Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gospodarki wschodzące BRICS. Władimir Putin chce wzmacniać sojusz

Gospodarki wschodzące BRICS. Władimir Putin chce wzmacniać sojusz

Wyświetlaj:
tomektychy / 83.142.121.* / 2014-08-06 17:48
USA i UE sa w tej chwili na krawędzi bankructwa a kraje BRICS masowo skupują złoto i diamenty na pokrycie swoich walut i pieniędzy które chcą pożyczać,więc jeżeli ostro ruszą z uczciwymi pożyczkami dla krajów słabo rozwiniętych i zaczna wypychac z tamtad MFW i tym podobne organizacje to zagrożą poważnie stanom i unii doprowadzając je do upadku.USA ma więc poważne powody aby doprowadzić do destabilizacji BRICS i nie ma tu nic z teorii spiskowych.
tomektychy / 83.142.121.* / 2014-08-06 17:51
Dodatkowo chcą wycofać dolara ze swoich transakcji a wiadomo co to oznacza dla USA...
S.O. / 83.23.6.* / 2014-07-13 17:47
To prawda! CCCP choć był największą potęgą na świecie, nie wywołał wojny światowej i ustrzegł świat przed zagładą, stanowiąc postrach dla szaleńców - zachodnich militarystów! Obiektywny fakt!
lo66 / 31.61.131.* / 2014-07-13 19:13
Polak nie napisałby CCCP tylko ZSRR ,pisz u siebie w Rosji a nie tutaj.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
chichot dona / 5.60.24.* / 2014-07-13 19:37
Rasista? Ksenofob? Od jakiegoś czasu daje się zauważyć, że co niektórzy uwielbiają insynuować komuś coś tam, najczęściej insynuacje tyczą pochodzenia, narodowości , wyznania itp. Ostatnio najczęściej insynuując rosyjskość trochę rzadziej żydowskość albo ciemnogród czy katolstwo inaczej ciemnotę.
Przypominam, że w necie panuje demokracja i każdy ma prawo wyrażać swoje opinie nawet najgłupsze czy najmądrzejsze.
Wyganianie świadczy bardzo , źle o wyganiającym, bowiem zgodnie z przysłowiem "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" takowe złe traktowanie może wrócić rykoszetem i spotkać takiego chętnego do dyskryminacji.
Ostatnio takie insynuacje spotkały również moje wpisy, dotyczące zwłaszcza Ukrainy i sytuacji na Ukrainie.
Zapewne wpisy zwolenników UPA czy innych nacjonalistów znanych z ograniczonego widzenia świata oraz z brutalności zwłaszcza wobec słabszych. Najczęściej sugerowano mi, że jestem z Rosji choć czasami , że jestem Banderowcem , zależy kto insynuował(?).
Czasami jestem Wasylem, czasami Wanią czasami Iskiem itp.
Takie insynuacje miały mnie zdyskredytować w oczach podobnych klakierów jak ten insynuujący. Biedaczyska (insynuujące) nie są w stanie ogarnąć, że na opinii klaki nie zależy mnie a zapewne i innym.
Klaka żyje w swoim światku i najczęściej wpisy jakie się pojawiają na necie to "walki" klak. Co nie dziwi ponieważ klaka rozliczana jest z aktywności.
Jakby na to nie patrzeć, ograniczanie , zakazywanie komukolwiek uczestnictwa (nawet najgłupszego) w wymianie poglądów (nawet klakierskich) bardzo , źle świadczy o takim "cenzorze".
lo66 / 31.61.131.* / 2014-07-13 21:15
Zalecam sprawdzić co znaczy słowo " klakier" -mnie za wpisy nikt nie płaci . Jeśli chodzi o Ukrainę to mieszkają tam nie tylko banderowcy i ' Prawy Sektor" jak twierdzi rosyjska propaganda. Moim zdaniem robienie z ZSRR obrońcy Pokoju zakrawa na kpinę .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
chichot dona / 5.60.24.* / 2014-07-13 21:31
Nie jestem jasnowidzem, nie sprawdzam prawdziwości wypowiedzi ani prawdomówności wypowiadających się, choć weryfikuję te wypowiedzi swoim doświadczeniem , wiedzą.
Klakierstwo także może być "społeczne" tzw. zaangażowane, co fachowi klakierstwa nie uwłacza a nawet dodaje splendoru bezinteresowności.
Choć z tego co obserwuje większość klaki pracuje z konkretne gratyfikacje. Co nie oznacza , że pan również.
Jeżeli pomimo tego wyjaśnienia nadal czuje się pan dotknięty, to przepraszam. Nie było moją intencją dotknąć pana osobiście, Choć to własnie pana wypowiedź spowodowała moją , ale raczej zależało mi na pokazaniu zjawiska.
zby79 / 2014-07-13 20:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Związane jest to z większą aktywnością agentów wpływu, chwalących zbrodniczy reżim komunistyczny, mający na swoim koncie około 20 milionów ofiar (w samym ZSRR). Czy Polacy mogliby pisać o zbrodniach Putina - zamachy bombowe Moskwie, Riazaniu, Wołgodońsku, zabójstwa dziennikarzy (np Politkowska), polityków itd. na portalach rosyjskich?
chichot dona / 5.60.24.* / 2014-07-13 21:17
Czy Polacy mogliby pisać o zbrodniach Putina ... na portalach rosyjskich?
Nie mam pojęcia, nie próbowałem pisać na portalach rosyjskich. Domyślam się, że tam cenzura jest jeszcze większa niż w Polsce a lizydupstwo (urzędowe, redakcyjne, prywatne) jest znacznie większe.
Ale to nie zmienia nic a nic z tego co napisałem.
Jesteśmy w Polsce kraju przynajmniej oficjalnie mieniącym się demokratycznym.
Aktywność tzw. agentów wpływu można skutecznie neutralizować normalnymi, przemyślanymi , merytorycznymi wypowiedziami.
Wyganianie, insynuowanie niczego nie daje co najwyżej utarczki głupków.
Normalnie inteligentny i rozumny homo sapiens najczęściej do takiej wymiany się nie miesza co najwyżej z politowaniem poprzygląda się takim zmaganiom zaangażowanym choć mało rozumnym.

Najnowsze wpisy