Forum Polityka, aktualnościKraj

Jak zabezpieczyć dane w firmowych komputerach

Jak zabezpieczyć dane w firmowych komputerach

Money.pl / 2011-01-24 12:09
Wyświetlaj:
Lukas1082 / 88.199.109.* / 2015-04-07 12:56
Ostatnio coraz więcej pisze się o systemach prewencyjnych. Jak na razie zdążyłem się zorientować, że nie jest to oprogramowanie antywirusowe, tylko system, który bada i wskazuje luki w zabezpieczeniach coś jak tu https://penetrator24.com/ Czy warto wykorzystać coś takiego. Bo antywirus jak sama nazwa wskazuje chroni przed wirusami, ale nie pokazuje mi luk, które mogą wykorzystać hakerzy. Dobrze myślę?
piczo-ch00yo-kanapeczka / 81.219.56.* / 2011-01-24 12:09
Podstawa to se brać pracownika do firmy, który w niej zamieszkać, może i lubi kompy . . . Ci którzy używają fejsbuka czy eNkeja oraz komunikatorów w pracy na komputerze są już skreśleni . . . gangstery niech sobie strzelają po ulicach czy narkotyczki zażywają, inni idą do więzienia, trzeci popijają se na umór czy palą nikotkę, a czwarci niech przy kompach siedzą, aż wysiądą plery, nagdarstki czy oczy! Komputerowo-netowe zatracenie i autodestrukcja XXI wieku! Czyż nie lepiej sobie pograć spokojnie w domciu w Virtua Fighter 5, Tekken 6, Mortal Kombat'a nowego czy Street Fighter online zamiast bez sensu po mieście spacerować piechotką czy na blokowisku w klatce stać z marihuaną lub piwkiem? A no nikomu nie doradzę! Każdy wybiera swoją drogę o ile może! Wielu z czymś w życiu przesadzi zazwyczaj nawet jak ma w miarę wybalansowane życie! Jedni z braku toksykomanii pójdą zw seksoholizm, gdy następni infoholikami zostaną . . . wielu pójdzie w polityczne zatracenie czy antypartyjność!

Najnowsze wpisy