Forum Forum finansoweInne

Getin Noble Bank chce zwolnić część pracowników

Getin Noble Bank chce zwolnić część pracowników

Wyświetlaj:
UTrue / 109.233.95.* / 2016-02-27 09:43
Poziom bezrobocia wzrasta co oznacza, że wzrasta również liczba rodzin z dziećmi, które będą poniżej pułapu 800 zł na osobę i dostaną 500 zł od Państwa na dziecko. Zmniejszają się wpływy podatkowe (mniej osób pracujących), wzrastają wydatki (więcej sięgających po 500 zł) czyli co PiS? Trzeba będzie szukać nowych podatków. Brawo dla naszego najukochańszego, najmądrzejszego Rządu. Nic tylko gratulować głupoty ludziom popierających PiS
Kot827 / 87.206.74.* / 2016-02-27 09:28
To może niech pan Czarnecki dołoży z własnych miliardów ??? Na razie mam wrażenie, ze ten bank i firmy leasingowe tylko sa nastawione na wyciskanie na krawędzi każdego grosza. Ludzi to chyba tam za bardzo nie szanują???
sono / 83.31.148.* / 2016-02-27 08:58
Pierwsze efekty podatku bankowego brawo pis oby tak dalej zaraz i reszta skoków popłynie I skąd wezmą kasę na ochronę dla manipulatora
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wstydihanba / 83.26.21.* / 2016-02-27 08:15
oho... i tak o to mamy piekny przyklad 15% ludzi na zbity ryj, a patola dosanie 500+ i przepusci na alko i pety bez akcyzy... czyli na rynku mamy o 15% mniej sily nabywczej... brawo polska... #dobrazmiana
jan814 / 46.148.171.* / 2016-02-27 09:31
Pomyśl, to nie boli. Ktoś dostanie 500zł i co wg. ciebie te pieniądze zniszczy? spali? Nie, wyda je i co za różnica na co je wyda? Wyda, zarobią sprzedawcy usługodawcy, podatek zasili budżet. Po prost kasa zacznie wpływać do innych rąk i tyle.
jan598 / 164.127.142.* / 2016-02-27 09:07
Przykre jest facet że wszystkich uważasz za "patola". Pewnie nie masz dzieci ,a tych co mają uważasz za nienormalnych. Banki same doprowadziły do swojego opodatkowania stosując tzw optymalizację podatkową czyli płacąc podatek za granicą. Teraz związek banków powinien dogadać się z rządem aby płacić podatek dochodowy w kraju w zamian za zniesienie podatku od kapitału. Pewnie ludzie których chce zwolnić Getin nie są im potrzebni ,a obarczanie winą za to podatku to zwykła propaganda. Jeśli cokolwiek kumasz z ekonomii ,to każda prywatna instytucja stosuje zasadę maksymalizacji zysków ,obniżanie kosztów (bez względu na podatki). Na rynku rośnie konkurencja i bank musi się do tego dostosować i to jest główny czynnik zwolnień. Podatek dotyczy wszystkich podmiotów jednakowo ,dlatego nie ma wpływu na konkurencyjność.
asdasdasd123asd / 83.26.21.* / 2016-02-27 12:08
nie nie mam, dzieci natomiast od 15 roku zycia ciagle jestem okradany w podatkach na inne... od panstwa nic nie dostalem w swoim zyciu, ale panstwo za to ciagle wyciaga lape po moje... wiec jest to dla mnie przykre ze ciagle sie mnie okrada... ja ciezko charuje mam dyzury 24/7 ciagle sie ksztalce.. a inni kupuja syf w biedrze i doja brony do 22 przed tv i spac... nic nie robia aby polepszyc swoja sytuacje... i teraz rzad zabierze mi i da im .. brawo... naszczescie majac 30 lat na karku jeszcze nie jestemy za stary zeby stad zwiac, akurat nie w marcu koncze z cebulaczkami nieudacznikami ktorym sie wiecznie wszystko nalezy, kosztem innych (sprawiedliwosci spoleczena... ciekawa gdzie ta spawiedliwosc byla jak mi trzeba by bylo pomoc i mojej rodzinie... ale oni za duzo zarabiali (dokladnie o 8 zl..) gdzie byla sprawiedliwosci spoleczna jak chorowalem i musialem za wszystko sam placic bo stare pryki zajmowaly kolejki na 6 miesiecy w przod...)... gdzie ty i tacy jak ty sa jak ja musze sie uczyc po nocach i dyzurowac zeby zarobic wiecej... ano nie ma was spicie w dobre i wyciaga lapska po nie swoje... tfuuuuuu... w kwietniu nikt mnie juz nie bedzie okradal... o dziwo sasiad Polski mowi ze jak zarabiam duzo i staram sie to jestem cenny.. a nie smiec ktory tyra i ma.. wiec trzeba mu zabrac i dac innym co im sie niechce.. TFUUUUUUUUUUU cebulaki prosto wam w twarz do tego doprowadza zlodziejstwo i rozdawnictwo... wszyscy stad zaradni wyjada i sie obudzicie z reka w nocniku bo nie bedzie komu juz ukrasc
Kokochanel / 31.174.216.* / 2016-02-27 08:55
Banki powinni wszystkie po zamykać i po zwalniać tych manipulatorów i złodziei. A bank czarneckiego to najwięksi oszuści.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - przemek16.]
czarnecki / 83.31.148.* / 2016-02-27 09:00
Dowody masz?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Klient Getin - wydojony / 90.198.246.* / 2016-02-27 10:25
Mam, i z checia przedyskutuje je. Zapraszam na spotkanie.
Agrabank / 164.126.111.* / 2016-02-28 18:17
Ja też jestem wydojona na maksa przez Getin,a mają mnie doić jeszcze przez wiele lat. Tak to moja wina że dałam się wkręcić, ale taki p. Czarnecki czy jak mu tam powinien wisieć za takie oszustwa i dziadostwo jakie reprezentuje. Dla mnie to zwykły oszust.
soull / 5.172.239.* / 2016-02-27 08:51
15% od zatrudnienia w jednym banku, w skali kraju dużo mniej. Ale zwolnienia będą też w innych instytucjach wiec trochę się uzbiera. Większość kasy która PiS pozyska z podatków pójdzie na zasiłki dla bezrobotnych.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
abc545 / 93.179.216.* / 2016-02-27 08:30
dokładnie, ale ciemny "lud" wszystko kupi.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: