Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak uleczyć chory polski rynek pracy? Partie prześcigają się w pomysłach

Jak uleczyć chory polski rynek pracy? Partie prześcigają się w pomysłach

Wyświetlaj:
dergikiujj / 37.47.37.* / 2015-10-04 23:35
Firma ,jakakolwiek ,zatrudni człowieka ,dlaczego?
Aby poprzez wykonaną pracę przez pracownika ,właściciel firmy zarobił ,tak jest od zawsze.
Władza ,rząd dba o to aby z zysku właściciel firmy odprowadził podatek ,aby następował rozwój państwa.
Dlaczego rząd dopuszcza zatrudnianie na czarno czy na tzw.umowy śmieciowe ?
Rząd doskonale wie ,ile pieniędzy wypływa na rynek bez opodatkowania .
Takie działania rządu zabijają gospodarkę kraju i tworzą ukryte bezrobocie co prowadzi do bankructw narodów.
Pytanie zasadnicze,komu potrzebne są takie rządy ?
Sami żeście wybrali takich rządzących .
Nie wiedza zawsze prowadzi na manowce.
Nie wiesz na jaką partię głosować a podoba ci się to co jest ,głosuj tak dalej.
Nie podoba ci się to co jest ,to zmień to przy wyborach ,idź na wybory i głosuj ,inni tego za ciebie nie zrobią.
JaSam69 / 62.182.145.* / 2015-10-04 23:57
"Żeście" ??? A Ty gdzie byłeś w czasie wyborów że w nich nie uczestniczyłeś, na plutonie?
Agata868 / 212.180.230.* / 2015-10-04 23:34
CAŁKOWITY ZAKAZ NADGODZIN - w mojej firmie od razu 3 osoby do zatrudnienia, a ile jest firm w kraju?
X X X / 31.175.208.* / 2015-10-04 23:31
Wybuduję Wam most!!! - Ale my nie mamy rzeki! - Będzie i rzeka!
sahdgdsafure / 83.31.38.* / 2015-10-04 23:29
tak, podnoście płacę minimalną, ale zmuście korporacje, aby więcej płaciła za to, ze się dla nich pracuje, a nie jak teraz wszystko w górę, a korporacja obniża stawki za wynagrodzenie i za niektóre czynności nie płaci
FAN PEŁO I BULA / 188.146.7.* / 2015-10-04 23:27
WSZYSTKO WAM TERAZ obiecają, żeby tylko znów mieć przez 5 lat ciepłą posadkę i zarobić 600 tys. zł w ciągu kadencji + komórka na koszt podatnika + paliwo + inne rzeczy, za które płacicie. Powinno być góra 100 posłów, bo i tak ministerstwa i urzędy wydają decyzje. Pchają się znów do Sejmu i Senatu, bo to NAJŁATWIEJSZA praca: ziewanie, głosowanie, obiadek i 3 mln złotych ZAROBKU przez 6 kadencji, bo po tyle już większość siedzi w Sejmie. A wy harujcie za 1300 do 2000 miesiąc. Oni jeszcze mają emerytury po 8000 zł.
B52100 / 155.133.7.* / 2015-10-04 22:45
wystarczy że wprowadzi embargo na sowiecki węgiel
3341415 / 77.252.22.* / 2015-10-04 22:23
Podnoście wynagrodzenia, utrzymanie pracownika, podnoście ceny

bezrobocie wyginie wraz z ludzkością
EWA794 / 81.190.97.* / 2015-10-04 22:11
DLACZEGO KOLEJNE I KOLEJNE ELITY RZADZACE ROBIA PRZYSLOWIOWA WODE Z MUZGU NARODOWI POLSKIEMU ------------ TERAZ ALBO NIGDY ---------- W POLSCE JEST ZADUZO PARTII LUDZI O ROZNYCH METALNOSCIACH MYSLENIA UWAZAM ZE W POLSCE POWINNO RZADZIC ZRZESZENIE LUDZI KTOZY NAPPRAWDE CHCA ZROBIC COS---DOBREGO-- DLA NARODU POLSKIEGO ---BY LUDZIA ZYLO SIE LEPIEJ ------------ DOTYCHCZAS TYLKO ELITY RZADZACE KOZYSTALY Z DOBRYCH PRZYWILEI PLACOWYCH ---TE PIENIADZE ZASLONILY IM TERAZNIEJSZE BYTOWANIE - RODZIN POLSKICH ---ZYCIE LUDZI CHORYCH ---EMERYTOW I RENCISTOW ---- ZNISZCZONO DOKUMENTNIE CZLOWIEKA POZBAWIAJAC GO GODNEGO ZYCIA OFERUJAC ---STRACH O JUTRO ---- OSZUKUJAC NAROD POLSKI -------------- NAPRAWA CALEGO SYSTEMU JEST POTRZEBNA OD ZARAZ ---------- BO NIEDLUGO W POLSCE ZOSTANA SAME ELITY RZADZACE KTORE BEDA SADZIC SIE MIEDZY SOBA I MEDIALNIE SIE WZAJEMNIE KLUCAC O STOLKI I PIENIADZE ----------------- KAZDY ZDROWY CZLOWIEK ---ZDROWY NA UMYSLE WIE ZE MA JEDNO ZYCIE PRZED SOBA ---- I ZDAJE SOBIE SPRAWE ZE TO OJCZYZNA W KTOREJ SIE URODZIL POWINNA STWOZYC OBYWATELOWI TAKIE WARUNKI BY MOGL SIE ROZWIJAC -- GODNA PLACE BY MOGL SIE UTRZYMAC I STWOZYC TAK OPIEKE LEKARSKA BY TO LEKARZ BYL DLA OBYWATELA A NIE OBYWATEL DLA LEKARZA ------------ OJCZYZNA --POLSKA JEST DOMEM WSZYSTKICH POLAKOW KAZDY OBYWATEL POLSKI POWINIEN CZUC SIE BEZPIECZNIE -------------- OBECNA STRATEGIA RZADU ZMIERZA KU WOJNIE -------JEST TO PSYCHOLOGICZNE WYWOLYWANIE CHOROBY I CZERPANIE DOBR TYLKO I WYLACZNIE PRZEZ OKRESLONA GRUPE LUDZI -A CALA RESZTA TO NIEWOLNICY SYSTEMU KTORZY PRACUJA CIEZKO NA ZACHCIANKI ELIT RZADZACYCH ---------------- PORA TEMU ZAPRZESTAC ------------------- GENERALNIE JEZELI RZAD BEDZIE PROWADZIL DOTYCHCZASOWE GIERKI TO BEDZIE BARDZO ZLE -------------------------- POLSCE NIEPOTRZEBNE SA JUZ PARTIE --POLSCE POTRZEBNI SA LUDZIE KTOZY ZMIENIA TEN KOMUNISTYCZNY SYSTEM WYZYSKU CZLOWIEKA PRZEZ CZLOWIEKA
Quatar Investment / 91.193.160.* / 2015-10-04 21:47
Będzie praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru
sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie:
stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!!Uwaga!! Należy uważać, aby rozbujanym jajem nie dostać w łeb! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie:
www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwale lizali ryżemu d.pę, przez 7 lat, mają pierszeństwo.
FAN PEŁO I BULA / 188.146.7.* / 2015-10-04 23:30
I będą nadal głosować na PO i PSL, bo całe rodzinki mają dzięki nim prace i ich znajomi. Myślisz, że po co rozbudowano tak administrację? By potem wygrać wybory, bo rodzinka i znajomi, którzy są karmieni z budżetówki zagłosują na PO-PSL. To jest chory kraj - 1 CZŁOWIEK POWINIEN MIEĆ 1 kadencję w Sejmie lub Senacie na całe życie, a tak będziecie NASTĘPNE 25 lat oglądać tych samych rządzących.
jeszczezywy / 178.42.255.* / 2015-10-04 18:17
Wszedzie gdzie szukam pracy mowią ze szukaja młodych najchetniej studentow. Tak 5lat, a ja mam studentke na utrzymaniu, ona ma prace ale to ja wg. pomocy spolecznej i sądu mam ją utrzymywac. Oczywiscie ani 1zlotowki pomocy od żadnej organizacji. Jedyna pomoc jaką otrzymałam to chęć wytoczenia sprawy alimentacyjnej mojej matce staruszce ktora ma 1100zl emerytury. Ona juz mi pomaga a ciągać matke po sądach to potrafia tylko dzisiaj roszczeniowe szczyle. Mnie by chyba piorun strzelił. Nigdy!!!
jeszczezywy / 178.42.255.* / 2015-10-04 18:16
Wszedzie gdzie szukam pracy mowią ze szukaja młodych najchetniej studentow. Tak 5lat, a ja mam studentke na utrzymaniu, ona ma prace ale to ja wg. pomocy spolecznej i sądu mam ją utrzymywac. Oczywiscie ani 1zlotowki pomocy od żadnej organizacji. Jedyna pomoc jaką otrzymałam to chęć wytoczenia sprawy alimentacyjnej mojej matce staruszce ktora ma 1100zl emerytury. Ona juz mi pomaga a ciągać matke po sądach to potrafia tylko dzisiaj roszczeniowe szczyle. Mnie by chyba piorun strzelił. Nigdy!!!
ZK590 / 37.128.101.* / 2015-10-04 16:58
Lekarstwo na chory rynek pracy to "program 60+ bo o programie 50+ już wszyscy zapomnieli. Może Unia rzuci nieco euro i zaprzyjażnione firmy będą organizować "szkolenia" na obsługę komputerów i wózków widłowych.
gg04 / 178.37.37.* / 2015-10-04 17:59
raczej inwalidzkich bo co niektórzy będą się musieli przesiąść za min przejdą na emerytury...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy