Forum Forum inwestycyjneForex

irons do zielonych sprzedaz dolara

irons do zielonych sprzedaz dolara

irons45 / 2009-09-25 07:38
opor z gory jest wyrazny a eur-dol miesza jak w garnku i to samo z rynkiem zlotego rynek ogolny KANTORY NAPAKOWANE W TANIEGO DOLARA dla przypomnienia byl po 14 wczoraj po 2.816KAZDY CZEKA NA JAKAS GORKE BY ZROBIC OBROT A PRZY TAK PLYTKIM RYNKU WSZYSTKO MOZE SIE DZIAC poniewaz caly czas jest zagrozenie kierunkiem glownym eur-dol czytaj tekst manka dzis juz jest dobra lub bedzie dobra cena by dolara sprzedac bo co poniedzxialek da to powiem tak wszystko byc moze liczy sie obrot i zysk
Wyświetlaj:
irons45 / 2009-09-25 07:40 / BAKSIK ZIELONYCH
wg mnie wszystko powyzej 2.86 to juz cena sprzedazy , wiecej to juz kto chce ten niech ryzykuje
irons45 / 2009-09-25 07:42 / BAKSIK ZIELONYCH
ja na razie na eur-dol krotko kierunek polnoc z tym ze chyba pora zawracac reka na myszce
irons45 / 2009-09-25 07:47 / BAKSIK ZIELONYCH
cena sprzedazy dobra juz w okolicach 1.46 wiec niestety z rana nie bedzie dobrego chyba kursu sprzedazy azja na minusie i nasza gielda na otwarcie tez minus
irons45 / 2009-09-25 09:08 / BAKSIK ZIELONYCH
wg mnie to juz jest wstepna cena sprzedazy choc mozna ryzykowac------------- dzis mysle ze nikt nie straci z tych co ambitnie czekali i prosze nie przesadzac z ryzykiem ??????????????/
Maks_ / 2009-09-25 09:16 / Tysiącznik na forum
wg mnie też dobra cena by sprzedać... ruch spowodowany jest odwrotnym ruchem na edku w związku z zakupem przez bank centralny (BOK) ponad 500 mln dolarów na rynku FX... edek za chwilę może odbijać (to samo dotyczy dolara)
irons45 / 2009-09-25 09:20 / BAKSIK ZIELONYCH
juz odbija pazerny traci a czy bedzie wyzej to tylko ???????????
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy