Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

IDM SYSTEMS. Warszawa Widok 8

IDM SYSTEMS. Warszawa Widok 8

MH8 / 83.24.158.* / 2011-11-03 18:35
Już tam nie pracuje i opowiem Wam trochę prawdy. Przede wszystkim na pewnym etapie uczą tak gadać do ludzi, żeby nie czytali tego forum, o tym forum mówi się na topliderskiem, oni wiedzą, że to prawda, która im bardzo przeszkadza, bo jeszcze ktoś tu zajrzy przed obsem....
Także generalnie na ludzi, którzy już tam są to, co tu piszecie nie działa, Alan nazywa to forum "ścianą płaczą" osób, które nie potrafiły się rozwijać:P Ja tu piszę, a mi się bardzo udało. Byłem asystentem w biurze warszawskim, wyszkoliłem w moich zespołach 37 liderów, pozyskaliśmy razem ponad 2.000 darczyńców.
Wszystko, co mówi Alan to kłamstwo.
- nie będzie żadnych nowych fundacji (byłem zapytać:P)
- w Brazylii nie ma WWFu (Alan sam to przyznał)
- Bondy są wypłacane tylko jeśli ktoś się upomni
- jeżeli Bond jest negatywny po 6 miesiącach to wyrównujesz mu to z obecnej pensji (to wiedzieli tylko asystenci, Alan kazał nam o tym nie mówić, zagroził, że jak ktoś się dowie to nas zwolni, powiemy im, jak będą musieli dopłacać)
- mimo tego, że pozyskałem 2.000 darczyńców, 10% darczyńców WWFu zrobił mój team, to NIGDY nie dostałem bonusu za szkolenie osób, od początku do końca moja wypłata bazowała tylko i wyłącznie na moich sprzedażach
- NIGDY nie dostałem Bonda, mimo że to do mnie dzwoniliście, żeby zapytać, co zrobić, żeby dostawać olbrzymie zwroty Bonda:D
- Overridy asystenckie to coś nie do zebrania, NIKT NIGDY NIE ZEBRAŁ 20.000! już tłumaczę jak to działa:P więc Alan jak mówi jak to jest być menadżerem opowiada pod tablicą o imprezach na jachcie blablabla, po drodze mówi o etapie asystenta i zbieraniu hajsu na własną firmę UWAGA! zawsze wskazuje kogoś z pokoju i mówi: teniten dostał w zeszłym tygodniu 4.000zł overridów. teniten ma się uśmiechać i przytakiwać albo alan go zwolni. Natomiast teniten nie dostał 4.000 tylko np 800. To jak liczy się overridy dowiecie się jak je dostaniecie:P
Opiszę Wam to <br /><br />liczba kwitów teamu x stawka (20zł-60zł, 25,30zł-80zł) x o,65 (-bond) x 0,858 (podatek) - Alan może Was zwolnić nawet jako ownera w każdej chwili, taki to własny biznes:D jak Gmyrka albo Chendosia

Aferka z Chendosiem? Ludzie z biura zaczęli odchodzić, Alan wrócił, coś wymyślił i go wy... Na firmowych kontach Chendosia było w sumie 37.000zł, Alan mu wszystko wyczyścił, po prostu. Warto się promować? Przemyślcie. Jeżeli mimo to chcesz się promować, to pamiętaj, że promują się tylko ci którzy podlizują się Alanowi, mogę tu wymieniać takich promocji. Jarek (Bydgoszcz): w Wawie zatrudnił 1 osobę na WWFie, a pozostałe dostał od Alana z Netii, z tego co słyszałem to ten ziomek wbił sam i CHCIAŁ być po prostu fundriaserem WWFu, nigdy nie spełnił żadnych kryteriów, nie zebrał ani złotówki overridów. W Bydgoszczy uczy rekrutacji i szkolenia:D Chendoś: na WWFie nie zatrudnił nikogo:D wszystkich wrzucał mu Alan z Netii, zespół zbudowali ludzie pod nim. Andrzej S. : przez półtora roku napisał niecałe 300 kwitów, jego średnia to może prawie 5tygodniowo, zespół w 70% dostał od osób, które odeszły. Bartek: nowa gwiazda:D ostatnio pobił rekord i walnął 8 kwitów, zatrudnił może z 2 osoby, reszta dostał jak Andrzejek po kimś; razem z Andrzejem uczą sprzedaży w biurze warszawskim:D LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY....
Wyświetlaj:
R456 / 89.230.164.* / 2013-09-19 10:36
Ta praca to jedna wielka ściema. Nie pracuje już tam, po paru dniach zaczeli coś ściemniać, to jest tylko naciąganie ludzi. W rzeczywistości trafia wszystko nie do fundacji tylko na ich prywatne konta. Za pozyskanie jednego "darczyńcy" dostaje się ogólnie 180zł(90dla lidera reszta dla osoby która biega po domach itd). Nie opłaca się w ogóle nawet iść na rozmowę ponieważ tzw ścieżka sukcesu tam nie istnieje. Mi zaczeli ściemniać że niby byłem karany z kodeksu karnego bo mnie sprawdzili ( a nie byłem) i dosłownie miałem dość tego gadania głupot. WYZYSK OSZUSTWO I CIĄGŁE NIE ODPOWIADANIE NA PYTANIA TO DEWIZA TEJ FIRMY.
goooooosc / 89.67.236.* / 2013-01-25 16:08
Jaka jest nazwa tej firmy?
mi mowili ze nie chcą jej podać bo jest ich kilkaq, i ze szefem jest brytyjczyk.


czym oni sie zajmuja?
jaka jest nazwa firmy?
bo na tym pietrze byly loga 4 firm.
Darnok Kai' / 77.252.254.* / 2012-03-26 13:59
hehe.. dzieki za info.. dzisiaj ide tam na spotkanie.. dzieki Wam, wiem juz że ide głównie by pośmiać się z ich wymijania moich pytań, a pytania akurat umień zadawac.. pójde.. pomanipuluje troche.. może jakąś miłą Panią od HRu, zaprosze na piwo wieczorem, ale pracować tam nie zamierzam..
Pozdrawiam Was :)
Atko / 83.24.233.* / 2012-02-14 13:20
Mi mowili ze bede zbieral pieniazki dla pand .
A jak pytalem o zwrot kosztow za podroze do
owych darczyncow to odpowiedz byla taka, ze
nasi pracownicy jakos sobie z tym radza .
Taka sama sciema ja good deal .
Jola / 46.113.19.* / 2011-11-23 19:17
Witam
Dziś byłam na rozmowie w tej firmie i gdyby nie wszystkie komentarze o pracy tam to byłabym zachwycona. Na początku musiałam wypełnić formularz w którym trzeba było napisać dotychczasowe miejsca pracy, zarobki, powody rezygnacji, były również pytania odnośnie umiejętności kierowania zespołem itd. Następnie rozmawiałam z bardzo miłą Pania ,która powtarzała jak to ważni są pracownicy i jakie mają wspaniałe szkolenia Z opisu Pani wynikało ze praca jest w biurze.Dzięki waszym komentarzom pytałam o to czy to praca w terenie więc Pani bardzo się wykręcała twierdząc ze to jest oferowanie produktów neti klientom.(absolutnie nie akwizycja)
Ludzie nie traćcie czasu na tą firmę mi próbowali wcisnąć kit ze w przyszłości będę kierownikiem biura tylko ciekawe jak miałabym zdobyć umiejętności skoro jest to praca w terenie i sprzedaż produktów neti. dobra ściema.
Widać było, że moje pytania były Pani nie na rękę bo była zmieszana i nie udzielała mi odp na zapytania.
Ta firma to zwykła akwizycja. W piątek ma być drugi etap od 13 i mam pójśc z moim opiekunem na kawę i porozmawiać co w rozumieniu oznacza w miasto i sprzedawać produkt neti.
Odradzam tą podejrzaną firmę.Nie marnujcie cennego czasu.
MH8 / 83.24.158.* / 2011-11-03 18:36
hehe :) ja też tam bylam i bylo fajnie ;)

najpierw pierwsza rozmowa (piatek). mieli sie odezwac za 2-3 dni robocze, w
poniedzialek zadzwonili i sie zapytali czemu w piatek nie pojawilam sie na
rozmowie :) to ich uswiadomilam, ze bylam. (tu zaczelam sie zastanawiac w jaki
sposob ocenia moje kompetencje). We wtorek zdzwonili, ze sa zachwyceni i
zapraszaja mnie na drugi etap i ze bede uczestniczyc w spotkaniu biznesowym ;)

dalej bylo standardowo (: przed 2 rozmowa poczytalam sobie na forum o tej
firmie co i jak, wiec wiedzialam na co sie porywam (kawa na miescie, wyjazd do
milanowka i wciskanie ludziom tele2) ;) wszytsko zgodnie z szablonem...

jednak pare rzeczy bylo smiesznych i padlo pare fajnych tekstow np. \\\"idm systems jest to firma marketingowa i zajmuje sie markatingiem\\\" ;) \\\"jest to
firma zajmujaca sie marketingiem bezposrednim, bo jest tanszy\\\" - jezeli nie
placi sie ludziom, jedni ucza drugich jak wciskac kit, to na pewno ;) \\\"to nie
akwizycja, bo akwizytor jest smutny, oszukuje, wyciaga pieniadze, oferuje towar
i nie tlumaczy ludziom co sprzedaje\\\" - chyba nie widza, ze usuluga tele2 to tez
towar ;)
slowa sprzedaz bezposrednia padły po 45 minutach rozmowy...i dopiero na sile i
po wielu pytaniach udalo mi sie wymusic slowa \\\"kazdy ma swoj teren\\\" \\\"klient
indywidualny w domu\\\"

potem zaczelam pytac o dojazdy do pracy itp...refundacje taksowek, samochodow
sluzbowych, albo chociaz zwrotu za bilet miesieczny, to mi powiedzieli \\\"ze nie,
jezdzimy autobusami, ale to tak fajnie jak wszyscy razem jedziemy i jest tak
wesolo\\\" ;) i wiele innych kwiatków :)

aaa i pogratulowali mi przejscia do drugiego etapu - bo ponoc tylko 30 osobom
na miesiac sie to udaje :)) wiec och ach :]

ze \\\"Spotkania biznesowego\\\" juz zrezygnowalam, bo mi pewnie by biletu na autobus
nie kupili ;).

Ale powiem tak. Warto isc na to spotkanie:) przedtem tylko sobie poczytac o
firmie, co to marketing bezposredni i czym sie rozni od akwizycji :) bo oni
fajnie sie motaja i tlumacza na okretke ;) wymijajace odpowiedzi na zadawane im
pytania, to ich specjalnosc :)

warto isc, zeby wiedziec na co uwazac :)
Toemex / 178.235.216.* / 2011-11-08 13:20
Właśnie do mnie zadzwonili i umówili mnie na spotkanie nie pytając czy mi termin odpowiada :)

Po zapoznaniu się z waszymi opiniami zrezygnowałem z pojawienia się tam :)
NW / 178.36.10.* / 2012-03-14 21:27
Bardzo Ciekawe co tu piszecie, Pracowałem tam przez miesiąc jakieś 3 lata temu. Firma ta jeszcze wtedy nazywała sie llopart marketing. Generalnie mam takie same odczucia do tej firmy co reszta

Najnowsze wpisy