Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak sądzicie jak długo jeszcze misie pójdą w dół?

Jak sądzicie jak długo jeszcze misie pójdą w dół?

kl23 / 80.55.180.* / 2007-07-18 09:33
Kto się odważy prognozować ? Mam u nich trochę zainwestowane więc bardzo mnie interesuje jak długo potrwa ten dołek.
Wyświetlaj:
blazek999 / 2007-07-25 00:57 / Bywalec forum
to że misie poszły w dół to doskonale by stopniowo je kupować powiedzmy co tydzień za 10% funduszy..... bo prędzej czy póżniej pójdą w górę (połowa sierpnia , wrzesień)
wiec kupujemy teraz tanio i patrzymy jak z czasem kwitną .... a kupując stopniowo nie narażamy się na duże straty gdyby korekta potrwała jeszcze np. 2 tygodnie.....
proponuje dla równowagi zainwestować również w coś stabilnego
TaS / 2007-07-25 16:57 / Tysiącznik na forum
tjaaa...

wierzysz w niekonczaca sie hosse? :)

moze i pojda w gore, moze zrobia jeszcze 300% w rok...

ale miski to miski ryzyko maja wypisane na twarzy - teraz wszyscy za nimi szaleja, ale potem beda trzasc portami...
Sofia / 195.85.249.* / 2007-07-18 09:57
MAM NADZIEJE ZE NIEBAWEM MIŚ WYJDZIE NA PROSTĄ I ZACZNIE ODRABIAC W MIARE SZYBKO - LECZ PEWNOSCI NIE MAM
Observer / 156.17.180.* / 2007-07-18 11:00
Wygląda na to, że wczoraj wyhamowały ze spadkami, a dziś powinny już odbić się od dna. Ich ceny są wysokie, ale po tej krótkiej korekcie są duże szanse na spokojny długoterminowy ruch w górę. Zwłaszcza że wyniki spółek i ogólna sytuacja na rynkach jest bardzo dobra - np.Dow Jones w NY wczoraj pobił historyczny rekord 14 000 punktów :) Doradzałbym umieszczenie całej kasy w kilku najlepszych (otwartych jeszcze :) MiŚ-funduszach :) Pzdr.
kl23 / 80.55.180.* / 2007-07-19 11:43
Powiało optymizmem z twojej wypowiedzi.Widzę ,że interesujesz się tym .Ja też ale do końca nie znam się na inwestowaniu a wiadomo jak kazdy z nas chciałoby się zarobić a nie stracić.
TaS / 2007-07-19 23:07 / Tysiącznik na forum
wciaz na tym forum powtarzam...

pazernosc zabija :)
wiedza popłaca :)

skoro sie nie znasz to znaczy,ze inwestujesz tak jak ja gram w totolotka (nałogowo :D) na chybił trafił... a to żaden system :)
gw / 80.55.180.* / 2007-07-20 09:58
Wczoraj miski troszkę się odbiły ale nie zawiele.Mam nadzieję ,że dzisiaj im pójdzie lepiej.Ciekwę ile będą potrzebować czasu na odrobienie strat?Może jest ktoś kto zna odpowiedź.
artcor / 2007-07-24 23:09 / portfel
Cos czuje ze jeszcze troche zejda, wciaz jest troche pieniedzy do wydojenia, a potem powolutku zaczną odrabiać, mysle ze do stanu sprzed "korekty" dobiją w ciągu miesiąca, ale to tylko moje takie wróżenie z fusów. Oby się sprawdziło :)
TaS / 2007-07-24 23:35 / Tysiącznik na forum
myslisz zyczeniowo... :)

generalnie naturalna jest sytucja,ze najwieksze spolki ciagna hosse... i ja jestem za tym wariantem :)

zycze zysków, ale... pamietacie jak ostrzegalem przed misisami? :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy