Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak przeżyć w strefie euro

Jak przeżyć w strefie euro

skomentuj
George / .* / 2005-02-08 06:32
Komentarze do wiadomości: Jak przeżyć w strefie euro.
Wyświetlaj:
Adam / .* / 2005-02-12 22:46
Może mnie ktoś oświeci - a co z tego wejścia do strefy euro będzie miał szary człowiek zarabiający jakieś tam 1000 czy 1500 zł msc. i (o tych co mają mniej nie wspomnę) nie myślący nawet o tych wszystkich funduszach inwestycyjnych, wakacjach, wyjazdach bo za te pieniądze to ledwo da się przeżyć. Jednym słowem w czyim interesie, kto na tym wejściu zarobi? Oglądam czasami program +/- w którym autor tego artykułu występuje i mam wrażenie, że jest to program dla góra kilku proc. naszego społeczeństwa bo resztę stać najwyżej na przysłowiowy chleb
darkonza / .* / 2005-02-10 17:52
moze ja sie nie znam ale jak czechy i wegry przy prawie tej samej licbie ludnosci i takim samym PKB moga miec tak rozny PKB na mieszkanca?
:-p / .* / 2005-02-11 19:26
połowa Czechów pracuje na Węgrzech, a połowa Węgrów pracuje.. gdzie indziej..
silver / .* / 2005-02-10 19:18
No pewnie dlatego, ze Czechy maja zaglebie przemyslowe. Wegry natomiast musza nadrabiac turystyka.
patriota nie katolik / .* / 2005-02-08 08:41
wproadzenie Euro to koniec niezależności Polski. Dalczego nikt nie mówi, że wiąże sie to z przeniesieniem wszystkich rezerw (w tym złota) do Banku w Niemczech. Polska w tym moemncie przestaje istnieć, to tylko nazwa historyczna. Bez pieniędzy nie ma władzy. Staniewmy siewówczas przedmiotem polityki, a nie podmiotem. Pamiętajmy każdy dba o siebie. Czy Niemcy będą dbać o Polaków, raczej nie - szybciej o Francuzów. Mamy złudzenia, że bedzie lepiej, może tak, ale tylko do pierwszego kryzysu, a ten będzie dość szybko, trochę wyobraźnie, danych demograficznych, ekonomicznych, mały mikser i co mamy rok 2010-2015 totalny kryzys i my Polacy Pastuszek Europy - wszyscy lekaże stad wyjadą, naukowcy wymrą, a myśl techniczna już dawno wyemigruje. Panie Madralo dalczego Pan nie mówi prawdy tylko populizm tj. wodę na młyn Unii i polpulistów w Polsce. Gratuluję Polakom inteligencji, szkodaże nie są patriotami jak Amerykanie.
George / .* / 2005-02-08 06:32
Bardzo ciekawy i rzeczowy artykuł! Brawo! Swoją drogą ciekawe, jakie w tej sytuacji kraje strefy EURO wybiorą rozwiązanie. I czy w ogóle dobre, tj. takie, które nie doprowadzi do paraliżu decyzyjnego, istnieje. Moim zdaniem, przy utrzymaniu zasady jednomyślności, nie i dlatego należy z niej zrezygnować. Muszą być tutaj równi i równiejsi. Decydować powinien ten, który ma pieniądze.
skomentuj

Najnowsze wpisy