INTERCARS

Money.pl / 2007-10-12 17:17
Komentarze do spółki: INTERCARS.
Wyświetlaj:
Bogusław W / 79.185.224.* / 2023-11-03 21:36
Zakupiłem filtr paliwa w hurtowni w Białymstoku na ul.Handlowej do mego auta lecz sprzedali mi nie pasujący i nie chcą wymienić.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mariusz 373 / 178.235.177.* / 2023-02-16 19:51
Banda złodziei omijać szerokim łukiem.Reklamację załatwjają tak chaotycznie i długo że brak słów chandlują totalnym s************
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Piotr K. / 178.73.8.* / 2020-08-12 10:39
Nie polecam! Kupione 4 opony Uniroyal Rainexpert 3 215/60 R17. Po ok. miesiącu przy myciu auta zauwazylem wybrzuszenie na jednej z nich. Opone dokładnie obejrzałem, zadnych sladow kontaktu, zadnych zarysowań, guma jak nowa tylko to wybrzuszenie.
Samochod prowadze tylko ja, jezdze ostroznie, omijam dziury, nie jezdze po kraweznikach.
Reklamacja została odrzucona, stwierdzono ze uszkodzenie sciany bocznej powstalo z przyczyn zewnetrznych.
Kolega miał podobna sytuacje z oponą Dębicy, kupioną w innej firmie, wymienili na nową bez żadnych dodatkowych pytań.
Marcenda / 83.144.79.* / 2019-10-13 00:58
Omijać, szczególnie jeśli jesteś kobietą. Kupiłam bagażnik rowerowy na hak, zapłaciłam ponad 2 tyś i dostałam produkt plus rozbawiona męska obsługę, która glosno komentowala jaka zabawe beda mieć widząc blondynka która pakuje 15kg paczkę do bagażnika. Dwie prośby o pomoc poskutkowały propozycjami, że jak zaprosze na obiad to pomogą. Gdy nie skorzystalam to zyczyli mi powodzenia. Nigdy wiecej.
gfrtferfe / 31.0.122.* / 2019-06-13 09:22
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie
Wybierz odpowiednią pożyczkę dla siebie tu: www.xchwilowki.pl
Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/
lub
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/
lub
Do 15.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. 100% przyznawalności! Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności.,,;;
Pożyczka dostępna na stronie tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/
Aspen / 188.146.15.* / 2019-06-08 14:53
Opinia klienta. Znów nadziałem się na Intercars... To nie pierwsze niemile wrażenie. Wchodzisz, chcesz kupić jakiś drobiazg, wszyscy oczywiście megazajęci, nie zwracają uwagi. Czekasz, czekasz, czekasz, zero zainteresowania. Znajomi kolesie podchodzą, cześć Robert, część Jacek, co potrzeba. I telefoniczne konsultacje bez końca... W końcu machnąłem ręką, bez łaski, kupię gdzie indziej, gdzie szanują człowieka. Szkoda czasu i nerwów. :)
janko muzykant / 83.22.140.* / 2013-02-04 12:41
Firma kogucik-myslą ze zwojują całą polske, ale to warszawskie badziewiarz tak trzymajcie dale
btech / 195.116.32.* / 2015-12-04 21:11
A teraz po polsku ok?
126p / 83.5.206.* / 2011-08-30 14:46
jak oceniacie ostatnie wzrosty tej spółki, potrwają jeszcze długo?
k4 / 89.229.217.* / 2011-06-29 23:30
Dlaczego ten moloch nigdy nie placi dywidendy.
........... / 94.155.238.* / 2011-04-06 14:38
13:52:15 22 85,50 -1,50 -1,72 3,60 4,40 34311 2933590,50zł !!

czy jest cos o czym nie wszyscy wiedzą??
marlow / 85.128.22.* / 2010-09-20 13:21
Odradzam zainteresowanie walorami IC. Byłem związany z IC ponad cztery lata. Kiedy odchodziłem kilka miesięcy temu sytuacja wewnętrzna w firmie była nienajlepsza. Jak wiadomo IC ma spore zadłużenie. Odbijało się to oczywiście oszczędzaniem na wszystkim. Teraz jest jeszcze gorzej. Zaczęły się zwolnienia bez powodu (oczywiście dla nich na pewno jakiś jest). Nigdy wcześniej to się nie zdarzało. Podsumowując nie jest to spółka godna zainteresowania dla potencjalnego inwestora.
Peach / 195.128.228.* / 2010-10-29 19:00
Drogi Marlow. To, że pracowałeś na magazynie 4 lata nie świadczy o tym ze znasz kondycję finansową firmy. To, że został Ci uraz na psychice i jako pchła chcesz powalić słonia. Żałosne. Zajmij się się obecnym zajęciem i jak się rozwiniesz intelektualnie będziesz mógł dyskutować na ten temat. Na razie proponuję pościki na słitaśnym portalu. Życzę powodzenia w nowej pracy.
Wesley:) / 83.21.102.* / 2010-11-18 13:42
Tak się składa że marlow ma racje. Owszem jena osoba nie ma wpływu na kondycje finansową Inter Carsu, ale radzę poczytać na forum opinie byłych, zaznaczam byłych klientów tej firmy, do których również się kiedyś zaliczałem. Na ok 100 postów 80 jest negatywnych!!! Są to opinie klientów z całej Polski. Inter Cars chciał iść po przysłowiowych trupach do celu i się przeliczył. Zaczął sprzedawać detalistom w cenach hurtowych, na dodatek z dowozem do domu, by zniszczyć małe sklepy motoryzacyjne i pozyskać możliwie największą liczbę klientów. Przy tej samej liczbie osób obsługujących w filiach nagle pojawiło się więcej klientów indywidualnych po śrubkę czy inny filterek co przełożyło się na makabryczne kolejki i problemy z dodzwonieniem się do firmy oraz złożeniem konkretnego zamówienia. Efekt ich postępowania jest taki, że wielu odbiorców hurtowych (również ja) zaprzestało handlować z tą nie uczciwą firmą. Wśród odbiorców hurtowych dochodzi do zbiorowego sprzeciwu (również w sąsiednich miastach-sprawdzałem) w formie zaprzestania handlu z Inter Cars. Jak widać na efekty nie trzeba było długo czekać. Chcieli chwycić wszystkie sroki za jeden ogon a za chwilę nie będą mieli żadnej. Jak stare przysłowie mówi "każdy chciwy dwa razy traci" A co do rozbudowy firmy, to niestety albo i stety została ona wykonana na kredytach (przy próbach uchwycenia wszystkich srok), teraz przyszedł czas ich spłacania a klienci odchodzą i bardzo dobrze!!! Na koniec dodam, że wykupienie firmy JC a potem wycofanie ich produktów z handlu moim zdaniem było złym krokiem. Chcieli zlikwidować konkurencje a tym czasem odbiorcy hurtowi poszukali innych dostawców mając IC w d...
sprzedawca z IC / 109.231.52.* / 2011-04-15 21:50
"wykupienie firmy JC a potem wycofanie ich produktów.." Drogi Kolego IC nie wycofał oferty z JC z oferty - wręcz przeciwnie, aktualizuję ją jeszcze w nowości. Można to sprawdzic na stronie internetowej IC. Poprostu myślę, że jesteś z KONKURENCJI i celowo wprowadzasz ludzi w błąd ;))
a542 / 85.112.206.* / 2014-08-14 23:54
drogi panie prawie cały towar jc trafił na złom a jeśli to nieprawda to podam przykład jeden zwielu po przejęciu asortymentem jc władał czarek witecki on zamawiał kontenery i to na jego polecenie wywalaliście cały towar
Peach / 195.128.228.* / 2010-11-19 13:52
Witam. Zacytuję Wesley:) : "by zniszczyć małe sklepy
motoryzacyjne " . Generalnie IC idzie w warsztaty i bardzo dobrze. Sam mam warsztat i dzięki współpracy z IC udało mi się rozwinąć skrzydła. Inwestycje, które poczyniłem w rozwój firmy w dużej mierze zfinansowane miałem z Inter Cars. A sklepiki? Niech targują się dalej....
Wesley:) / 83.21.60.* / 2010-11-19 18:06
Również witam. Sklepiki nie targują się dalej jak piszesz, gdyż sklepiki mają innych dostawców i na lepszych warunkach niż oferuje IC ( nie od dzisiaj wiadomo że IC jest drogi). Inne hurtownie oferują dostawę 4x dziennie a nie tylko 2x jak w IC co jest niezwykle istotne w warsztatach z którymi również współpracujemy. Także mamy dofinansowanie czy jak wolisz podpisaną współpracą partnerską. To znaczy kupujesz towar - dostajesz sprzęt komputerowy czy wyposażenie warsztatu jak wolisz.
Inter Carsowi jeszcze bokiem wyjdą warsztaty w które poszli, gdyż inne hurtownie zajmują się sprzedażą hurtową na dużą skalę, a IC poszedł w hurtowe ceny dla detalistów, na czym może zyskać tylko Kowalski. Wybrane warsztaty takie jak Twoje odnoszą tylko pozorny zysk, gdyż na szeroką skale motoryzacji wszyscy w branży tracą. Zastanawia mnie tylko ślepota tych warsztatów które jeszcze z nimi współpracują, BO NIE WIDZĄ ŻE RÓWNIEŻ IM ZABIERAJĄ KLIENTA z pod nosa, który przyjeżdża do warsztatu ze swoimi częściami zakupionymi np w IC po tej samie cenie co zakupują warsztaty, no chyba że im to odpowiada. Widać mało jeszcze wiedzą, że praktycznie każdy może kupić w IC z 40% rabatem!!! A Tobie to nie przeszkadza że pierwszy lepszy Kowalski kupi np sprzęgło Valeo za tyle samo co ty?? A czy wiesz że IC sprzedaje na allegro?itd,itd.
wolfgang / 95.49.108.* / 2010-11-29 22:02
Powiedz mi Wesley jak uzyskać tak wysoki rabat w IC? Muszę niedługo zrobić porządek z moim samochodem, więc chciałbym kupić z maksymalnie dużym rabatem. Na kogo się powołać, może jakieś hasło lub tajemniczy numer by pomógł w uzyskaniu rabatu?
100%zysku / 78.88.137.* / 2011-04-06 09:03
Panowie śmiech na sali co wy wypisujecie jakieś skrajne przypadki. Prawda jest taka że wystarczy chcieć a naprawdę z tą firmą można współpracować i rozwijać się. Allegro a czemu nie tylko proszę zapoznać się z ofertą i dopiero oceniać.A podpowiem nawet że na stronie IC jest kilka procent taniej niż w samej hurtowni dlaczego? to oczywiste że koszty wysłania towaru z centrali do klienta firmą kurierską są mniejsze ale to tylko tyczy się cen detalicznych. A panowie niech walczą dalej jak im się to opłaca .

Wesley:) / 79.191.125.* / 2011-04-06 16:40
Piszesz śmiech na sali. No cóż, dla mnie śmieszne jest to, co Ty piszesz. Cyt."skrajne przypadki".Te skrajne przypadki, to normalna rutynowa praktyka prowadzona w IC od lat! Oczywiście, że z IC można współpracować i rozwijać się. Przecież temu nie zaprzeczam. Ale ja nie współpracuje z firmami, które nie grają fair play i za moimi plecami zabierają nie uczciwie klientów. Jest wiele innych hurtowni z którymi również można się rozwijać i zapewniam Cię, że jeszcze lepiej i prężniej niż z IC. Nie wiem co Cię tak w tej firmie fascynuje, ale może jest jedynym Twoim dostawcą, dlatego tak piszesz, albo jesteś jej pracownikiem, bo asortymentu wcale nie mają ciekawego, cen również, a o jakości 4Max -a nie wspomnę.
Nzk / 80.48.183.* / 2011-12-03 01:16
Najfajniejsze jest to że Twoja frustracja i to co opowiadasz nie ma zupełnie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Inter Cars ma się świetnie i z roku na rok przynosi coraz większe zyski. A co do oferty to nie ośmieszaj się, nikt w Polsce nie ma tak bogatej oferty jak IC( 4-ta tego typu firma w Europie). Tak naprawdę to w polskich częściach jest IC a potem czarna dupa i długo nic. Reasumując, Twój płacz nic nie zmieni.
Wesley:) / 79.184.96.* / 2010-12-06 11:10
Możliwości jest kilka, wielu cwaniaków już to wykorzystało. Tajemniczy numer zapewne by wystarczył,ale skoro walczę z tą firmą od lat kilku, to wybacz ale więcej nie powiem. Ty jako klient detalista powinieneś dokonywać zakupów po cenach detalicznych a hurtowe ceny zostaw tym co zajmują się tym zawodowo i inwestują w branże dziesiątki a nawet setki tysięcy złotych. Równowaga handlowa powinna pozostać stabilna jeżeli chcemy żyć w cywilizowanym i praworządnym państwie.
MJPB1 / 2010-04-16 22:17 / Bywalec forum
witam czy ktoś z was może mi przybliżyć w jakiej kondycji jest inter cars ,oczywiści nie chodzi mi o referat tylko po krótce bo na dole różne wpisy widziałem

poz
trevo / 109.243.122.* / 2010-05-19 10:08
W bardzo dobrej na to wygląda! Skoro się rozbudowują to znaczy że im się źle nie powodzi i ruch w branży jak widać spory.
[...] / 77.91.31.* / 2008-10-31 09:32
[...]

### Post usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

[...]
odpowiedzidla77.91.31 / 89.187.248.* / 2008-11-16 02:31
po pierwsze: IC jest hurtownikiem a nie producentem i nie ma co porównywać zadłużenia z TOORA :)
po drugie : jak popatrzysz na "gigantyczne" zadłużenie, które jest typowe dla firm handlowych to zobaczysz że w porównaniu z zeszłym rokiem znacznie zmniejszył sie wskaźnik zobowiązania / kapitał własny co świadczy o większym bezpieczeństwie firmy :)
po trzecie: zysk mały bo mały, ale jest i równiez w III kw. :)
po czwarte: przewodniczący rady nadzorczej jak popatrzysz na komunikaty dokupuje akcji, moze zeby chronić przed wrogim przejęciem ?
po piate: mało sie tanio nakupiłeś ? moze już wystarczy ???)
Sebastian Dmochowski / 2008-10-10 19:54
Chciałem podziękować wszystkim sprzedającym, że tak tanio sprzedali mi swoje akcje. Dziękuję.
Ps. Mogę je Wam odsprzedać, ale już niestety będą droższe.
Wszyscy sprzedający / 149.254.192.* / 2008-11-18 23:15
A my z kolei zyczymy Ci abys sie jeszcze wiecej nagłabał do granic możliwosci portfela i aby wtedy akcje zlecialy na pysk a Ty, drogi Sebastianie zebys sie wtedy z wrazenia słusznie wypróżnił jak nigdy w zyciu.
Prosimy uprzejmie.
PS. Za oferte sprzedazy na razie dziekujemy. Jak ze strachu polecisz PKC to pomyslimy, chociaz nic nie mozemy obiecac.
Jasi0 / 2008-10-09 20:02 / portfel / Bywalec forum
to jest już bankrut! odłożony w czasie
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy