Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jak szybko zarobiłem 1200 EURO

Jak szybko zarobiłem 1200 EURO

japco / 79.186.104.* / 2009-08-05 19:43
http://clk.atdmt.com/MSC/go/133243505/direct/01/

Eureka! Działająca strategia!

Grając w oparciu mój system, można TYLKO ZAROBIĆ!

Przeanalizuj to co Do Ciebie przesyłam.

Testując strategię dowolną ilość razy, szybko zauważysz, że bez znaczenia ile gier rozegrasz, zawsze prowadzi to do zarobienia pewnej sumy pieniędzy!

Po przetestowaniu strategii kilkunastokrotnie na 100 tysięcy gier wniosek jest oszałamiający!

Na każde 100 tysięcy gier
zarobisz średnio 420 €

Prawda że to cudowne?

Na pewno myślisz że zagranie 100 tysięcy gier zajęło by Ci ogromnie dużo czasu.
I masz absolutną rację!

Pomyśl co by było, gdybyś "polował" jednocześnie na 3 typy grup liczbowych - na czarne/czerwone, parzyste/nieparzyste oraz 1-18/19-36! Bardzo prosta kalkulacja - będziesz zarabiać 3 razy więcej, zatem:

Będziesz zarabiać 1260 € na każde 100 tysięcy zakręceń kołem!

Zaczynamy pomału mówić o naprawdę poważnych pieniądzach. Pozostaje jeszcze najistotniejsza kwestia.. ta która z pewnością ucieszy Cię najbardziej!
Kto powiedział, że musimy grać cały czas na stole o najniższej stawce? Wszystkie analizy matematyczne zostały przeprowadzone na stole o wartości zakładu minimalnego 1 € z limitem 50 €.

Wszystko zależy więc od stawki na danym stole- wybiez więc coś odpowiedniego dla siebie
Zatem, mamy możliwość zarabiania nawet 20 razy więcej, grając na stole o najwyższej stawce!

Pamiętaj jednak o jednym!! Przestrzegam Cię, dla Twojego bezpieczeństwa, ażeby wyeliminować margines ryzyka przegranej i zarabiać gwarantowane pieniądze bez strachu przed utratą środków, zalecam przejście na stół o wyższym limicie dopiero wtedy, gdy będziesz posiadać na koncie conajmniej pięciokrotność limitu stołu na którym obecnie grasz!

Specjalnie na ten cel przygotowałem tabelę, w której zawarłem dla Ciebie informacje, kiedy możesz zwiększyć bezpiecznie stawkę.

Dodatkowo, biorąc pod uwagę fakt, iż dziennie rozegrasz bez najmniejszego problemu 2000 gier (da się zrobić w godzinę czasu, wymaga to jednak trochę obycia z systemem) dodałem również wyliczenia, ile będziesz zarabiać dziennie na danym stol

Jak bardzo łatwo zauważyć, nie od razu będziesz zarabiać największe pieniądze. Zajmie Ci to około miesiąca czasu. Po tym czasie, gdy dojdziesz do najwyższej stawki, bez najmniejszego problemu będziesz zarabiać...

500 € na dzień !

Gwarantowane!

Masz niepowtarzalną okazję przekonać się sam, jak skuteczny jest ten system, grając samemu dokładnie tak samo, jak ja na filmie!

Załóż nowe konto i zacznij grać w ruletkę za darmo!

http://clk.atdmt.com/MSC/go/133243505/direct/01/

POWODZENIA!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy