Forum Polityka, aktualnościPolityka

Graś: Premier zmieni członków Komisji Weryfikacyjnej

Graś: Premier zmieni członków Komisji Weryfikacyjnej

Wyświetlaj:
Kolega tuskow / 91.94.78.* / 2007-11-19 17:41
A jakby inaczej? Wstawic swoich Platfusow, ktorzy beda pilnowali "prawidlowej" pracy sluzb.
sabrina / 217.197.73.* / 2007-11-19 01:46
Graś przypomina mi działanie Stazi,Sekuritate,Gestapo,KGB działa jak esesman tylko mu kasku brak !!!!!
obserwator / 2007-11-19 00:07 / Tysiącznik na forum
Zamiast zmieniać członków komisji weryfikacyjnej, należy zastanowić się co ma robić komisja specjalna, bo jeżeli tak jak przed wyborami pod przewodnictwem "Grasia", to ciężkie czasy nadchodzą. Demokracja jest zagrozona jak wszystko i wszystkich wycina się rowno, jeżeli tak ma wyglądać demokracja oczami PO, lepiej taka komisje rozwiązać. Już widzimy teraz że dziwczyna 16 letnia czekała w izbie przyjęć kilka godzin, lekarz rodzinny zalecil szybka hospitalizacje, dziewczynę w stanie agonalnym przewieziono do innego szpitala gdzie zmarła. Młodzi ludzie głosowali na PO i maja za swoje, zabrakło profesora Religi i juz sie dzieje, lkekarze chcą 120 zł na godzinę dyzuru, może to był protest że dziewczyny nie badano. To jest obrzydliwa postawa, na to kary nie ma. Brak jest zbiorowej odpowiedzialności, bo wszyscy wszystkich kryja, zatem pozostaje jedynie droga finansowa, olbrzymie odszkodowania za znieczulice i pazernosć. Może ubezpieczyciele nauczą porządku dyrektorów szpitali i nie będa ubezpieczali marnych lekarzy. Niech odejda i zrobia miejsce uczciwym i rzetelnym lekarzom. TO jest zadanie dla służb aby patalogie w lecznictwie wylapać aby młodzi ludzie mieli prawo do życia.
man13 / 2007-11-19 00:10 / Tysiącznik na forum
Sam jestes patologia tego portalu.
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-18 20:20
Pnie Tusk.Głosowałem za Panem.Nie bądż Pan taki
trendy.ASlbno Pan będzie iedział co poqiniwn premier i poseł al;bo Pan znikinie z poliotyki jak Adw. Giertych i chłopek roztropek Leper( wedłyg łaicny top obrzydliwe nzwisko.(trąd).
Nie jestem fanem Pana ani Pana Kaczyśkiego.Ale to bardzo
ławto tylok krytywować,
Wzywam do roboty.
Jak Pan taki very very to wery .
To nie ważne jak Pan pzreciwnicy podają rękę , Pewnie tak samo\ jak Pan i Pani Pitera .
Jeszcez raz wzywam Pana -Do roboty,- OK
Ale jjestem głupio przekonan,jestem starum głąbem głosując na Pana,Ale dziękuję za powołanie na miniostra sprawiedliwości Pana Profesora.
man13 / 2007-11-19 00:15 / Tysiącznik na forum
Mniej akocholu i nikotyny to i bardziej medialny bedziesz lysielcu. ... a z glosowaniem i apelami to zwracaj sie do swego idola kaczora/Rydzyka.
kwestiaczasu / 83.24.214.* / 2007-11-19 17:45
i po się telepiesz furiacko tajniaczku i tak cię ujawnią. Spoko.

Najnowsze wpisy