Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Inwazja robotów. Zobacz wrocławski poligon Amazona

Inwazja robotów. Zobacz wrocławski poligon Amazona

Wyświetlaj:
BoskieBuenos / 77.255.250.* / 2015-11-22 19:27
"Firma zapewnia, że automatyzacja nie oznacza redukcji zatrudnienia. Wręcz przeciwnie - pracy ma być więcej."

Jestem za, a nawet przeciw.
Jackeplacek / 109.192.193.* / 2015-11-22 17:17
Moi kochani jak hipermarkety beda płacić dodatkowy podatek obrotowy to sobie odbija na nas podniesieniem cen! W przyrodzie nich nie ginie!
anatolis / 178.183.225.* / 2015-11-23 13:12
Nie rozumiesz jak to działa i szerzysz populizm lewaków. Jeśli ceny wzrosną spadnie zainteresowanie hipermarketami na rzecz mniejszych dyskontów. Zacznie się walka o klienta i ceny wrócą to pewne. Poza tym zastanów się dlaczego 3/4 sklepu wielkogabarytowego jest na promocji? a teraz przeczytaj co oznacza towar promowany a towar przeceniony/tzw promocja. Niepełnowartościowy nie podlegający zwrotowi oraz nie pełny PODATEK VAT z uwagi na niepełnowartościowy towar.

Pracowałem jako kierownik takiego marketu i zarabiałem o 300zł więcej niż nowy szeregowy pracownik a życia nie miałem tyrałem czasem po 18h żonę to widziałem tylko p[rzez skypa.
Wyjechaliśmy za granicę bo nie stać nas było praktycznie na nic. Kierownik.. hehe miałem dylemat czy w tym miesiącu zapłacić czynsz czy może nakarmić rodzinę.

Teraz nie jestem kierownikiem a filetuję sobie rybki w spokoju jest zapiernicz ale za takie pieniądze to mogę robić. Co prawda Islandia nie jest zbyt komfortowo termicznie krajem ale da się przyzwyczaić. Za to przynajmniej mam swój już dom po 2 latach pracy i ludzie w pracy mnie szanują a nie traktują jak mięso które jest odświeżane czasem po 3 razy :).

Mit polskiej jakości żywności jaką utrzymuje PL władza to kpina. Żywność w Polsce naszpikowana "tipsami i trikami" uważajcie co kupujecie bo można się nieźle pochorować.
Andrzej 2015obiektywnie / 108.35.245.* / 2015-11-22 18:20
Jest taka zasada ,hipermarkiety podnosza ceny a My Polacy zaczynamy bojkotowac te hipermarkety,na wszystko jest sposob,trzeba tylko chciec .
hcn / 89.79.86.* / 2015-11-22 17:50
moj kochany, pojdziemy do innych sklepow, sklepikow osiedlowych, na ktorych ceny sza obecnie mniej wiecej takiej same jak w hipermarketach, poza tym nie marnuje sie kasy na paliwo, zeby dojechac do hipermarketu na drugim koncu miasta, no i czasu
kanetheone / 2015-11-22 16:33
Tak jest racja! To druga strona medalu dotycząca mniej zamożnych pracodawców.
kanetheone / 2015-11-22 13:01
Na moje oko, zmusi to pracodawców do uatrakcyjnienia wynagrodzeń i koniec pracy za śmieszne 1300zł na miesiąc.Rodzina wielodzietna otrzyma około 1500 i więcej w zależności od dzieci.Pytanie brzmi czy matka mająca 4 dzieci pójdzie do pracy za 1300zł czy woli wziąć 2000zł i zostać w domu i należycie się dziećmi zająć.
Będą zmuszeni więcej płacić a pracodawcy nie nie kłamią że ich nie stać szczególnie "LEWIATAN" moloch który płaci grosze i bogaci się na żuczkach którzy na niego robią, ale tak jest we wszystkich dużych firmach.
Ludzie nie mając wyboru robią za mniej a jak nie będą musieli to pójdą do pracy za więcej.Koniec OBŁUDY~~
....bnb / 89.230.65.* / 2015-11-22 13:54
Konkretnie i rzeczowo ale durni z PO dalej się ośmieszają i szukają durniów, którzy im zawierzą.
Futro18 / 77.253.45.* / 2015-11-22 13:54
Pracodawca płaciłby więcej pracownikom gdyby nie to że 1/3 jak nie więcej idzie w podatki :D

Najnowsze wpisy