Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestorzy w USA kupują. Wierzą w euro?

Inwestorzy w USA kupują. Wierzą w euro?

Money.pl / 2012-07-26 23:38
Komentarze do wiadomości: Inwestorzy w USA kupują. Wierzą w euro?.
Wyświetlaj:
GreckiAteista / 85.219.180.* / 2012-07-27 08:58
Bawi mnie słowo WIARA na rynkach. Kojarzy mi się to tylko i wyłącznie z naiwnością. Na rynkach potrzeba chłodnej kalkulacji, a nie wiary. Wierzyć to można w duchy. Moim zdaniem nie jest możliwe wyciągnięcia Grecji z tego. Rolowanie długi zwiększy jedynie jego koszt, a sytuacja i tak się tam nie zmieni. To tak jakbym ja ciągle zarabiał 1000 zł, a pożyczył raz od banku 10 000 zł. a później 1 1000 na to by spłacić stary kredyt, tylko za każdym razem muszę pożyczyć więcej, żeby spłacić odsetki. To jest matematycznie nie rozwiązywalne. Jedyny ratunek dla Grecji to posprzedawać greków i swoje wyspy. Powinni zacząć powoli kampanię "I Ty będziesz mógł mieć swojego Greka" :)
:)) / 83.16.85.* / 2012-07-27 07:59
jak wierzą w euro skoro euro podczas amerykańskiej sesji wcale nie wzrosło?
nodric / 89.74.221.* / 2012-07-27 07:56
Wierzyć to można w życie pozagrobowe, a spekulanci "normalnie" pracują i nie opierają się na wierze w cuda.
hiperinflacja / 78.8.248.* / 2012-07-26 23:38
Ci ludzie wierzą w dodruk pieniądza. To nie jest jednak recepta na kryzys. To jest dobry sposób na hiperinflację. Przerabialiśmy to będąc w bloku wschodnim. No cóż, decydenci unijni idą tą samą drogą. Czy skończy inaczej?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy