Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

J.W. Construction dołuje mnie i się...

J.W. Construction dołuje mnie i się...

Webmaestro / 195.245.68.* / 2007-06-15 14:31
Cześć! Interesują mnie Wasze opinie na temat J.W. Construction. Dołuje od debiutu i podąża krokiem wstecznym do 71 PLN. O co chodzi? Czekam na odbicie i odrobienie strat.
kong / 178.42.89.* / 2013-07-15 22:55
KONG desperat
Znam ich na wylot (15 lat) ich metody i sztuczki. „Utopili” już wielu z nas – budowlańców. Omijać z daleka tę zarazę o nazwie jwc (jałmużna wyzysk cynizm)[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Spraw sądowych ma więcej niż niejeden włosów na głowie.
Jak walczyć z tą zarazą? Żywym ogniem to za mało!
W najbliższy Piątek 19.07.2013 o godz. 8,9 rano odbędzie się pikieta – demonstracja podwykonawców oszukanych przez to deweloperskie łajno w towarzystwie prasy i tv. Będzie około 100 osób – przyjdźcie i Wy, a nie pożałujecie! Poznamy się i stworzymy ruch oporu przeciw tej bandzie oszustów.
PRZESTRZEGAM POTENCJALNYCH NABYWCÓW: nie kupujcie mieszkań na Osiedlu Zielona Dolina przy ul. Zdziarskiej za które jwc nie zapłaciło wykonawcom robót, bo popadniecie w tarapaty.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy