Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Byle do końca roku

GPW: Byle do końca roku

Money.pl / 2010-12-30 08:51
Komentarze do wiadomości: GPW: Byle do końca roku.
Wyświetlaj:
Ze śląska / 89.200.162.* / 2010-12-31 17:20

wyłóżcie swoje pieniądze, załóżcie sobie firmę

Amator - ale inaczej to wygląda w Spółkach Skarbu Państwa i ich Spółkach córkach.
Tam prezesi praktycznie odpwiedzialnośc mają małą. Wszystko zależy od dobrych układów i znajomości. Tam ci co mieli znajomości i dostali się za prezesa mają naprawdę super. Zimą narty, latem podróż służbowa do Wietnamu itp.
Nawet gdy stracą posadę to i tak do tego czasu kupę kasy zgarną. Ci ludzie naprawdę mają czas i pieniądze. Dlatego teraz bez znajomości nie ma szans się tam dostac.
Pozdrowienia i wszystkiego najlepszego na Nowy 2011 Rok dla Wszystkich.
amator1122 / 2010-12-31 17:56 / Tysiącznik na forum)
dlatego trzeba wszystko prywatyzować aż do szpiku i będzie po problemie , zobacz obecnie jak funkcjonuje np. pkp po prywatyzacji na drugi dzień zobaczysz poprawę tylko nie wiem czy przekonasz do tego naszych pajaców.
Eternit z Azbestu / 2010-12-31 17:59 / Tysiącznik na forum
Juz Ci pisałem, że w dużych prywatnych jest to samo. dyrektorzy mają gdzieś kasę akcionariuszy. A nawet jak jest to duż Sp. z o. o. to też mało komu zależy na kasie udziałowców.
Eternit z Azbestu / 2010-12-31 03:12 / Tysiącznik na forum
Wobec zalewu przygnębiających wieści w mijającym roku czołowy dziennik chorwacki "24 Sata" postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wydał w czwartek numer wyłącznie z dobrymi wiadomościami.

Gazeta publikuje na pierwszej stronie wielką uśmiechniętą buźkę, nakładając jednodniową, całkowitą cenzurę na politykę i przestępczość.

Redaktor naczelny "24 Sata" Alen Galović twierdzi, że rok 2010 przyniósł zbyt wiele złych wiadomości, wobec czego czwartkowe wydanie jego dziennika "wnosi trochę światła i nadziei" w życie Chorwatów.

REKLAMA Czytaj dalej

Gazeta publikuje tego dnia informacje o uratowaniu uwięzionego psa, ostrzyżeniu pewnej sieroty za darmo oraz stawieniu czoła kryzysowi przez przedsiębiorcę.

Galović dodał, że na jeden dzień wstrzymano informacje o mianowaniu nowych ministrów i skonfiskowaniu obrazów byłego premiera podejrzanego o korupcję.

Do wydania wkradło się mimo wszystko trochę niepokojących wiadomości: w horoskopach niektórym znakom przepowiedziano kłopoty.
---------------

Mozna i tak. Pytanie tylko, czy jak ocenzuruje się złe wiadomości to będzie lepiej...
PlawdaKtólaBoli / 77.255.109.* / 2010-12-30 23:34
TO JEST NEWS:

Ponad 10 mln ludzi żyjących obecnie w Wielkiej Brytanii, czyli niemal jedna piąta ludności dożyje setki - podał brytyjski wydział pracy i płac. Większość z potencjalnych stulatków ma teraz 16-50 lat.

Według najnowszych danych, opartych na oficjalnych prognozach, liczba stulatków osiągnie po raz pierwszy pół miliona w 2066 roku. A w 2080 roku stulatków i osób ponadstuletnich będzie prawie 627 tysięcy.

Liczby te pokazują - jak podkreśla minister ds. emerytur Steve Webb - jak bardzo potrzebna jest szybka reforma opieki zdrowotnej i systemu emerytalnego. Wielka Brytania już zapowiedziała, że podniesie do 2020 roku wiek emerytalny i kobiet i mężczyzn do 66 lat.
Eternit z Azbestu / 2010-12-31 02:55 / Tysiącznik na forum
Moja prababcia żyła 99 lat.

A co do UK, czas zlikwidować fotoradary, bo inaczej nie będzie kasy na emerytury.
I w ten sposób ostudzony, nakładam pantalony.... / 78.8.124.* / 2010-12-30 21:58
2010-12-30 14:42:53 | szymon [ Uznany Gracz Giełdowy ]
przecietny informatyk ma 10k
skomentuj zgłoś do usunięcia

0
2010-12-30 14:49:02 | amator1122 [ Tysiącznik na forum) ]

przecietny informatyk ma 10k

JB w takim razie jest frędzlem :)))))haha

JB możesz się ustosunkować bo Longterm pisze że byle robol w Polsce zarabia 6000 zł brutto , jego kumpel na budowie więcej zarabia niż ty ,
Longterm / 2010-12-31 00:18 / Mostek Zwyciężymy!
pisałem że 6000 brutto?
amator1122 / 2010-12-31 00:27 / Tysiącznik na forum)
6300 brutto zarobiłem 11 lat temu w bielsku białej i w tamtym czasie to był mój największy zarobek w miesiącu.
Longterm / 2010-12-31 00:30 / Mostek Zwyciężymy!
ja nie wiem kto się daje dymać i rejestruje teraz pracowników. tą czwórkę na łapę dostaje się na czarno.
amator1122 / 2010-12-31 00:36 / Tysiącznik na forum)
ludzie już nie chcą na czarno robić ( wykwalifikowani ) i naprawdę dobrze mieć wiekszościowy człon załogi dobry i im dobrze płacić
Longterm / 2010-12-31 00:38 / Mostek Zwyciężymy!
czym się zajmujesz zawodowo?
amator1122 / 2010-12-31 00:39 / Tysiącznik na forum)
spawacz
amator1122 / 2010-12-31 00:56 / Tysiącznik na forum)
dodam jeszcze znam wszystkie najnowsze technologie łączenia materiału ze spawaniem plastiku łączeniu wibroglas rvs i to praktycznie
Longterm / 2010-12-31 00:42 / Mostek Zwyciężymy!
no to niezłe siano wyciągasz. pewnie byś się obraził teraz na 6 tyś brutto?
amator1122 / 2010-12-31 00:52 / Tysiącznik na forum)
rożne bywało ,ostatnio w holandii bylem prowadzącym nie chce sie chwalić ale dużo pięknych rzeczy zrobiłem ( materialnie) i odpowiedzialnych ( statki maszynownia) to i kasa była odpowiednia
Eternit z Azbestu / 2010-12-31 02:44 / Tysiącznik na forum
A czemuż to w Holandi a nie w Polsce, przecież w Polsce lepiej płącą.
amator1122 / 2010-12-31 08:44 / Tysiącznik na forum)
sam nie wiem, to był przypadek i tyle lat poleciało,... życie to jeden wielki przypadek ,miejsce zamieszkania, żona, praca itd.
amator1122 / 2010-12-31 00:41 / Tysiącznik na forum)
ale już nie pracuje , zaiwestowalem troszeczkę i może coś ugram na jaką emeryturę
Longterm / 2010-12-31 00:43 / Mostek Zwyciężymy!
nie wiedziałem że taki stary z koń z Ciebie - zachowywałeś się jak nastolatek atakując mnie jak byłem niedźwiedziem:) aż trudno mi uwierzyć :) coś ściemniasz chyba
amator1122 / 2010-12-31 00:48 / Tysiącznik na forum)
jestem impulsywny i nie taki stary :) 40+ ,... jaro na twoim blogu trochę przesadził a ty ( szkoda) nie zareagowałeś i jako facet z krwi i kości ... tak wyszlo
Longterm / 2010-12-31 00:33 / Mostek Zwyciężymy!
teraz wszyscy są na minimalnej a resztę do łapy i kto by się bawił w 6 tyś brutto - niech zagraniczne firmy bulą takie pieniądze za pracownika:) ta brydzia to w jakimś innym świecie żyje
amator1122 / 2010-12-31 00:38 / Tysiącznik na forum)
albo ja jestem chory albo pajace nie wiedza jak i czym się kieruje kapitalizm
Longterm / 2010-12-31 00:40 / Mostek Zwyciężymy!
nie przejmuj się - oni tutaj przychodzą właśnie po naukę. jak by wszystko wiedzieli to by nie pisali o rzeczach oczywistych - to zawsze jest tak że krowa która dużo ryczy mało mleka daje...czy Rostowski polemizuje z adwersarzami? czy Buffett polemizuje? Bernanke? nie...bo wiedzą że nie ma sensu...
amator1122 / 2010-12-31 00:44 / Tysiącznik na forum)
w latach 80 za wilczka jako młody i odważny nawet miałem z kumplami spółkę z oo, później parę razy miałem małą firmę i śmigałem po Polsce i świecie
romi nie logo / 46.113.54.* / 2010-12-30 23:25
mam wglad w pensje i byle robol zarabia w mojej firmie 3500-4000zł wliczajac nadgodziny
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 22:12 / Tysiącznik na forum
A zauwazyłem, że to Szymon pisał.
Ta firma, w której pracowałem wynajmuje też ludzi do DnB. I faktycznie Dnb płaci po 1000PLN za dzień, ale informatyk dostaje z tego 5000-600 miesięcznie. reszte zgarnia pośrednik, który jest kumplem dyrektora z DnB.
Zabawne jest to, że osoby tam pracujące są kompletnie zdemotywowane, firma niby ułatwia DnB szukanie pracowników, ale polega to na robienie łapanki przaz proszenie pracowników o kontakt do kolegów informatyków i masowe dzwonienie i zatrudnienie pierwszej lepszej isoby i podrasowanie jej CV.
amator1122 / 2010-12-31 00:10 / Tysiącznik na forum)
5000 tys netto zarabia szewc w wa-wie
Eternit z Azbestu / 2010-12-31 02:45 / Tysiącznik na forum
Tak, jak ma kontrakt z ratusza. I nawet butów nie musi robić... tyle, że musi być kumplem bufetowej.
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 23:19
A ile odpala kumpel dyrektorowi, to już nie wiadomo....
amator1122 / 2010-12-31 00:08 / Tysiącznik na forum)
jeszcze raz do ciebie durniu pisze,.. co ciebie obchodzi forsa właściciela firmy , jak jesteś pracownikiem najemnym to masz ryc aż jaja ci się zapocą albo siedzi aż dostaniesz odgniotow bo właściciel płaci - tak działa kapitalizm a jak ci sie nie podoba otwórz firmę i zatrudnij nieudaczników takich jak ty i zobaczymy wtedy będziesz mógł coś powiedzieć a na razie właz do nory i milcz.
Eternit z Azbestu / 2010-12-31 02:42 / Tysiącznik na forum
Problem w tym, że my sobie graliśmy w Counter Strike po sieci, bo kierownik projektu nie przychodził do pracy i nie dawał nam zadań do zrobienia... a właściciel firmy płacił nam za godzinę. Ja jako pracownik najemny nie muszę się przejmować milionowymi stratami. zresztą ta firma to tylko podwykonawca, bo główny wykonawca to sam nie potrafił wykonać tych prac. Też po znajomości znaleziony. A kasę to tracą udziałowcy, bo to spółka akcyjna. Pewnie w Techmexie byo to samo. Myślisz, że pracownicy najemni się przejeli bankructwem?
Poniżej podałem opis jednego właściciela co zatrudnił kolesia, a ten go okradł. a to pech!
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 22:07 / Tysiącznik na forum
Ja zarabiam 6000 netto.
Cikawe jak liczona jest ta średnia. Bo średnio programista w warszawie zarabia 5000 netto. za to kierownik projektu zarabia kilkakrotnie więcej, ale jest on znajomym prezesa, który jest kompletnie niekompetentny. W najlepszym wypadku taki kierownik siedzi i nic nierobi i pozwala decydowac programitą. Częściej jednak forsuje swoje głupie pomysły co powoduje, że później projekt szlag trafia. tak własnie było w firmie, z której ostatnio odszedłem. Niekompetencja kierownika kosztowała Unilever kilka milionów.
bolek77 / 2010-12-30 23:41 / portfel / Uparty Osiołek

za to kierownik projektu zarabia kilkakrotnie więcej,

Nie zarabia tyle, nawet jeśli to projekt za kilka milionów.
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 23:06
W małej skali, ale pokazałeś problem, na jaki cierpi Polska w tej największej skali. Im wyżej, tym mniej kompetentni ludzie, za to mający za dużo do powiedzenia. Dobrze, o ile mają mądrych doradców, którzy za nich odwalają robotę, ale gorzej, jak sami uważają się za najmądrzejszych i obstawiają głupcami, żeby im bili czołem i którzy im kadzą na każdym kroku, a robotę knocą. A potem wszystko zwalają na kryzys, do tego za granicą, broń Boże u nas....Tu jest wspaniale...
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 23:09 / Tysiącznik na forum
sama prawda
Prawiezaratrala / 77.255.109.* / 2010-12-30 22:47
Przepraszam, że się wtrącę ale tak wg mojego doświadczenia rozumują nowicjusze, którzy dopiero po latach są w stanie (albo i nie) zrozumieć własną naiwność. Sam jako specjalista pracowałem w siedmiu "organizmach", łącznie ponad 30 lat i tylko raz moim szefem była osoba którą odważyłbym się zastąpić bez jednoznacznej obawy o pogorszenie kondycji spółki. I wcale nie przesądzam, że byłbym lepszy. Zarabiam nieźle i nie zależy mi na funkcyjności. Przepraszam za ten osobisty wpis.
amator1122 / 2010-12-31 00:17 / Tysiącznik na forum)
sama prawda:) a debile nie wykładając swojej kasy dyskutują nawet nie wiedząc co to odpowiedzialność za firmę i jej sukces.
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 23:02 / Tysiącznik na forum
No popatrz. Mój były kierownik projektu wczesniej pracował przy robieniu bramki SMSowej. Do pracy przychodził przeważnie po 13, czasem wogóle. Project planu wogóle nie prowadził w efekcie jak go nie było a ktoś skończył dane zadanie czekał kilka godzin na następne. W międzyczasie z nudów graliśmy sobie w gry multiplayerowe. Jeszcze gorzej było jak przyszedł i upierał się przy swoich głupich pomysłach, które krytykował cały zespół programistów ze znacznie większym doświadczeniem. Oczywiście jego było zawsze na wieżchu, bo to on jest szefem. I zawsze, no może w 90%, okazywało się po jakimś czasie, że to jednak my mieliśmy rację i trzeba było poprawiać. w efekcie pierwszy etap projektu, który miał trwac pół roku trwa już rok i nadal jest daleki od końca, a za 3 miesiące musi działać całość a nie tylko pierwszy etap. Straty będą w milionach.
Gdyby wybrać na leadera losową osobę z zespołu to by była całkiem spora szansa na powodzenie.
OCzywiście mówię tu o kierowniku naszego projektu. Bo sam szef jest dla spółki niezastąpiony, bo ma znajomości w dużych spółkach i dzięki temu dostaje kontrakty na wielką kasę, których jakośc nie ma znaczenia, bo kasę spółki wydaje dyrektor i nie jest to jego kasa, ważne, że kumplowi da zarobić.
W jeszcze wcześniejszej firmie przez rok zrobiłem tyle, co jakbym się sprężył to bym zrobił w miesiąc, ale manager nie potrafił znaleźć dla mnie zadania... le to chyba był jakiś przekręt z twórczą księgowością i musieli mieć na podkładkę zatrudnionych jakiś Polaków w Szwedzkiej firmie, żeby między działami firmy transferować kasę.
Jeszcze wcześniej szefem był Irlandczyk, który się zgodziłpracować w Polsce za polską pensję, bo firma była irlandzka i szef musiał być Irlandczykiem. Gość nie miał pojęcie czym zarządza i o zarządzaniu tez nie miał pojęcia, bo to było jego pierwsze w karierze stanowisko kierownicze. W efekcie w ciągu 3 lat nie udało się znaleźć choćby jednego klienta na nasz produkt, a jak opowiadaliśmy znajomym jakie gośc ma pomysły a my je realizujemy to nie wierzyli, że to prawda.
Obecnej firmy krytykować nie będę, może kiedyś jak już zmienię pracę.
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 23:09
Typowy socjalizm. Życie dzięki koneksjom, dotacjom, kolesiom, czyli ręka rękę myje...
amator1122 / 2010-12-30 23:57 / Tysiącznik na forum)
typowy głąb .
eby / 2010-12-30 21:44 / Tysiącznik na forum
http://www.pasozyty.com.pl/oczyszczanie-organizmu-przez-stopy.html

Bardzo ciekawe
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 21:48 / Tysiącznik na forum
Myślę, że jest to równie skuteczne co system Jusia.
eby / 2010-12-30 22:33 / Tysiącznik na forum
Przepraszam, dałam ciała , to nie o plastry chodziło ale o film ( chyba rosyjskiej produkcji ) który jest niżej . Plastry to debilizm :)
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 22:37 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=Kz0l6thCP7E
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 22:42 / Tysiącznik na forum
Takie tam straszenie ludzi.
eby / 2010-12-30 21:53 / Tysiącznik na forum
Nie o skuteczności ale o tym co w nas może siedzić
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 21:43 / Tysiącznik na forum
Za miesiąc ma zacząć się budowa pierwszego odcinka nowej wylotówki na Kraków i Katowice od Al. Jerozolimskich do południowej obwodnicy. Wczoraj podpisano umowę z wykonawcą

Inwestycja może się rozpocząć dzięki temu, że rząd znalazł wreszcie na nią pieniądze - 188 mln zł na samą budowę. To efekt nacisku władz Mazowsza, Warszawy i czytelników "Gazety", którzy gorąco poparli nasz apel w sprawie szybkiej budowy nowej wylotówki na Kraków i Katowice, z której rząd chciał na razie zrezygnować. Jest nadzieja, że skoro znalazły się pieniądze na jej pierwszy odcinek, to uda się także sfinansować budowę kolejnego fragmentu omijającego Raszyn i Janki. Wykonawcą pierwszego odcinka nowej wylotówki będzie konsorcjum, którego liderem jest firma Eurovia. Po pierwsze, wybuduje ona 650-metrowy odcinek ekspresowej trasy S-8 od Alej Jerozolimskich do węzła Opacz u zbiegu z południową obwodnicą Warszawy. Przebudowany zostanie także istniejący niemal kilometrowy odcinek Alej Jerozolimskich do budowanego przez miasto węzła przy Łopuszańskiej. Eurovia zbuduje łącznie blisko dwukilometrowy fragment drogi z wielkim węzłem Salomea pośrodku.

---------------

Mozna by powiedzieć, że to sukces... ale w planach ta wylotówka miała łączyć Al Jerozolimskie, z trasą Katowicką i Krakowską z pominięciem Raszyna i Janek.
A to co zbudują połaczy Al Jerozolimsjie z obwodnicą, z której nie ma zjazdu w obecny, wiecznie zakorkowany, wyjazd na Kraków i Katowice wiodący przez Raszyn i Janki. nie ma zjazdu, bo w tamtym kierunku miała prowadzić ta wylotówka. Co więcej i bez tego odcinka Al. Jerozolimskie będa miały bezkolizyjne skrzyzowanie z obwodnicą, tyle, że około kilometr dalej. Co więcej sama obwodnica skończy się przed Wisłą bo na most kasy nie ma, więc i na Lublin nie da się tedy pojechać.

Tak więc będzie kolejne dzieło polskich budowniczych... wylotówka bez wylotu.
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 21:31 / Tysiącznik na forum
Odbiory techniczne trasy ekspresowej przez Bemowo trwają już tak długo, że pojawiły się pogłoski o braku pieniędzy na odśnieżanie nowego 10-kilometrowego odcinka.

Jeszcze trzy tygodnie temu Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka mazowieckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, liczyła, że kierowców uda się tu wpuścić 15 grudnia. Nic z tego nie wyszło. Nową trasę ekspresową na razie przykrywa coraz grubsza warstwa śniegu. Czyżby drogowcy zwlekali z jej otwarciem dlatego, że nie mają pieniędzy na odśnieżanie jezdni? - Nieprawda! Mamy już wybraną firmę, które będzie się tym zajmować. Drogi nie można udostępnić kierowcom, bo czekamy, aż służby wojewody wydadzą pozwolenia na użytkowanie - odpiera pani rzecznik.

Więcej... http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8882961,Co_sie_stalo_z_obiecanymi_drogami_i_ulicami_w_stolicy_.html#ixzz19d3ufp3k

-------------------

Jeśli to problem z odśnieżaniem to pół biedy, bo na wiosne śnieg stopnieje. Gorzej jak podwykonawcy dorabiali kradnąc materiały budowlane i teraz trasa nie spełnia norm technicznych.
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 21:28 / Tysiącznik na forum
Na karę sześciu lat więzienia skazał sąd okręgowy w Kaliszu 37-latka, który ukradł swojemu pracodawcy ponad 4 mln zł. Mężczyzna stracił te pieniądze m.in. w wyniku nietrafionych inwestycji dokonywanych za pośrednictwem domów maklerskich.

Oskarżony był prezesem zarządu spółki. Z jej rachunku dokonał kilkudziesięciu osobistych wypłat gotówkowych oraz kilku przelewów pieniędzy na rzecz należącej do niego firmy. Działał w ten sposób na szkodę udziałowców spółki - wyjaśnił zastępca prokuratora okręgowego w Ostrowie Wielkopolskim, Janusz Walczak.

- Biegli od początku do końca podkreślali, że u oskarżonego zostało rozpoznane uzależnienie od hazardu (...), które nie powoduje zniesienia odpowiedzialności karnej - uzasadniał wyrok sędzia Jerzy Nowakowski. Dodał, że z tego powodu sąd nie podzielił argumentów obrony, by powołać nowych biegłych lub przyjąć, że oskarżony w chwili popełniania czynów był niepoczytalny.


Według Walczaka, mężczyzna fałszował dokumenty, by potwierdzać, że pieniądze znajdują się na rachunku bankowym spółki. Podkreślił, że 37-latek miał pełne zaufanie właścicieli spółki, posiadał upoważnienia do dokonywania transakcji na rachunkach bankowych firmy.

Sąd nakazał oskarżonemu zwrot skradzionych pieniędzy i orzekł dodatkowo karę grzywny w wysokości 15 tys. zł.

Wyrok jest nieprawomocny. Wysokość kary pozbawienia wolności jest tylko o pół roku niższa od tej, której żądało oskarżenie - powiedział PAP Walczak. Dodał, że prokuratura uważa wyrok za słuszny.

--------------------

Zatrudnił prezesuńcia po znajomości a nie po kompetencji to teraz ma.
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 23:13
I teraz pisuje tu jako amator, bo chce się odkuć....
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 21:10 / Tysiącznik na forum
2010-12-30 15:45:32 | 78.8.124.* | IDZIE BIDA
Re: GPW: Byle do końca roku [0]
ROZUMIECIE COŚ CO MÓWI PIJAROWIEC , MACIE SAMI DODATKOWO SIĘ DOBEZPIECZYĆ ,

hahahahahaahh on już o 2017 roku mówi , hahahahahahahaahahahahahahh

---------------------

Tak właśnie zamierzam. Tylko niech mi nie zabiera kasy.
Radzę założyć działalność gospodarczą przynajmniej przez 2 lata mniej zabierają i za różnicę mozna się dobezpieczyć.
Eternit z Azbestu / 2010-12-30 21:03 / Tysiącznik na forum
2010-12-30 17:16:21 | 178.36.4.* | łobi
No to nie wmawiaj Polakom, co sama właśnie to robisz. A każdy ma prawo rozliczać tych,
co pchają się do władzy, obiecują cuda, a potem wychodzi jak zawsze...
Mleko i miód też już musimy importować....
----------------

sama prawda.

Kupowałem niedawno miód na piernik w Tesco. Sprawdziłem wszystko co było na półce i na wszystkich kolorowych etykietkach był drobny napis "Mieszanka miodów z krajów UE i z poza UE".

A co to już w Polsce miodu nie ma? A wogóle to szkoda, że nie napisali jakie proporcje tej mieszanki, ale zgaduję, że beczka z Chin zmieszana z łyżeczką z Polski.
eby / 2010-12-30 21:56 / Tysiącznik na forum
To się nazywa wolny rynek
Mendaa / 95.41.74.* / 2010-12-30 20:25
Jarek Mędo gdzie jesteś?
Prawiezaratrala / 77.255.109.* / 2010-12-30 20:07
Izrael TA-100 1224.00 1224.00 1224.00 1224.00 -0.07% 2010-12-30 17:45 2010-12-30 16:45 Sesja trwa

Oto szlachetna elegancja. -0,07%. Wiemy, że trend wali w górę, lecz w okolicach sylwestra dżentelmeni nie zajmują się brudnymi sprawami...
Prawiezaratrala / 77.255.109.* / 2010-12-30 19:58
Skuteczność opinii z 2010-12-29: 18.91%

tyle są warci dzisiejsi "komentatorzy" money
PlawdaKtólaBoli / 77.255.109.* / 2010-12-30 20:00
18,91x3100x5=2900Plz
jeśli tyle zarabiają to jest to sprawiedliwe
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 17:32
Europa kończy na czerwono, żadnego podciągania, żadne pompowane dane nie pomagają, wiadomo, co szykuje się na nowy rok. Wolą gotówkę.
Prawiezaratrala / 77.255.109.* / 2010-12-30 20:08
Każdy ujemny punkt winien zmieniać Europę o 10% w kierunku prawicowym.
Tak byłoby po europejsku. Pejsatejsku.
mądry POLAK przed szkodą / 195.117.68.* / 2010-12-30 19:44
analitycy i tak wróżą z fusów,proponuję pić lepszą kawę,a zbiorniki retencyjne PEŁNE
amator1122 / 2010-12-30 18:11 / Tysiącznik na forum)
i tak od dwóch lat co za pała !!
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 18:22
A Ty od ilu cierpisz na nienawiść do innych, że zawsze z pianą na ustach na oczywiste stwierdzenia faktów zakompleksiony mądralo? Za kogo się tu masz, że pozwalasz sobie ubliżać stale innym nie potrafiąc odnosić się merytorycznie do tego, co się tu pisze, i nie wykazując się zbytnim pojęciem na temat tego co się dzieje i z braku argumentów potrafisz tylko pluć na innych?
To Forum giełdowe, nie dla Ciebie...
mądry POLAK przed szkodą / 195.117.68.* / 2010-12-30 19:46
JAKIE ARGUMENTYskoro drukują mamonę a ona zyskuje na WARTOŚCI --HA HA
amator1122 / 2010-12-30 18:37 / Tysiącznik na forum)

oczywiste stwierdzenia faktów

fakty nie mają nic wspólnego z ceną na bazarze a ta nas interesuje- głupcze,.. reakcje na info a nie samo info czyżbyś o tym nie wiedział
Za kogo się tu masz

wkorwjiacie mnie tymi żalami właśnie na forum giełdowym które służy do wymiany zdań w temacie GPW ( trend , at, sygnały, nawet żarty itd )a wy co żałośni moherowi ekonomiści tylko płaczecie i zasrywacie to fajne miejsce.
braku argumentów potrafisz tylko pluć na innych?

bredzisz jak zwykle rynek dawno zweryfikował twoje wklejki jest obecnie 1500 pkt wyżej i nawet nie próbuj coś tłumaczyć ,... kto ma racje , kto zarabia , kto wie jaki jest trend i cykl na pewno JA

na koniec merytorycznie napisze wypjiordalaj z tego forum raz na zawsze.
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 16:44
Dziś znów zmyłka w danych o zasiłkach dla bezrobotnych. Nie "korygowane" sezonowo wzrosły ponownie, o kolejne 24.879 osób, do 521.834.
"Korygowane" oczywiście tradycyjnie już poprzedni tydzień skorygowali w górę z 420.000 do 424.000.
To przed świętami, kiedy zatrudniali czasowo, których teraz zwolnią...
I powietrze z balona szybko ucieknie. Dlatego rynek w dół, nie daje się już nabierać na te sztuczki...
korba... / 83.26.100.* / 2010-12-30 17:19
oddaj beret ubogim, poczujesz sie lepiej
łobi / 178.36.4.* / 2010-12-30 17:30
A Ty go zabierz ubogim i się tym chełp.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy