Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Gdzie wynająć auto w Warszawie

Gdzie wynająć auto w Warszawie

piotr.a / 31.183.171.* / 2015-03-22 14:59
Witam,
Szukam auta na parę dni - rodzina wpada z wizytą z zagranicy a my trochę nie mamy czasu z nimi zwiedzać.

Jakie wypożyczalnie w Warszawie byście polecili?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi!
Wyświetlaj:
piotr245 / 87.204.29.* / 2017-04-25 22:15
zobacz sobie ofertę www.mar-cars24.pl mają samochody 9 osobowe i mniejsze. Może warto wypożyczyć większy żebyście mogli razem jeździć. My korzystaliśmy z ich samochodu na wyjazd wakacyjny. Udało nam się zapakować dwie rodziny, super wygoda bo można kierować na zmianę i człowiek tak szybko się nie meczy.
Jacek Milewski / 5.172.232.* / 2017-04-21 16:36
Mnóstwo tego w Warszawie ale ostatnio dowiedziałęm się o ciekawej w pełni zautomatyzowanej wypożyczalni driveomni. Jesteś na rynku lub bądź gdzie kolwiek, rejestrujesz się przez telefonik i tym samym otwierasz auto, wsiadasz i kita.
Robert B / 2017-04-14 17:57
Wypożyczalnia samochodów LeCar Polska proponuje dogodne warunki na wynajem aut.
Nasza flota samochodów składa się z nowych aut różnych kategorii.
Mamy specjalne oferty na święta Wielkanocne!
Proponujemy również darmowy samochód zastępczy rozliczany z sprawcy OC.
Zapraszamy na stronę internetową http://lecar.pl lub do kontaktu osobistego z biurem rezerwacji +48 660 479 300 !
marian244 / 86.19.96.* / 2017-10-18 10:24
Na googlach macie kilka zlych opinii.
Niestety nie skorzystam z waszych uslug
Envy Cars / 79.184.252.* / 2017-04-09 12:17
Sprawdz ceny w Envy Cars Warszawa
www.envycars.pl
sieniawski_tomek / 2017-02-27 08:56
Ja ostatnio korzystałem z https://rng.pl i jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajną intuicyjną stronę www mają i obsługa na poziomie. polecam!
maciek 555 / 79.184.224.* / 2017-02-13 10:22
Ostatnio wypożyczam auta do celów biznesowych głównie. Żeby przywieźć kogoś z lotniska, albo zawieźć na lotnisko. Pojechać z gośćmi mojej firmy na obiad itp. Jednak w wypożyczalni Dyniewicz można też śmiało pytać o auta do takiego użytku jak potrzebujecie.
Eliza.M / 83.27.198.* / 2017-01-24 20:00
W Warszawie mogę Ci polecić Panek – pożyczałam u nich kilkukrotnie auto – raz jako pojazd zastępczy gdy moje zostało rozbite w kolizji. W każdym przypadku współpraca przebiegła pozytywnie. Żadnych kłopotów z ich strony .
bobik816 / 83.6.13.* / 2016-11-07 17:06
Polecam https://wypozyczalniasamochodowwarszawa.pl/ :)
Julia84 / 213.192.105.* / 2016-10-28 11:57
Też często bywam w Warszawie, aby spotkać się z klientami. Zawsze wtedy potrzebuję auta. Ostatnio wynajęłam auto od Rent and go i na pewno z nimi zostanę. Wcześnie różnie było z innymi wypożyczalniami.
Ich polecił mi klient i się nie zawiodłam. Auto dostałam szybko, wypełniłam formalności i mogłam jechać załatwiać swoje sprawy. Przy rozliczeniu też sprawnie wszystko poszło i pieniądze za kaucje dostałam w kilka dni.
Mogę polecić wypożyczalnię rent and go
http://rentandgo.pl/
bartek39 / 185.25.149.* / 2016-09-29 14:41
Ja z racji tego,że w Warszawie bywam regularnie w celach biznesowych przetestowałem kilka wypożyczalni. Wygodniej jest mi na miejscu wynajać sobie auto bo przykro jest mi to pisac ale Warszawa jest jednym z gorzej skomunikowanych miast jakie odwiedziłem.Preferuję większe wypożyczalnie z uwagi na lepsze ceny i lepsze warunki wynajęcia samochodu.Najlepsze promocje z jakimi sie spotkałem ma Avis. Solidna wypożyczalnia , maja same nowe samochody. Wszystko jest ubezpieczone, nie ma tam dodatkowych opłat tak więc nie czeka nas niespodzianka w postaci dodatkowych kosztów przy oddawaniu samochodu. Zdawanie samochodu jest szybkie, jedynie kilka minut na obejrzenie samochodu czy wszystko jest ok.
jankes 00 / 109.95.24.* / 2016-05-01 20:23
Hej, ja przeglądając oferty znalazłem http://carfree.pl wydaje mi się że, mają dobrą ofertę dobre samochody w fajnych cenach.Podstawiają auto pod dom i nie pobierają kaucji.
ArekBoski / 2016-04-29 12:47
Jeżeli sytuacja nam na to pozwala to polecam szukać lokalnych firm zamiast tych sieciowych, podoba mi się indywidualne podejście do klienta w Warszawskiej firmie YourCar w której często wynajmuję samochód, zawsze dostaję auto które wybiorę w doskonałym stanie i od początku do końca umowy nie mam żadnych problemów. http://www.yourcar.com.pl/ polecam.
Warszawianka830 / 87.207.229.* / 2016-04-01 13:58
Poza dużymi wypożyczalniami a prywatnymi osobami macie jeszcze takie prywatne wypożyczalnie, które normalnie dają fakturę, samochody są ubezpieczone a w kwestii cen i innych elementów są dość mocno elastyczni, podstawiają nawet autka do innych miast. W Warszawie taka opcją jest np Frocar...mega polecam, sa na fb
Teodor09 / 79.173.6.* / 2015-12-21 15:00
Słyszałam o aplikacji dzięki której możesz wypożyczyć auto od prywatnych osób lub udostępnić swoje auto jeśli np. wyjeżdżasz na wakacje i nie jest Ci potrzebne. Nazywa się Parkingcrowd. Jest to tańsza opcja niż w firmach które zajmują się wypożyczaniem aut.
meksa / 212.91.26.* / 2016-04-01 07:03
Ja również rezerwowałam samochód wcześniej przez internet. Jak gdzieś jadę to wolę mieć wszystko zaplanowane z góry i nie stresować się czy samochód będzie na mnie czekał czy nie. Wypożyczyłam auto w Avisie jak ostatnim razem odwiedziłam Warszawę. Jest to duża sieć, samochód porządny, ubezpieczony. Cenowo nie było tak drogo, szczególnie,że udało mi się trafić na promocję....

A i trochę obawiałabym się wypożyczania od prywatnej osoby. Szczególnie,że nie dostaje się faktury za usługę.
konder / 89.69.65.* / 2015-11-09 14:55
hej, też miałam ten problem chciałem podjechać z teściami na weekend do warszawy troche pokazać im stolicę i troche zapunktować oczywiście hehe. znajomy mi podesłał link do Autotu24 i w końcu wypożyczyłem od nich,brałem skode fabie bo wymiarowo była dla nas idealna i nie wyszlo mnie dużo, plus żadnych problemow przy oddawaniu itp więc moge śmiało polecić
Ewa Gajewska / 188.146.74.* / 2016-03-18 10:30
Nie moge polecić Autotu24. Wręcz przeciwnie prosze z daleka omijać. Maja tylko jeden samochód własnie Skodę fabie. Strona internetowa ma same kłamstwa jeżeli chodzi o jakie maja samochody, ceny, ze nie biorą kaucji. Wszystko kłamstwa. Wypozyczylam samochód dostarczyli brudna Skode fabie. Samochód był zepsuty i nie ruszył z miejsca. Pan Słowinski przyrzekł zwrot pieniędzy i nawet podpisał ze zwrócą. Teraz unikają sprawy. Nie cha oddać pieniędzy za NIE wyporzyczony samochód. Po prostu koszmar. Ludzie bardzo nie uczciwi. Jak napiszecie zła opinie o nich na Facebook to Was zablokują i usuną opinie. To nie jest ani profesjonalna ani uczciwa firma.

Najnowsze wpisy