Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jacek Rostowski został kozłem ofiarnym. W samą porę

Jacek Rostowski został kozłem ofiarnym. W samą porę

Wyświetlaj:
aqq1093 / 89.71.51.* / 2013-11-22 06:22
A co minister finansów może? Posłowie i rząd sypia kasą to MF dokręca śrubę bo taką ma pracę. A Rostowski zwiewa przed Trybunałem i tyle...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kicha / 78.30.91.* / 2013-11-21 20:51
zrobił gigantyczny dług który MY będziemy spłacać długie lata, podczas gdy Rostowski i inni kolesie będą się opalać w podatkowych rajach. Polaczki są głupki, że dali się nabrać zwykłym złodziejom i oszustom. Za głupotę się płaci ale czemu ja tez mam płacić za cudzą głupotę?
badylkarz / 83.31.206.* / 2013-11-21 17:52
Co ten redaktorek wypisuje ?. To są oczywiście WIELKIE bzdury pisane na zlecenie. A Rostowski
zwiewa z zajmowanego stanowiska na swoje zlecenie
Jest to stary wyjadacz który poczuł, ze siedzenie zaczyna mocno przypiekać i pomyślał trzeba ZWIEWAć póki jeszcze "Koziołki Matołki" nie zaskoczyły- przykład Redaktor tego artykułu i nie naszykowały taczki żeby go podwieść na kupkę g.......u.
Wojtek986 / 83.10.254.* / 2013-11-21 13:16
Dla mnie ważniejsze, czy jest kompetentny, czy coś [...] zmieni. Czemu pan Dwornik tak bardzo akcentuje, że nowy minister jest "młodszy i przystojniejszy". [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
taki tam / 213.227.93.* / 2013-11-21 12:18
Premierem jest Tusk i to on jest odpowiedzialny za to co wyczyniał p. Rostowski. Może ten żałosny PR zadziała na jakiegoś menela spod budki z piwem ale nie na kogoś kto ma choć 2 gramy pomyślunku.
mondryzPO / 192.101.252.* / 2013-11-21 11:31
Należałoby jeszcze Panie POredaktorku dodac jedno - ten gość swoja twarza firmuje podnieisenie długu Polski o 400 mld złotych. To jest jedna z jego najwiekszych "zasług" oprócz wprowadzanie i podwyzszania podatkow ....

To Jacek Rostowski kojarzy się przecież z przykręcaniem śruby i zaciskaniem pasa przez ostatnie lata. To jego twarz firmuje podwyżkę VAT, likwidację ulg w PIT, podniesienie wieku emerytalnego czy wreszcie rewolucję emerytalną.
kozioł wytłuściał. / 159.205.134.* / 2013-11-21 10:54
Strzyżenie baranów nie jest kryzysem.Dziecięce baśnie o dobrym sułtanie i złym wezyrze zawsze czyta się z wypiekami na policzkach-to nie tyczy się Pańskiego artykułu Panie Bartoszu.Profilaktycznie się tłumaczę:).
debos / 79.191.143.* / 2013-11-21 11:32

zyta się z wypiekami na policzkach-to nie tyczy się Pańskiego artykułu

I bardzo dobrze. Mówimy o dwóch różnych twórczościach. Jedna ma poruszać, działać na emocje i dostarczać rozrywki druga celnie i spokojnie opisać rzeczywistość. I to się panu Dwornikowi udało. Jeszcze tylko potrzeba tego spokoju a nie emocji u czytelników.
undula / 195.150.80.* / 2013-11-21 09:22
Jacek Rostowski jest członkiem PO i posłem (startował z 3 miejsca w Wawie i dostał się - ledwo co, ale jednak), dlatego nie może nigdzie uciekać. Mandat poselski wygaśnie mu dopiero za 2 lata.
debos / 79.191.143.* / 2013-11-21 09:25

dlatego nie może nigdzie uciekać.

Na miłość Boga on przede wszystkim nie musi uciekać. A to, że jest posłem nie blokuje jego ambicji zawodowych.
mondryzPO / 192.101.252.* / 2013-11-21 11:34
Spoko debosie - gdy Kaczynski wróci do władzy to [...] jak Stokłosa i inne takie swego czasu. Do swego rodzinnego kraju ... Ty chyba tez bedziesz musial stad wiac, tyle tylko, ze nie masz chyba brytyjskiego paszportu.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
debos / 79.191.143.* / 2013-11-21 11:55
Nie dojdzie. Co Ty masz w głowie i tobie podobni, że straszycie jakimś niewielkim gościem którego możliwości są tak samo niewielkie? Jeśli twoje emocje może zaspokoić jedynie IVRP z jej atrybutami, takimi jak walka z jakimś urojonym układem, niszczenie ludzi przez zależną prokuraturę, służby będące na usługach pisowskiej czeredy, prowokacje to lepiej zacznij łykać kropelki. PIS nie dojdzie do władzy. Nie ma w Polsce wystarczająco dużo szaleńców którzy na nich by zagłosowali. Dlatego Ojczyzna nasza bezpieczna. " Jeszcze Polska nie zginęła..." Zrozumiano?
A tak na koniec to [...]l nie jest w stanie przypisać sobie mojej kochanej Ojczyzny a tym bardziej jeszcze mnie stąd wyekspediować. Tak samo jak i Rostowskiego.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
denomino / 83.12.121.* / 2013-11-21 07:43
JM Morgan czy Goldman Sachs?
Niedługo zapewne usłyszymy, o lukratywnej i eksponowanej posadzie, jaką Jacek Rostowski obejmie w znaczącej, europejskiej instytucji

Vincent przysporzył im przez te kilka lat sporych dochodów odsetkowych więc pewnie go zatrudnią.

Ogolnie artykuł dno. typowy dla tego typu pismaków. typowy dla tego portalu
debos / 79.191.143.* / 2013-11-21 08:54

Ogolnie artykuł dno. typowy dla tego typu pismaków. typowy dla tego portalu

No właśnie ogólnie. Gdybyś recenzował ten artykuł szczegółowo to chętnie włączyłbym się do dyskusji. Ale żeby krytyka dotyczyła treści to trzeba mieć minimalne chociaż pojęcie. Ogólnie może każdy i to o wszystkim. Merytorycznie - nie.

Najnowsze wpisy