Forum Polityka, aktualnościPolityka

Holandia: Udaremniono spisek terrorystyczny

Holandia: Udaremniono spisek terrorystyczny

Money.pl / 2009-03-13 08:55
Komentarze do wiadomości: Holandia: Udaremniono spisek terrorystyczny.
Wyświetlaj:
Garand / 2009-03-13 08:55 / portfel / Bywalec forum
Za dobrze im było... Nie dość, że Holandia przyjmuje emigrantów, daje im pracować i mieszkać to tym idiotom cały czas w głowie wysadzanie ludzi w powietrze, że niby w imię jakiejś walki z Bóg wie czym.

Proponuję zamknąć ich wszystkich w ich krajach i nie pozwalać im się przemieszczać. Wiem, że to może wydać się niesprawiedliwe w stosunku do ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z terrorystami, ale skoro oni właśnie pozwalają, żeby w ich społeczeństwie było miejsce dla porąbanych fanatyków, którzy chcą wybić pół świata, to ja nie mam nic przeciwko.
ottt / 2009-03-13 11:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobrze byłoby wypracować mechanizm deportacji dla wszystkich podejrzanych o antypaństwowe działania.
Jak zauważyłeś @Garand, jeżeli komuś nie podoba się kraj w którym przebywa to fora ze dwora. I powinno to dotyczyć wszystkich bez wyjątku krzykaczy: islamistów, komunistów, syjonistów itd.
Jeżeli ktoś uważa, że we Francji, W.Brytanii czy Polsce dyskryminuje się poglądy jakichkolwiek emigrantów, to trzeba im przypomnieć kto jest gościem a kto gospodażem a następnie dać bilet w jedną stronę do kraju ojczystego.

Najnowsze wpisy