Forum Forum inwestycyjneForex

gg5 Witam bax i pozdrawiam

gg5 Witam bax i pozdrawiam

Wyświetlaj:
gg5 / 2009-05-20 21:39 / Bywalec forum
Bax a ja poczekalam z druga czesci
bax / 2009-05-20 21:43
no bo ty masz z nas najlepiej zawsze o dzien sie spozniasz i kupujesz optymalnie ha ha ha ha ja mam 3.18 srednia i tez nie narzekam jak kupisz napisz mi srednia jaka bedziesz miec wtedy bede wiedzial co robic i kiedy sprzedawac jutro mysle ze kurs masz optymalny dla ciebie na odkup
gg5 / 2009-05-20 21:53 / Bywalec forum
bax ja sie nie spiesze popatrze troche jeszcze z tamta czescia tez sie nie spiesze moze sobie siedziec skup sie na sobie teraz bo wszystkim doradzasz z dobrego serca ,a ja jeszcze i tak cie pobadruje czytam was i sie ucze jestescie w prognozach wspaniali pozdrawiam slodko ;)
bax / 2009-05-20 22:03
gg tu chodzi o zarobek a ta presja nie wytrzyma dlugo w przyszlym tyg najpozniej lub juz w tym bedzie odbicie przeciez czytalas co mowimy od 3 tygodni
hjhdghfsssrst / 83.6.27.* / 2009-05-20 22:18


2009-05-20 22:03:26 | bax [ _ ]
gg tu chodzi o zarobek a ta presja nie wytrzyma dlugo w przyszlym tyg najpozniej lub juz
w tym bedzie odbicie przeciez czytalas co mowimy od 3 tygodni



no jeszcze będziemy ze 3 tygodnie
a potem przełamanie oporu i na północ aż do 3.10
no chyba że bydzie nacisk z góry to sorry za to nie odpowiadam
wtedy może być południe do 2,40
no chyba że jakiś grubas zacznie mieszać
ale decyzja naleze do ciebie twoje ryzyko
narazie poziomy są dobre, świece świecą na AT
tak więc uważaj aby w odpowiednim momencie kupić i sprzedać i wtedy jestem do przodu
i masz zarobek
no chyna że spread wysoki to możesz być do tyłu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - kibic_43.]
bax / 2009-05-20 22:08
pisalismy ci o tym zejscie minimum do 3.10 odbicie do 3.30 i wtey moze spasc nawet do tej ceny odkupu na dluzej????//////////////////// to jest jak fala ale tak sie caly czas waluty poruszaja bedzie jeszcze nie jeden dolek i nie jedna gorka
gg5 / 2009-05-20 22:19 / Bywalec forum
wiem bax ze to jest zarobek bo dzieki tobie go mam i dlatego nie przestane cie badrowac pytaniem kiedy wchodzic czy wychodzic ha ha ja nie placze i nie panikuje wiesz dorabialam sie kiedys od zera jeszcze na szczycie nie stoje ale moze kiedys ???? kto wie to jutro dokupi
bax / 2009-05-20 22:22
usa zamknely na minusie i to samo bedzie jutro nasza gielda takze waluty rosnac zaczna i tyle narazie bo nie chce mi sie uzerac mam przyjemniejsze zajecia dobranooc wszystkim
gg5 / 2009-05-20 22:26 / Bywalec forum
dobranoc Bax lepiej sobie muzyki posluchac przy swiecach ;)
maciejka;-) / 83.6.27.* / 2009-05-20 22:40
oczywiście świecach z AT
jak na naszą paczkę przystało
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - kibic_43.]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy