Forum W wolnym czasieLifestyle

Instytut Podologiczny Rzeszów opinie

Instytut Podologiczny Rzeszów opinie

mrs klaudia / 185.183.107.* / 2022-07-04 12:20
Cześć,
Planuję udać się do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie. Problem dość wstydliwy, gdyż grzybica paznokci. Wiem, że bez pomocy podologa się nie obędzie. Czy korzystał ktoś z oferty Instytutu? Słyszałam dobre opinie, ale chciałam się upewnić.
Wyświetlaj:
grazyna torbak / 185.244.212.* / 2022-11-04 17:21
Byłam dzisiaj na wizycie. Mimo tego, że o termin trudno udało mi się uprosić i szybko znaleźli dla mnie termin wizyty. Bardzo mi zależało, ponieważ moja choroba stóp zaczęła postępować, a ja aż się budziłam w nocy. Mam wdrożone wreszcie profesjonalne leczenie i liczę na ulgę. Dziękuję, że udało się tak szybko zapisać na wizytę.
JustynaKawalec / 5.62.20.* / 2022-09-30 09:55
POLECAM z całego serca! Wspaniali specjaliści. Dla mojej mamy i jej krzywizny palców u stóp to była ostatnia deska ratunku. Pomogli oni złagodzić postęp choroby, a 3 innym podologom na terenie podkarpacia się to nie udało niestety.
krystiannowak / 80.255.12.* / 2022-08-01 19:29
Cześć i co byłaś tam? Ja usuwałem brodawki kilka miesięcy temu. Mega się stresowałem, ale klimat był tak fajny, że Pani Anna rozładowała szybko mój stres i na każdy zabieg usuwania brodawek przychodziłem z dobrym nastawieniem. Stopy to dla mnie krępująca sfera. Nie należą one do zbyt pięknych, ale jak na faceta są szczególnie szpetne. Jak nagle pojawiły się brodawki i jak się później w trakcie pierwszej wizyty okazało jeszcze grzybica stóp to się załamałem. Teraz już jestem wyleczony i dbam o stopy profilaktycznie. Polecam serdecznie Panią Anie. Cud nie człowiek!
kubini / 217.170.201.* / 2022-07-04 20:10
Hej hej, tak ja korzystałem. Mam bardzo dobre wspomnienia. Wrastały mi paznokcie do tego zmagałem się z nadpotliwością. Kompletnie nie mogłem sobie domowymi sposobami poradzić i żona mnie tam zapisała. Opieka bardzo profesjonalna i miła. Jestem zadowolony z efektów, gdyż nadpotliwość zniknęła. Miałem dobraną odpowiednią terapię lekami i kosmetykami. Wrośnięte paznokcie po prostu wiem już jak pielęgnować. Podsumowując tak polecam.

Najnowsze wpisy