Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak kupować na GWP

Jak kupować na GWP

stanman / 2007-10-28 18:25
Witam , chiałbym kupić Investor FIZ na GWP, niestety nie mam pojecia jak to sie robi. Prosze pomożcie.
Wyświetlaj:
monat50 / 2007-10-28 22:26
Podstawa to założenie rachunku maklerskiego . Ja osobiście korzystam z DM BOŚ. Otwarcie rachunku jest bezłatne, prowadzenie również ( mowa oczywiście o rachunku internetowym). Prowizja wynosi 0,39% zarówno przy kupnie jak i sprzedaży walorów. Być może są oferty lepsze ja jednak na BOŚ nie narzekam. Kupno jest dość proste , Należy złożyć zlecenie i już. Myślę że makler w Biurze pomoże a Ty szybko nauczysz się działać na tym rachunku. Investor FIZ jest papierem płynnym więc jego nabycie problemu nie stwarza. Pozostaje oczywiście kwestia ceny za którą chcesz ten papier nabyć.
hannibal / 2007-10-28 20:12 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
1)rachunek maklerski
2)wybierasz w notowaniach INVFIZ
3)kupujesz
4)dokupujesz
5)dokupujesz
6)wciąż dokupujesz
7) jesteś uzależniony od dokupywania
8) kończysz u psychiatry :)
hannibal / 2007-10-29 07:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jest mój plan na najbliższe 5-6 lat.......będę się kontrolował żeby nie osiągnąć punktu 7-go i 8-go....a będzie to tym łatwiejsze gdyż sam jestem psychiatrą :)
gregorek1979 / 2007-10-29 02:53 / Bywalec forum
zapomniales dodac ze jeszcze po drodze tracisz wszystko co masz i zaczynasz od zera i tak okolo 3 razy a potem to własnie psychiatra ...hehehe
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy