Forum Spółki giełdowe GPW SA

Innovative Commerce A.S .[...]

Innovative Commerce A.S .[...]

[...] / 185.8.107.* / 2017-07-25 19:51
Zarząd Innovative Commerce A.S z siedzibą w Pradze przekazuje do wiadomości publicznej pytania przesłane drogą mailową wraz z odpowiedziami.

Pytania do spółki Innovative Commerce A.S. w Pradze

1. Jak juz wczesniej pisalem nie bardzo rozumiem jakie sa przyczyny wykluczenia spolki Innocomm .Jakie są przyczyny wykluczenia spółki INOOCOM z cwk równym 9 i prowadzącym rentowna działalność gospodarczą , jeśli GPW przyjmuje spółki o cwk około 40 i nie osiągającym przychodów z działalności operacyjnej i przynoszącym straty. W ostatnich miesiącach nie brak przekładów dopuszczania na rynek New Connect potencjalnych zagrożonych bankructwem spółek : wymienie tu chociażby przykład NESTMEDIC czy MW TRANS. Ogólnie tych przykładów jest kilkadziesiąt. Do tego mozna dodac przyklad spolki bit evil ktora praktycznie nie prowadzi zadnej dzialalnosci i nikt nie wie co robi.Jakie sa wielkosci lapowek jakie inkasuje dzial emitentow na czele z pania agnieszka goral oraz zarzadem gieldy panem jaroslawem grzywinskim, michalem cieciorskiem, jackiem fotkiem i dariuszem kulakowskim.Czy zarzad spolki mial tego swiadomosc.

ODP: Zarząd Innovative Commerce A.S nie ocenia działań Zarządu Giełdy.

2. Czy zarzad poinformuje rzad czeski, iz polska gielda dyskryminuje podmioty zagraniczne?

ODP: Emitent rozważa taką możliwość.

3. Czy zarzad gpw zdawal sobie z tego sprawe, ze wydajac niekorzystna dla rynku newconnect decyzje sluchal klakierow z knf ktorzy rozkazywali z tylnego siedzenia, a nie ponosza za to odpowiedzialnosci. Zarzad gpw w ten sposob sie osmieszyl. Pokazal, ze tylko zalezy mu na stolkach i na braniu co miesiac 200 tys zl. Rynek i interes akcjonariuszy nie licza sie dla nich w ogole.

ODP: Zarząd Innovative Commerce A.S nie ocenia działań Zarządu Giełdy.

4. Czy na osoby zasiadajace w zarzadzie gpw zostanie zgloszone zawiadomienie o przestepstwo dzialania na szkode GPW przez zarzad innovative.

ODP: Zarząd Innovative Commerce A.S na chwilę obecną nie rozważa pojęcia takich działań.

5. Czy korupcyjny zarzad i dzial emitentow zdaje sobie sprawe, ze wyrzucajac dobre spolki a przyjmujac inne smieciowe spolki praktycznie bankrutujace zdaje sobie z tego sprawe, ze zaden inwestor niedlugo nie zainwestuje tutaj zadnej zlotowki, a tym bardziej euro.

ODP: Zarząd Innovative Commerce A.S nie ocenia działań Zarządu Giełdy.

6. Czy spolka zna jakikolwiek powod wykluczenia spolki z obrotu na newconnect.

ODP: Spółka Innovative Commerce A.S nie zna żadnego merytorycznego powodu wykluczenia spółki z obrotu.

7. Kiedy zostanie wszczety proces przeciwko gpw za wykluczenie bez zadnego powodu.

ODP: Zarząd Innovative Commerce A.S rozważa wiele możliwości .

8. Czy to prawda jest, ze realna przyczyna wykluczenia spolki z obrotu jest to, ze zarzad icm odmowil przekazania lapowki pracownikom gpw. Jak wiadomo wszem i wobec lapowki sa powszechne na gpw. Czy w interesie akcjonariuszy nie powinien tej lapowki wreczyc.

ODP: Zarząd Innovative Commerce A.S nie ocenia działań Zarządu Giełdy.

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy