Forum Forum finansoweKarty

GE wyłudza pieniądze/kradnie w majestacie prawa?/

GE wyłudza pieniądze/kradnie w majestacie prawa?/

margoc / 2010-03-14 16:02
Dostałem pocztą zwykłą kartę kredytową GE. Nic nie podpisałem. Po jakimś czasie odesłałem ją do banku przeciętą. NIe odpalałem jej.KIlka miesięcy i okazuje się, Iż muszę zapłacić za korzystanie z karty kredytowej łącznie z odsetkami, coś ok. 80 zł. udałem się więc do banku w sprawie wyjaśnienia. NIedouczone pracownice poinformowały mnie iż sprawa zostanie wyjaśniona. I owszem wyjaśniło się tak, że kwota jeszcze większa znalazła się w bankowej windykacji a ja znalazłem się na KRD czyli czarnej liście bankowej. Bank GE zrobił ze mnie w świetle prawa złodzieja i oszusta. W tym wypadku oddaję sprawę do sądu.Jeśli ktoś ma podobne problemy z GE to proszę o kontakt na adres margoc7@wp.pl. Przypuszczam , że kilku obywateli RP wykiwanych ,oszukanych przez GE będzie w stanie zapobiec dalszym wyłudzeniom przez oszusta GE i w końcu sąd przywróci dobre imię
oszukanych ludzi.
lukkass / 2010-03-15 22:00
hmm Ale nie aktywowałeś jej bądź ktoś nie powołany? Jeśli nie była ani razu używana to znaczy nie aktywowałeś jej to masz rację nie powinno być tak. Bo opłaty dopiero są naliczane gdy się karte użyje...

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: