Forum Polityka, aktualnościKraj

Human body - wystawa Kraków

Human body - wystawa Kraków

abecadlo / 2013-03-12 08:38
szokujaca wystawa wzbudzajaca wielkie zainteresowanie oraz kontrowersje przyjechala do polski. Wystawa jest w Krakowie, wczoraj bylo przedstawienie wystawy dziennikarzom a dzisiaj mozna juz zwiedzac dla kazdego czlowieka :) ceny biletow ulgowych zaczynaja sie od 40zł. Wybieracie Sie?
Wyświetlaj:
szczymryj / 2013-06-21 14:22
ja tam jestem zadowolona z wystawy wreszcie wiem jak wogole wyglądaja narzady bo dotąd to nie wiedziałam gdzie lezy trzystka czy tam coś tam innego , jestem po zawodówce nigdy nie cierpiałam biologi ale na wystawie nawet mnie zainteresowało jak tam byłam. , co prawda studenci medycyny byli bardzo mili ,ale ta sala- o mózgu był ciężki - jako jedyny dużo opowiadali i za trudne no ... przecież my odwiedzajacy nie jestesmy na medycynie ,a reszta zupelnie ok zgrupsza tak , zupelnie ok
slonzok / 2013-03-18 12:49
ja bylem! warto naprawde, nieprawdodpodobna sztuka stworzona z prawdziwych cial, miesni, sciegien. czasami okropna ale bardzo ciekawea i interesujaca, nawet dlakogos kto nie zajmuje sie medycyna. poelcam wszytskim
Bazyl 14 / 2013-03-18 15:25 / Bywalec forum
Z tego co słyszałem to podróba tego co wymyślił ten koleś z Niemiec... nie wiem o co cdokładnei chodi!!
alexandra24 / 2013-03-18 15:32
nie podorba, zle sluszales to ejst prawdziwe cialo odpowiednio przydgotowane! jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj!
Bamster / 2013-03-27 15:33
Ja też słyszałem że te eksponaty zostały wykonane z modeliny przez chińskie dzieci... niestety taka prawda... nie ma co się krzywić.
Matheusek / 87.206.192.* / 2013-03-27 11:49
Bazylowi chodziło o to, że Niemiec to pierwszy wymyślił takie preparowanie zwłok i wystawianie do oglądania (takie muzeum jest w Guben na granicy polsko-niemieckiej), a to co mamy teraz w Krakowie to jest podróba w sensie pomysłu. Ale użyte ciała są jak najbardziej prawdziwe.

Najnowsze wpisy