Forum Forum finansoweInne

ING Bank Śląski planuje zwolnienia

ING Bank Śląski planuje zwolnienia

pracownik / .* / 2003-04-15 21:02
Komentarze do wiadomości: ING Bank Śląski planuje zwolnienia.
Wyświetlaj:
bankowiec / .* / 2003-04-16 19:52
Przeciętne wynagrodzenie szeregowego pracownika ING Banku Śląskiego(a to oni właśnie będą główną ofiarą "racjonalizacji" zatrudnienia) wynosi około 2000,00 PLN brutto, czyli rocznie Bank zaoszczędzi kwotę około 17 milionów PLN( przy 700 zwolnionych osobach).Nalezy sobie zadać jednak pytanie ile dziesiątków milionów PLN stracił dotychczas Bank realizując chybione akcje kredytowe( huta Pokój,Stocznia Szczecińska i inne),podejmowane na najwyższym szczeblu.Z drugiej strony jestem bardzo ciekawy czy redukcja zatrudnienia obejmie pracowników Banku zajmujących stanowiska od Naczelnika wzwyż?Racjonalizacja zatrudnienia na tych stanowiskach nie wchodzi jednak w rachubę z uwagi na zbyt ścisłe "związki" między zainteresowanymi.
zibi / .* / 2003-04-16 13:19
"Tulipanki" sa troche jak lwy a troche jak nowy gatunek rosiczki. Potrafia wyssac pracownika do ostatniej kropli krwi, rzucic lwa na pozarcie a na do widzenia dac pocalunek smierci.
piok / .* / 2003-04-16 08:51
Ciekaw jestem, kiedy pan Prezes Czakański i pozostałe kierownictwo odpowie za utratę po fuzji wielu ważnych klientów oddziału ING Warsaw, za słabe i coraz mniej konkurencyjne produkty etc.? Czy ich również obejmą zwolnienia?
Kris / .* / 2003-04-15 22:32
No tak mam osobiste konto w tym banku ciekaw jestem o ile potanieje jego obsłoga po tej jak oni to nazywają potanieniu kosztów stałych
pracownik / .* / 2003-04-15 21:02
Nie dość że zarabiamy takie grosze to jeszcze cały czas jesteśmy zastraszani i terroryzowani.
pracownik / .* / 2003-10-04 11:41
prawda jest taka, że w pracy w banku wcale nie liczą się studia a nawet doświadczenie,po prostu trzeba mieć znajomości!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: