jak szukać pracy?

młodziak / 2012-05-23 12:19
jak szukaliście swojej pracy? czy logowaliście się na jakieś specjalne portale czy raczej wysyłaliście cv po konkretnych firmach? a może w gazetach? Poradżcie mi jaki sposób będzie najlepszy, bo nei mam tak naprawdę pojęcia jak się za to zabrać
Wyświetlaj:
renata6890 / 178.43.145.* / 2019-07-03 09:06
ja normalnie wysyłałam cv elektronicznie i efekt był mizerny, dopóki nie poznałam strony www.pointr.pl na której właściwie za dużo się nie wysiliłam, bo wysłałam kilka cv i na drugi dzień miałam już zaproszenia na rozmowy
nie wiem od czego to zależy, ale najważniejsze że dzisiaj mam już pracę
micsac / 83.29.25.* / 2019-02-26 11:33
Wszystkie sposoby które wymieniłeś są dobre i od lat aktualne w poszukiwaniu pracy. Lokalne gazety to źródło pewnych informacji z ofertami pracy, łatwiej też szukać w internecie bo możesz od razu filtrować to co Cie interesuje. Wszystko i tak później sprowadza się do wysłania CV do danej firmy. Dlatego też warto sięgnąć po informacje na temat danego pracodawcy. Czy jest uczciwy, czy oferuje godne wynagrodzenie? Takim pracodawcą z pewnością jest Concept Music Art z Krakowa. Na stronie firmy można często znaleźć ogłoszenia pracy na różne stanowiska. Są to ogłoszenia bezpośrednio od pracodawcy dlatego mają przewagę nad innymi. Link: https://cma.pl/praca-w-eventach-kariera-w-cma/
sesrko / 185.136.219.* / 2018-12-06 09:01
Potwierdzam. EuroKadra daje ogromne możliwości i każdy może znaleźć pracę, ale czy wykorzystacie pojawiające się możliwości, to już inna kwestia. od względem możliwości zatrudnienia mamy teraz piękny czas i po prostu każdy powinien coś znaleźć. 1
ustera / 212.96.244.* / 2018-03-23 09:04
EuroKadra daje na spokojnie zatrudnienie z dnia na dzień, mowa o agencji na pracy. I tak można się łatwo dostać do naprawdę znanych firm. Nie sądzicie, że to zdecydowanie lepsza droga? Ogólnie - w tym momencie naprawdę nie ma problemów z pracą. To bardziej firmy mają problem ze znalezieniem pracowników.
AgaAbramowicz / 2012-05-24 23:41
Hej,
Dodawaj ogłoszenia na www.floy.pl, gumtree i na wielu innych takich serwisach. Ja osobiście znalazłam pracę na floyu, sprzątam mieszkania i zarabiam ponad 3 tys złoty miesięcznie.

Pozdrawiam
rumcajs44 / 2012-05-23 13:12
najlepiej atakować każdy kanał, czyli i wysyłać cv przez internet i chodzić osobiście, wtedy są wieksze szanse, że jednak ktoś się odezwie

Najnowsze wpisy