Forum TechnologieHi-Tech

HP DeskJet 2545 test urządzenia wielofunkcyjnego

HP DeskJet 2545 test urządzenia wielofunkcyjnego

Wyświetlaj:
Takitam / 188.47.168.* / 2014-08-22 09:37
Jeżeli preferencje drukowania ustawione są na "papier zwykły i jakość normalna" - wszystko wydaje się być O.K. Ale jeżeli użytkownik zechce wydrukować zdjęcie o dobrej jakości i ustawi w preferencjach "papier fotograficzny wysoka jakość" to spotka go niemiła niespodzianka bo zmarnuje dużo tuszu i papier. Na zdjęciach wyjdą skośne kolorowe linie i kolorowe plamy. Walczyłem z tym problemem kupę godzin i rozwiązałem go dopiero wyrzucając oryginalny - wadliwy sterownik zastępując go sterownikiem HP Deskjet 9800 Printer który jest w okienku "Dodawanie sterowników". Po tej operacji jakość wydruków jest bardzo dobra. Zmiana sterownika: otwieramy panel sterowania, klikamy "urządzenia i drukarki", na ikonie drukarki HP Deskjet 2545 klikamy raz prawym przyciskiem myszki, lewym przyciskiem wybieramy "właściwości drukarki, wybieramy "zaawansowane" i klikamy nowy sterownik pokaże się okienko dodawania sterowników, klikamy na "dalej", z lewej strony okna pokaże się lista producentów - wybieramy HP, po prawej stronie okna wyszukaj i kliknij na HP Deskjet 9800 printer, kliknij "dalej", kliknij "zakończ". Jeżeli kiedykolwiek użyjesz po tej operacji program HP Print and Scan Doctor - to pamiętaj że przywróci on ponownie wadliwy - oryginalny sterownik i całą tą operacje będzie trzeba powtórzyć od nowa. I jeszcze jedna uwaga - podajnik papieru fajnie pracuje na papierze zwykłym, ale szwankuje na kartonach, kopertach i papierze fotograficznym. Trzeba "pomóc" dopychając papier. Pozdrawiam ;-)
dominika415 / 109.196.121.* / 2014-05-04 23:17
czy to prawda że drukarka z]drukuje zdjęcia z marginesem, którego nie da się usunąć /
Jan Gutenberg / 159.205.164.* / 2014-02-07 18:17
Co za nieprofesjonalny test.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bodzio677 / 185.18.142.* / 2014-01-17 12:32
Po przejściu w stan uśpienia , po kilku godzinach drukarka nie drukuje.Oddałem do wymiany.
abecadlo / 2013-10-28 10:33
bardzo zaluje ze nie znalem tego modelu drukarki jakeis 2 miesiace temu bo czytajac i ogaldajac ta wideorecenzje jestem zafascynowany mozliwosciami tego sprzetu a dzieki technologi wifi jest ona naprade rewelacyjna
szukaczx / 2013-10-21 10:19
bardzo fajna i dobra wielofunkcyjna maszynka do drukowania przeroznych materiałów! jeden z lepszych sprzetów, hp jest juz od wielu lat w moim domu i mojej fimire i nigdy mnie nie zawiodl wiec nic tylko korzystac z takich sprzetów!

hp

przezorny_ubezpieczony / 2013-10-16 14:30
od wielu lat ufam sprzetowi firmy hp wiec i ten model napoenwo jest mega dobry i mega ciekawy i warty zainstersowania sie bo naprawde dzieki wifi i niskimi kosztami wydruku ma szanse napraweneizle zamieszac na rynku urzadzen wielofunkcyjncyh
Benek11 / 2013-10-09 15:29 / Bywalec forum
No neistety widać że bardzo często takie urzadzenia nie wspierają windows mmobile...

Najnowsze wpisy