Forum Spółki giełdowe MBF

Grupa MBF i Radosław Majdan robią razem perfumy VABUN ?

Grupa MBF i Radosław Majdan robią razem perfumy VABUN ?

skomentuj
Kolokwilizm / 83.24.125.* / 2015-01-19 13:30
Końcowe ustalenia ws. inwestycji w projekt kosmetyczny

W odpowiedzi na zapytania o przyszłość projektu kosmetycznego, w który zaangażowana jest Grupa MBF, Radosław Majdan (członek RN) i firma obecna na tym rynku od ponad 15 lat – informujemy, że cały czas trwają negocjacje odnośnie umowy inwestycyjnej. Opóźnienie wynika z faktu, iż Umowa wymaga sporego nakładu pracy oraz konsultacji formalno-prawnych. Z uwagi na to, że wszystkie strony przyszłej Umowy podzielają opinię o konieczności wyjścia z produktami poza rynek Polski – w pierwszej kolejności na kraje Europy Środkowo-Wschodniej – stąd konieczne jest odpowiednie rozpoznanie obowiązującego prawa na rynkach lokalnych.

Jednocześnie MBF Group informuje, że finalizacja i parafowanie Umowy nastąpić powinno jeszcze w styczniu bieżącego roku, co będzie wiązało się z przekazaniem stosownego komunikatu w serwisie EBI. W raporcie inwestorzy i akcjonariusze będą mogli zapoznać się z kluczowymi warunkami Umowy. Nie wykluczone, że odbędzie się także stosowna konferencja prasowa, na której cały projekt wraz z jego założeniami i planami zostanie przedstawiony dziennikarzom oraz prasie branżowej.


http://www.mbfgroup.pl/negocjacje-ws-inwestycji-w-projekt-kosmetyczny/
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy