Forum Spółki giełdowe ERP

INFRA - co myślicie otej perełce IT?

INFRA - co myślicie otej perełce IT?

skomentuj
Kukliński / 95.49.52.* / 2015-07-15 21:51
Spółka INFRA S.A. działa na rynku IT od 1988 r., skupiając swoją działalność w branży informatycznych systemów wspomagających zarządzanie i organizację pracy w przedsiębiorstwie i urzędach. Emitent działa przede wszystkim jako producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie firm i urzędów, a w mniejszym zakresie jako dostawca sprzętu komputerowego.

Zintegrowany System Informatyczny INFRA to autorski system klasy ERP / BI. Wielość modułów i stopień ich zaawansowania w porównaniu do większości tego typu rozwiązań typują go do jednego z najlepszych takich systemów na rynku. Moduły są wysoce konfigurowalne, dzięki temu dostosować je można do obsługi przedsiębiorstw różnej wielkości i profilu jak równiez do obsługi jednostek budżetowych.

Spółka z ogromnym doświadczeniem.
Niska kapitalizacja.
Fundusze unijne.
Współpraca z jednostkami samorządowymi


Wrzućcie sobie na podgląd - nie musicie od razu kupować. Obserwujcie :)

Spółka osiąga przychody z tytułu sprzedaży produktów oraz świadczenia usług takich jak:

sprzedaż licencji do wytworzonych programów komputerowych
konserwacja i nadzór autorski nad sprzedanymi programami komputerowymi
aktualizacji opracowywanych przez siebie rozwiązań do nowych warunków, wynikających m.in. ze zmian prawnych lub zmiany profilu działalności klienta


Koniec roku 2015 - target: 8-12 PLN

Możliwy scenariusz?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy