Forum Spółki giełdowe COM

Inwestowanie na rynku nieruchomości - pomoc w ankiecie

Inwestowanie na rynku nieruchomości - pomoc w ankiecie

Magdalena2204 / 89.64.87.* / 2020-04-15 16:24
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8otx3wr4U2nojcdfMNkWlFzMFk78icqUJHbzrVzkepyNa7w/viewform?usp=sf_link

Szanowni Państwo,
Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli poświęcilibyście swój cenny czas i pomogli mi w zgromadzeniu wyników badania na bardzo aktualny temat - inwestycjach na rynku nieruchomości a pandemii koronawirusa. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka minut a mi pomoże w uzyskaniu wyższego tytułu zawodowego. Z góry serdecznie dziękuję.
Jan202020 / 83.26.247.* / 2020-12-27 16:51
Witaj. Myślałaś o inwestycjach w Aparhotele? Wisełka Apartamenty i SPA, w Wiśle to nowa, ale bardzo dobrze rokująca inwestycja. Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiła jakość wykonania, design tego co znalazłem w środku. Szczerze mówiąc, mam za sobą kilka inwestycji w aparthotele, ale Wisełka naprawdę wywarła efekt wow. Blisko skocznia im.Adama Małysza, ciekawe trasy narciarskie, no i sama Wisła jest przepiękna!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy