Forum Forum finansoweBanki

jak się załapać na „Rodzinę na swoim”

jak się załapać na „Rodzinę na swoim”

cinka21 / 2011-09-20 11:49
powiedzcie mi jakie wymogi należy spełnić jako osoba samotna by móc się załapać na program "rodzina na swoim"? jak długo jeszcze on potrwa? bardzo mi zależy na kupnie mieszkania, a wiem że bez pomocy w moim przypadku nigdy nie będzie to możliwe w pojedynkę
Wyświetlaj:
_dok_ / 2011-09-21 12:49
dofinansowanie obejmuje osoby do 35 roku życia, mieszkanie nie może być większe niż 50m2 i nie droższe niż niecałe 6 tys./m2, faktycznie najlepszym rozwiązaniem w pozyskiwaniu kredytu jest pomoc doradcy finansowego, za takie usługi nie płacisz, bo doradca zarabia na prowizji od zwartej umowy
rtyrtyr / 109.77.37.* / 2011-09-22 11:53
Komentuje Analityk Bankier.pl, Krzysztof Kolany:
To nie nowe limity w RnS są nierealne, lecz ceny mieszkań są absurdalne – gdy za tzw. średnią krajową w wielu miastach nie można kupić nawet pół metra kwadratowego betonowej klitki. I to właśnie RnS jest jedną z przyczyn, z powodu której po jesieni ’08 ceny w największych polskich miastach utrzymały się na tych absurdalnie wysokich poziomach.

„Eksperci” rozpaczający nad „przekreśleniem szans wielu rodzin” są zwykłymi pośrednikami i zarabiają na rosnącym obrocie. Im wyższa cena, tym wyższa prowizja. Wygaszenie, a potem likwidacja RnS to paradoksalnie najlepsza wiadomość dla potencjalnych nabywców mieszkań, gdyż daje szansę na spadek i urealnienie cen nieruchomości.
mirek00 / 89.77.12.* / 2011-09-21 10:52
Najprościej chyba będzie jak się Pani skonsultuje się z jakimś doradcą kredytowym. Ja osobiście jakiś czas temu korzystałem z pomocy doradców z finansosfera.pl pozdrawiam i powodzenia

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: