po znajomosci, teraz kompletnie nie wiemy jak sie zabrac za szukanie, a jedyne co znajdujemy to agencje pracy w holandii, ktore oferuja bardzo niskie stawki, z czego polowe zabieraja na mieszkanie i ubezpieczenie... Z kolei opiekunki w niemczech raczej z nas marne, pozostaja wiec inne oferty wszedzie. Znamy dobrze j. Angielski i mamy prawo jazdy.

Czy ktos z Was posiada moze jakis kontakt lub pomysl? Przeciez wielu ludzi wyjezdza, kazdy jakos zaczynal.. Bede wczeczna za pomoc,

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
siskers / 188.126.80.* / 2019-01-22 09:14
Potwierdzam EUroKadrę. Dla każdego znajdzie się etat i to na dobrych warunkach. Przecież rynek wygląda totalnie inaczej. Jeśli komuś tylko zależy na zatrudnieniu to teraz je zdobywa z dnia na dzień. Generalnie - praca jest dla każdego.
psoto / 185.136.219.* / 2018-11-29 09:13
EuroKadra - polecam ten kierunek, znajdziecie tam pracę na dobrych warunkach, kwestia odpowiedniego dogadania się. Aktualnie sytuacja wygląda tak, że dla każdego coś się znajdzie, pracy jest coraz więcej, może być coraz ciekawsza. Wykorzystajcie to.
ewwe / 79.191.89.* / 2019-01-11 11:22
W Niemczech jest dobra agencja pracy Hummanus, można znależć tam całkiem porzadne oferty pracy za dobra kasę
Mirek127 / 2018-10-05 10:40
Najlepiej kontaktować się z takimi agencjami, które stawiają na długoterminową współpracę i na rozwijanie twoich kwalifikacji. Uwierz, że to się zdarza i po studiach można fajnie trafić. Jeden z takich lepszych przykładów to https://www.interjob.com.pl/
MarekTar / 79.191.95.* / 2018-10-01 12:33
Praca w Stahlkonzept Koch GmbH jest godna polecenia, ale to zajęcie tylko dla mężczyzn. Można dobrze zarobić i nie ma problemu z porozumiewaniem się z biurem, czasem trzeba tam zadzwonić, żeby się o coś dowiedzieć i prędzej czy później udzielają wszystkich informacji i starają się rozwiązać każdy problem, cenię to sobie w tej pracy.
Patrycja135w / 94.254.154.* / 2018-08-29 16:29
Mój brat wielokrotnie pracował przez różne agencje, raz było lepiej, raz gorzej- zdarzały się mieszkania o bardzo niskim standardzie (delikatnie mówiąc), praca po kilkanaście godzin, czy ponad 2 godzinne dojazdy do miejsca pracy. Jadę w tym miesiącu do pracy z agencją Lusthr service, z której wcześniej korzystał mój brat, i najbardziej ich poleca. Mają dobre warunki pracy i nie najgorsze stawki. Zdjęcia mieszkań widziałam na ich stronie i są na prawdę zadbane :)
Anja544 / 83.8.64.* / 2018-05-31 08:37
Zajrzyj na stronę agencji mycare24.pl. Dzięki nim przeszłam z umowy na czarno na umowę o pracę. Mam super warunki pracy, dobrze zarabiam i czuję bezpiecznie będąc pod opieką tej agencji. Pracuję jako opiekunka starszej pani w Niemczech i polecam taką pracę. Wystarczy znaleźć dobrych pośredników.
mekond / 212.96.244.* / 2018-04-10 09:08
Idziesz do agencji EuroKadra, a oni powinni Was wstawić do jednej z lepszych firm w okolicy. Tak naprawdę każdy ma teraz problemy kadrowe i każdy może znaleźć pracę. Oni są w różnych miastach. Teraz nie ma takiego problemu, że nie znajdziecie zatrudnienia. Kto chce, to je znajduje.
wi8111 / 178.42.99.* / 2018-03-21 21:55
polecam portal www.jobuj.pl
CelinaC70 / 83.142.188.* / 2018-01-02 15:18
łatwiej i bezpieczniej jest znalezc polska agencje i za jej posrednictwem wyjechac do pracy. Ja na przyklad pracuję w niemczech w Medipe jako opiekunka do osob starszych i jestem zadowolona. I z warunków i zarobkow :)
maciej1985 / 2018-04-07 19:51
Szanowni Państwo,
Sądzę, że tak zdolni, pracowici i zdeterminowani ludzie jak Wy zainteresuje legalny i bezpieczny wyjazd do Anglii. Obsługując różnych Klientów, zdobyliśmy niezbędne doświadczenia, które pozwoliło Nam otworzyć firmę zajmującą się rekrutacją oraz transferem kapitału ludzkiego z Polski do Anglii. Przez lata pracy w Anglii nauczyliśmy się jak szybko i skutecznie pomagać Naszym klientom w rozpoczęciu nowego Życia.Posiadamy w naszej ofercie prace dla par oraz wspólne zakwaterowanie.

Co robimy:
-podpisanie umowy z Klientem przed jego wyjazdem do Anglii,
-odbiór klienta z lotniska w Anglii (Birmingham,Liverpool,Manchester)
-wynajęcie pokoju dla Klienta,
-rejestracja oraz wyrobienie (National Insurance Number) dla Klienta
-otwarcie konta dla Klienta,
-rejestracja kary Sim dla Klienta,
-pomoc w znalezieniu pracy,
-zapewniamy: spokój, bezpieczeństwo, pewną i legalna pomoc na każdym etapie

Bylibyśmy głęboko zobowiązani, gdyby znaleźli Państwa czas na zapoznanie się z Naszą ofertą przygotowaną specjalnie dla Was.
Bylibyśmy wdzięczni za umożliwienie Nam, przekonania Państwa, że jesteśmy w stanie dopomóc Wam w osiągnieciu planowanych celów.

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji,
Z wyrazami szacunku,
Afterbrexit.pl
biuro@afterbrexit.pl
721 272 526
mokka / 212.96.244.* / 2018-01-02 08:54
EuroKadra daje zatrudnienie z dnia na dzień na bardzo dobrych warunkach. Pod tym względem sytuacja odmieniła się diametralnie. Jeśli zależy wam na dobrej pracy, to u nich ją dostaniecie. Wakatów jest wiele, wszędzie szukają pracowników. O ile macie kwalifikacje, to coś sensownego na bank dostaniecie.
Basssia / 87.116.209.* / 2017-05-12 09:21
Mój brat błąkał się za granicą kilka lat, zaczynał od zbiorów pomidorów. Przepracował cztery miesiące i nie zarobił ani grosza. Do pracy wyjechał po znajomości, żona mu załatwiła ta robotę. Spali pod namiotami i jedli co im dali. Dobrze, że udało mu się wrócić po czterech miesiącach. Znajomy to tylko patrzy aby cię wykorzystać. Obecnie jest w Kanadzie, ale nie wyjechał z biura pośrednictwa pracy. Wyjechał w celach emigracyjnych, znalazł biuro, które zajmuje się emigracją do tego kraju. Jest bardzo zadowolony i nie zamierza wracać.
edit 999 / 89.64.12.* / 2018-01-05 09:01
jezeli ktos chce jechac na zbiór sałaty to praca pewna
rask1 / 2017-05-10 10:02
Tworzenie pytan sluzy uzyskanou odpowiedzi, natomiast we wskazanym przez Ciebie watku nie pada odpowiedz na moje pytanie, ktore jest inne.

Ponawiam prosbe :)
szklarek / 2017-05-10 09:59
Czemu służy mnożenie wątków już obecnych ?
Odpowiedź na te pytania pada wielokrotnie tu przecież:

http://www.money.pl/forum/jak-znalezc-prace-za-granica-t3054587.html?_rfr=1

http://www.money.pl/forum/polecane-agencje-posrednictwa-pracy-za-granica-t3591409.html
4 5 6 7 8 9
na koniec starsze

Najnowsze wpisy