Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gilowska będzie lustrowana

Gilowska będzie lustrowana

Money.pl / 2006-07-12 19:43
Komentarze do wiadomości: Gilowska będzie lustrowana.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.164.* / 2006-07-12 19:43
Pani prof.Gilowska w publikatorach mówiła, że chce sądu aby prawda zatriumfowała. Ja to słyszałem po wielokroć. W sądzie pierwszej instancji jej fizycznie nie było ale w publikatorach oświadczenie jej woli było i wszyscy je widzieli i słyszeli. Sąd pierwszej instancji podjął wadliwą decyzję a przecież jak wszyscy obywatele był świadomy że Pani Gilowska chce sądu aby ja oczyścił z podejrzeń. Wystarczyło tylko przesunąć posiedzenie o jeden dzień jeżeli względy formalne wymagaja osobistej bytności w sądzie a nie spieszyć się narażając powagę sądu.
Dla mnie ta sprawa jest niepokojąca, bo juz dawno straciłem wiare w sprawiedliwość sądów ,bo ona sama sobie ustala co ma być a jak ustali to realizuje, mimo sprzeciwów obywateli. Dobrze, że sąd drugiej instancji naprawił co inni zepsuli, ale to za długo trwa a sędziów mamy najwięcej , dużo za dużo, wszystko winno trwać krócej, krzywdy wyrządzonej nikt nie zwróci, przykład Pana Kluski.
Edelman / 83.23.115.* / 2006-07-13 21:02
Obserwator-Nasi sa na rożnych szczeblach, na górze może zrobia porzadek ale my na dole sie mamy sie dobrze nie straszny nam Waserman i Ziobro.Musze zapalić!!!!
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-13 09:03
Tym razem w 100% zgadzam się z obserwatorem. oby takich komentarzy jak najwięcej dotarło do sędziów o cechach średniowiecznych rycerzy...

Najnowsze wpisy